اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
    دوست عزیز لطف کنید به قوانین احترام بزارید و فارسی تایپ کنید.
    Appsync4.2-1
    بله حتما ، یادم نبود ، ممنون از لینک دوست عزیز

نظر

آرش جان لینک خرابه!!!
      This file is either temporarily unavailable or does not exist. Please try again later

نظر

نوشته اصلی توسط singingsilence نمایش پست ها
        آرش جان لینک خرابه!!!
        This file is either temporarily unavailable or does not exist. Please try again later
        بفرما دوست عزیز اینم لینک مستقیم http://cydia.hackulo.us/appsync42-1.0-1.deb

تشکر فراموش نشه

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi0111 نمایش پست ها
          بفرما دوست عزیز اینم لینک مستقیم http://cydia.hackulo.us/appsync42-1.0-1.deb

تشکر فراموش نشه :d
          دستت درد نکنه آقا ، فقط اینو کجا کپی کنم؟!

نظر

آقا من می خواستم به 4.3.3 ببرم. (از 4.2.1). بعد از دانلود فریمور مخصوص آیپادم، آیتیونز رو باز کردم و Shift+restore رو زدم و فریمور رو انتخاب کردم. یه کم صبر کردم و بعدش ارور 1602 رو داد. حالا که آیپادم رو می بینم یه کابل میاد و علامت آیتیونز. ولی توی آیتیونز دستگاهم رو شناسایی نمی کنه.
            تورو خدا کمکککککک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط hooman98 نمایش پست ها
              آقا من می خواستم به 4.3.3 ببرم. (از 4.2.1). بعد از دانلود فریمور مخصوص آیپادم، آیتیونز رو باز کردم و Shift+restore رو زدم و فریمور رو انتخاب کردم. یه کم صبر کردم و بعدش ارور 1602 رو داد. حالا که آیپادم رو می بینم یه کابل میاد و علامت آیتیونز. ولی توی آیتیونز دستگاهم رو شناسایی نمی کنه.
              تورو خدا کمکککککک کنید
              فایل هاست را به حالت اول برگردونید (هر عبارتی که با apple.com هست را پاک کنید)
              برای شناسایی pc بهتره به حالت DFU Mode Restore برید.
              گوشی همانطور که به آیتونز وصل هست دکمه home و power رو با هم بگیرید(3 ثانیه) صفحه که سیاه شد دکمه power رو رها کرده ( 10 ثانیه) و تا ظاهر شدن پیغام در آیتونز دکمه home رو نگه دارید. حالا pc گوشی شما را خواهد شناخت
              ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 12-06-2011, 08:14 PM

نظر

دستت درد نکنه آقا ، فقط اینو کجا کپی کنم؟!
                میتونید با PC Suite یا iFunBox نصبش کنید.

دانلود از hotfile :
                دانلود از uploadbaz :
                ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 12-06-2011, 08:11 PM

نظر

فایل هاست را به حالت اول برگردونید (هر عبارتی که با apple.com هست را پاک کنید)
                  برای شناسایی pc بهتره به حالت DFU Mode Restore برید.
                  گوشی همانطور که به آیتونز وصل هست دکمه home و power رو با هم بگیرید(3 ثانیه) صفحه که سیاه شد دکمه power رو رها کرده ( 10 ثانیه) و تا ظاهر شدن پیغام در آیتونز دکمه home رو نگه دارید. حالا pc گوشی شما را خواهد شناخت
                  می خواستم به dfu ببرم. با اون دستورالعملی که گفتید انجام دادم ولی باز همون لوگوی آیتیونز با یه کابل اومد. توی آیتیونز هم هیچی نبود

نظر

اصلا درایور رو نمی شناسه
                    کمک کنید

نظر

اصلا درایور رو نمی شناسه
                      کمک کنید
                      به درستی نرفتید بهتره از redsn0w_win_0.9.6rc16 استفاده کنید برای UDF
                      برنامه را باز کنید فقط تیک Just enter pwned DFU mode right now بزنید و طبق مراحل 1 ت 3 انجام بدید . حالا آیتونز دستگاه را شناسایی کرده و دستور ریستوری به شما خواهد داد.

نظر

همین کارو کردم.
                        صفحه سیاه میاد
                        بعد دیوایس رو سرچ می کنه. خوشبختانه میزنه dfu ولی باز هم درایور رو نمی شنهسه.

نظر

میتونید با PC Suite یا iFunBox نصبش کنید.

دانلود از hotfile :
                          دانلود از uploadbaz :
                          طریقه نصبشم میگی دوست عزیز؟!
                          وقتی میخوام نصب کنم installapp میزنم بعد میگه فایل ipa انتخاب کن!!!این appsync فایل deb که!!!چیکار کنم؟!؟!

نظر

همین کارو کردم.
                            صفحه سیاه میاد
                            بعد دیوایس رو سرچ می کنه. خوشبختانه میزنه dfu ولی باز هم درایور رو نمی شنهسه.

از آخرین ورژن آیتونز استفاده میکنید؟ ( iTunes 10.2.2 یا iTunes 10.3 )

نظر

pc suite لینکشو میدی؟!

نظر

طریقه نصبشم میگی دوست عزیز؟!
                                وقتی میخوام نصب کنم installapp میزنم بعد میگه فایل ipa انتخاب کن!!!این appsync فایل deb که!!!چیکار کنم؟!؟!
                                اگر برنامه PC Suite را نصب کرده باشید کافیه روی فایل دب دو بار کلیک کنید و اینستال کنید تمام.

نظر

صبر کنید ..
                                X