اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان من یه مشکلی افتاده تو جونم اعصبمو داره میخوره!
    من یه آیپاد تاچ 4دارم که ورژنش 5.1 هستش و به صورت تدر جیلبریک کرده بودم
    امروز خواستم با فریمور اصلی بیارمش به 5.1.1 که اشتباه کردم و بدون رفتن به dfu زدم ریستور شه !
    و بعد از رفتن به Dfu گفت که فایل سوخته !
    دوباره دانلود کردم و آیتونزمم به آخرین ورژن آپدیت کرذم ولی بازم هر چقدر فرمور رو دوباره دانلود میکنم بازم میگه فایل سوخته !
    تو رو خدا کمکم کنید !

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad79
      سلام دوستان من یه مشکلی افتاده تو جونم اعصبمو داره میخوره!
      من یه آیپاد تاچ 4دارم که ورژنش 5.1 هستش و به صورت تدر جیلبریک کرده بودم
      امروز خواستم با فریمور اصلی بیارمش به 5.1.1 که اشتباه کردم و بدون رفتن به dfu زدم ریستور شه !
      و بعد از رفتن به Dfu گفت که فایل سوخته !
      دوباره دانلود کردم و آیتونزمم به آخرین ورژن آپدیت کرذم ولی بازم هر چقدر فرمور رو دوباره دانلود میکنم بازم میگه فایل سوخته !
      تو رو خدا کمکم کنید !
      دقیقاً چه اروری میده؟شاید فرمور رو اشتباخ میگیرید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
        دقیقاً چه اروری میده؟شاید فرمور رو اشتباخ میگیرید.
        the ipod "mohamad79" could not be update because the firmware file was corrupt

همین الانشم از خود آیتونز دانلود کردم ! باز همینو گفت ! چه تو dfu چه بیرون !
        پدرمو در آورده
        فریمور رو هم درست میدم !

نظر

• این میگه فریمور خرابه . از یه جا دیگه داونلود کن باید نصب بشه
          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
            the ipod "mohamad79" could not be update because the firmware file was corrupt

همین الانشم از خود آیتونز دانلود کردم ! باز همینو گفت ! چه تو dfu چه بیرون !
            پدرمو در آورده
            فریمور رو هم درست میدم !
            از این سایت iPhone, iPod, iPad and Firmware/Software Download دانلود کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
              این میگه فریمور خرابه . از یه جا دیگه داونلود کن باید نصب بشه
              خوبه خودم گفتم که میگه فایل سوخته !
              از چند جا گرفتم بازم همینه !
              1- خود انجمن
              2- از خوده آیتونز (آخه خوده آیتونز که میگیره که نمیتونه خراب باشه همون موقع )

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                سلام.
                فایل host رو در مسیر مورد نظر حذف کنید
                کد:
                C:\Windows\System32\drivers\etc
                کابلتون رو هم داخل یک یو اس بی دیگه بزنید.

ورژن ایتونزتون هم ببرید آخرین ورژن موجود(رسمی)

اگر باز مشکل داشتید،با یک سیستم دیگه تست کنید.

این مشکلات همیشه رخ میده و چون شما میخواید به 5.1.1 به صورت رسمی ریستور کنید،خیلینگران نباشید.فقط کار هایی رو که گفتم انجام بدید.
                ممنون دوست عزیز.مشکلم حل شد.

نظر

• من الان فایل مربوط به آپدیت 5.1.1 رو دارم ( قبلا با آیتونز دان کرده بودم ، ولی ویندوزم رو عوض کردم و الان فایل آپدیت رو برداشتم ) . چه جوری ریستور کنم ؟
                  ویرایش توسط Milad Hero : https://i-phone.ir/forums/member/54154-milad-hero در ساعت 11-08-2012, 01:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Milad Hero نمایش پست ها
                    من الان فایل مربوط به آپدیت 5.1.1 رو دارم ( قبلا با آیتونز دان کرده بودم ، ولی ویندوزم رو عوض کردم و الان فایل آپدیت رو برداشتم ) . چه جوری ریستور کنم ؟
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

• error 1600

سلام دوستان من ایپاد 3جی دارم اومدم از 4.1 به 5.1 اپگرید کنم والله الان ایتونز همش ارور 1600 میده.علتشم این هست که موقع itunes preparing for restore ایپاد به صورت خود بخود قطع و وصل میشه حالا من چیکار کنمممممممممممممم
                      ایپاد الان کلا گیر کرده هیچکاریم نمیشه کرد
                      ویرایش توسط miladd : https://i-phone.ir/forums/member/32987-miladd در ساعت 23-08-2012, 11:16 AM

نظر

• شما چرا نمی بری به 5.1.1 ؟ موقعی که با کامپیوتر وصله قطع نمیشه؟فقط موقعی که به آیتونز وصل میکنین برای آپدیت اینجوری میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط miladd نمایش پست ها
                          سلام دوستان من ایپاد 3جی دارم اومدم از 4.1 به 5.1 اپگرید کنم والله الان ایتونز همش ارور 1600 میده.علتشم این هست که موقع itunes preparing for restore ایپاد به صورت خود بخود قطع و وصل میشه حالا من چیکار کنمممممممممممممم
                          ایپاد الان کلا گیر کرده هیچکاریم نمیشه کرد
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread58531.html

نظر

• نوشته اصلی توسط Milad Hero نمایش پست ها
                            من الان فایل مربوط به آپدیت 5.1.1 رو دارم ( قبلا با آیتونز دان کرده بودم ، ولی ویندوزم رو عوض کردم و الان فایل آپدیت رو برداشتم ) . چه جوری ریستور کنم ؟
                            میتونید از این تاپیک استفاده کنید:
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

• اره فقط با ایتونز اینجوری میشه.5.0.1 و 5.1.1 رو هم امتحان کردم بازم همینطریه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                              شما چرا نمی بری به 5.1.1 ؟ موقعی که با کامپیوتر وصله قطع نمیشه؟فقط موقعی که به آیتونز وصل میکنین برای آپدیت اینجوری میشه؟
                              اره فقط با ایتونز اینجوری میشه.5.0.1 و 5.1.1 رو هم امتحان کردم بازم همینطریه

نظر

• نوشته اصلی توسط miladd نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

باید گوشیتو با ireb به dfu ببری بعد اپدیت کنی تا از ارور رد شی دوست عزیز

نظر

صبر کنید ..
                                X