اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خوب شما ايتبونزتونو اپديت كنيد به ١٠.٦.٣ !اگه دوباره غرور داد فايل هاست رو پاك كن!(راستي بهترين و امن ترين dfu همون روشيه كه با redsnow أنجام ميده

نظر

• مشکل از فرمور بود.یکی دیگه دانلود کردم و جواب داد.ولی الان ارور 1603 میده.

نظر

• با ردسنو به dfu ببر،حل میشه.
        به این ادرسش؛
        extras - pwned dfu

نظر

• مشکل از فرم ور گرفته. احتمالا فایلش مشکل داره
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• الانم رفته تو ریکاوری و اصلا بیرون نمیاد.همرکاری هم میکنم خاموش نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط kock_2010 نمایش پست ها
              الانم رفته تو ریکاوری و اصلا بیرون نمیاد.همرکاری هم میکنم خاموش نمیشه
              برو و برنامه ی tinyumbrella رو دالنود کن و با استفاده از اون از ریکاوری درآر!

نظر

• الان با همون 5.0.1 که مال خودش بود ریستور کردم و بالا اومد.الان میخام با redsnow ببرمش رو dfu.کار درستیه؟انجامش بدم؟

نظر

الانم رفته تو ریکاوری و اصلا بیرون نمیاد.همرکاری هم میکنم خاموش نمیشه
                  برنامه رو باز کنید و برای خارج شدن از حالت ریکاوری هم کافیه دکمه Exit Recovery Mode رو بزنید .

نظر

الان با همون 5.0.1 که مال خودش بود ریستور کردم و بالا اومد.الان میخام با redsnow ببرمش رو dfu.کار درستیه؟انجامش بدم؟
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
                      برو و برنامه ی tinyumbrella رو دالنود کن و با استفاده از اون از ریکاوری درآر!
                      با همین آموزشی که لینکشو دادین میخام برم رو dfu اما میره رو recovery.هر چیزی رو که گفته قدم به قدم و دقیق اجرا میکنم.با رداسنو رفتم رو حالت dfu ولی بازم آیتونز دستگاه رو روحالت recovery شناخت.همچنین وقتی چه در حالت dfu و چه در recovery با فرموری (که از انجمن) که دانلود کردم رستور میکنم بالای آیتونز 6.7 دقیقه اینو مینویسه و بعد ارور 1603میده. :prepairing ipod for restore

نظر

• همچنین ارور 1604 هم میده

نظر

• کسی نیست راهنماییم کنه؟

نظر

کسی نیست راهنماییم کنه؟
                            لطفا واسه گرفتن جواب صبور باشید .

با آیرب به dfu ببرید . همچنین آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کنید .

آیرب خدمت شما :

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              لطفا واسه گرفتن جواب صبور باشید .

با آیرب به dfu ببرید . همچنین آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کنید .

آیرب خدمت شما :
                              با تشکر از شما.یه سوال دارم.من الان طبق ireb بردم رد dfu mode و همچنین طبق گفته ireb صفحه آیپادم مشکیه.اما وقتی آیتونز رو باز کردم اونو به عنوان یه دستگاه تو حالت recovery شناخت.اشکالی نداره؟

نظر

با تشکر از شما.یه سوال دارم.من الان طبق ireb بردم رد dfu mode و همچنین طبق گفته ireb صفحه آیپادم مشکیه.اما وقتی آیتونز رو باز کردم اونو به عنوان یه دستگاه تو حالت recovery شناخت.اشکالی نداره؟
                                نه همونه که میگه باید ریستور کنید چون دستگاه تو حالت ریکاوری هست با اینکه رو dfu هستش !
                                نگران نباشید مشکلی پیش نمیاد
                                موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X