اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sagewise نمایش پست ها
    هنوز که 6.1.3 آکبندش نیومده...منظورم اینه که اگه آکبندش 6 بود نباید حتما آپدیت بشه؟یعنی میشه آپدیتش نکرد؟
    نه نیازی به اپدیت نیست .
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام
      من آیپاد 4Gم رو 6.1.3 کردم، برای اینکه بتونم جلبریک آنتدرد کنم با sn0wbreeze یه کاستوم فرمور برای 6.1.2 ساختم. اومدم ریستور کنم ارور 1601 داد، آیتونزم رو پاک کردم و دوباره نصب کردم، اینبار ریستور کرد و پیغام تغییر ios رو هم داد ولی آیپاد رو حالت دی اف یو گیر کرده. چه طوری از این حالت درش بیارم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein8607403 نمایش پست ها
        سلام
        من آیپاد 4Gم رو 6.1.3 کردم، برای اینکه بتونم جلبریک آنتدرد کنم با sn0wbreeze یه کاستوم فرمور برای 6.1.2 ساختم. اومدم ریستور کنم ارور 1601 داد، آیتونزم رو پاک کردم و دوباره نصب کردم، اینبار ریستور کرد و پیغام تغییر ios رو هم داد ولی آیپاد رو حالت دی اف یو گیر کرده. چه طوری از این حالت درش بیارم؟
        کسی نیست جواب بده؟

نظر

کسی نیست جواب بده؟
          home & powet رو 10 ثانيه بگير بايد از dfu خارج بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
            home & powet رو 10 ثانيه بگير بايد از dfu خارج بشه
            سلام
            نمیشه امتحان کردم
            من با کمک آموزش تاپیک زیر این کار رو کردم بعد از ساختن کاستوم فرمور با ireb به حالت pwned dfu میره و الان تو اون حالت گیر کرده
            آموزش تصویری دانگرید دستگاه های A4 از ios 6 به ورژن های پایینتر

نظر

سلام
              نمیشه امتحان کردم
              من با کمک آموزش تاپیک زیر این کار رو کردم بعد از ساختن کاستوم فرمور با ireb به حالت pwned dfu میره و الان تو اون حالت گیر کرده
              آموزش تصویری دانگرید دستگاه های A4 از ios 6 به ورژن های پایینتر
              با اموزش زير هم تست كن

http://www.i-phone.ir/forums/thread76013.html

نظر

• نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                با اموزش زير هم تست كن

http://www.i-phone.ir/forums/thread76013.html
                این آموزش برای دانگرید از 6 به 5ه من از 6.1.3 به 6.1.2 می خوام دانگرید کنم
                یعنی هیچ راهی نیست از این حالت در بیاد؟

نظر

این آموزش برای دانگرید از 6 به 5ه من از 6.1.3 به 6.1.2 می خوام دانگرید کنم
                  یعنی هیچ راهی نیست از این حالت در بیاد؟
                  فرقي نداره دوست عزيز طبق اين تاپيك پيش بريد انشاءالله درست ميشه

نظر

• سلام من آیپاد 4 دارم می خوام از 5.1.2 به 6.1.2 ببرم.ورزن اخر ایتونز رو گزفتم.فایل هاست رو هم تغییر دادم .انتی ویروسمم خاموش کردم.فندق شکنممم روشنه باز 3194 می ده .باید چه کرد دیگه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abtin2 نمایش پست ها
                      سلام من آیپاد 4 دارم می خوام از 5.1.2 به 6.1.2 ببرم.ورزن اخر ایتونز رو گزفتم.فایل هاست رو هم تغییر دادم .انتی ویروسمم خاموش کردم.فندق شکنممم روشنه باز 3194 می ده .باید چه کرد دیگه؟
                      با سلام
                      دوست عزیز sh sh دارید؟اگه ندارید متاسفانه باید به iOS 6.1.3 بروید زیرا این آخرین نسخه ی iOS می باشد.

نظر

• بله دارم.منتها من که به 6.1.2 نرفتم قبلا چه فایده داره؟

نظر

بله دارم.منتها من که به 6.1.2 نرفتم قبلا چه فایده داره؟
                          اگه نمیخواید ریستور کنید به نظر من به 6.1.3 ریستور کنید.(البته احتمال عرضه ی جیلبریکی هم برای این ورژن هست)
                          مشکلات فریمور کاستوم هم نداره

نظر

• خب من می خواستم برم برم 6.1.2 رو ببینم چه جوریه ؟مگه تو برنامه evasion نزده 6.x پس چرا نمیشه باهاش 6.1.3 رو جیل کرد ؟
                            یعنی هیچ راهی نیست من به 6.1.2 برم؟
                            ویرایش توسط abtin2 : https://i-phone.ir/forums/member/9049-abtin2 در ساعت 06-04-2013, 10:33 AM

نظر

خب من می خواستم برم برم 6.1.2 رو ببینم چه جوریه ؟مگه تو برنامه evasion نزده 6.x پس چرا نمیشه باهاش 6.1.3 رو جیل کرد ؟
                              یعنی هیچ راهی نیست من به 6.1.2 برم؟
                              برنامه evasion زده 6.x یعنی iOS 6.0 - 6.0.1 - 6.0.2 - 6.1

اگه shsh 6.1.2 دارید میتونید برید به اون فرمور در غیر اینصورت نه !
                              نگران فردایت نباش ...
                              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام
                                من رو آیپادم واسم پیغام اومده بود ورژن 6.1 انگاری. من install کردم.
                                ولی الان مونده رو آرم ایل. 2 ثانیه می مونه بعد دوباره خاموش می شه باز میاد و باز می ره.
                                از حرفا فهمیدم باید پاور و هوم رو بگیرم این کارو کردم تصویر کابل و آیتونز میاد. وصل کردم تو آیتونز ریستور اند آپدیت رو زدم. الان داره 750 مگ ورژن 5.1 رو دانلود می کنه.
                                من فقط می خوام بدونم کارم راه می افته اینجوری؟
                                فایل ها و برنامه هام تو رو خدا نگید که حذف می شن.... اینجوریه؟
                                من بک آپ از آیپادمم دارم. به دردم می خوره؟
                                راستشم بخوایم من هیچی از این اصطلاحاتی که می گین سر در نمیارم!!!!! تو رو خدا کمکم بدیییییییییییییییییییییییییین... خواهش می کنم.....

نظر

صبر کنید ..
                                X