اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من یکدونه آیپاد تاچ 2g 8gb مدل mc دارم
    می خواستم ببینم برای دانلود فریمور رسمی 4.2.1 باید همون 2g رو دانلود کنم ؟ برای دانلود فریمور رسمی mc با mb فرقی نمی کنه ؟ ( چون برای دانلود فریمور کاستوم mc با mb فرق دار )

الان 4.2.1 روش نصب و می خواستم ریستورش کنم به همین 4.2.1
    برای این کار به فایل shsh نیاز هست ؟
    چه جوری فایل shsh بگیرم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shylord نمایش پست ها
      سلام
      من یکدونه آیپاد تاچ 2g 8gb مدل mc دارم
      می خواستم ببینم برای دانلود فریمور رسمی 4.2.1 باید همون 2g رو دانلود کنم ؟ برای دانلود فریمور رسمی mc با mb فرقی نمی کنه ؟ ( چون برای دانلود فریمور کاستوم mc با mb فرق دار )

الان 4.2.1 روش نصب و می خواستم ریستورش کنم به همین 4.2.1
      برای این کار به فایل shsh نیاز هست ؟
      چه جوری فایل shsh بگیرم ؟
      بله همونه ..

اگه الان 4.2.1 هستید با ifait از همین فریمور shsh بگیرید و فریمور ساین شده بسازید باهاش رستور کنید .
      تاپیکش تو بخش آموزش ها موجوده ...

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
        بله همونه ..

اگه الان 4.2.1 هستید با ifait از همین فریمور shsh بگیرید و فریمور ساین شده بسازید باهاش رستور کنید .
        تاپیکش تو بخش آموزش ها موجوده ...
        حدود نیم ساعت داشتم باهاش کار می کردم که ببینم چه جوری فریمور رو ساین کنم و آخر هم نشد ( اما shsh گرفت )
        یکم گشتم که دیدم توی فروم دیگه گفته برای 2g اصلا به shsh نیاز نیست
        به راحتی تونستم ریستور کنم

نظر

• بله برای ۲جی اصلا نیاز به shsh نداره

نظر

• سلام بچه ها و سال نو مبارک...
            من یه آیپاد 4 روی فرمور 5.1 دارم , وقتی می خوام با redsn0w 0.9.10b6 جیلبریک کنم , بعد از عبور از مرحله دوم و درست وقتی به waiting for reboot میرسه , آیپاد روشن میشه و میاد بالا و هیچ فرقی هم نکرده , با sn0wbreeze v2.9.3 یه فرمور کاستوم ساختم و restore کردم , الان می خوام just boot کنم تا بتونم با cydia کار کنم ولی بازهم بعد از عبور از مرحله دوم و درست وقتی به waiting for reboot میرسه , آیپاد روشن میشه و میاد بالا , هر کاری کردم نتونستم just boot کنم , حالا باید چیکار کنم , اصلا آیپادم سالمه؟
            البته روی 5 تا سیستم دیگه هم تست کردم نشد همشون همینطوری شدن...
            ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• دوستان کسی نیست مشکل من رو حل کنه؟

نظر

• شما کلا یا باید از redsn0w استفاده کنید یا از sn0wbreeze .
                این کاری که شما دارید انجام میدید برای redsn0w هست، در صورتیکه با sn0wbreeze ریستور کردید.
                خود برنامه یک فایل توی دسکتاپ شما درست کرده که مربوط به بوت هست. از اون استفاده کنید!

نظر

• نوشته اصلی توسط hadiarmand نمایش پست ها
                  با sn0wbreeze v2.9.3 یه فرمور کاستوم ساختم و restore کردم , الان می خوام just boot کنم تا بتونم با cydia کار کنم ولی بازهم بعد از عبور از مرحله دوم و درست وقتی به waiting for reboot میرسه , آیپاد روشن میشه و میاد بالا , هر کاری کردم نتونستم just boot کنم , حالا باید چیکار کنم , اصلا آیپادم سالمه؟
                  ممنون میشم کمکم کنید
                  سلام
                  شما با sn0wbreeze رویستور کردید دیگه
                  چرا به رداسنو وصل میکنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hadiarmand نمایش پست ها
                    سلام بچه ها و سال نو مبارک...
                    من یه آیپاد 4 روی فرمور 5.1 دارم , وقتی می خوام با redsn0w 0.9.10b6 جیلبریک کنم , بعد از عبور از مرحله دوم و درست وقتی به waiting for reboot میرسه , آیپاد روشن میشه و میاد بالا و هیچ فرقی هم نکرده , با sn0wbreeze v2.9.3 یه فرمور کاستوم ساختم و restore کردم , الان می خوام just boot کنم تا بتونم با cydia کار کنم ولی بازهم بعد از عبور از مرحله دوم و درست وقتی به waiting for reboot میرسه , آیپاد روشن میشه و میاد بالا , هر کاری کردم نتونستم just boot کنم , حالا باید چیکار کنم , اصلا آیپادم سالمه؟
                    ممنون میشم کمکم کنید
                    منم موقعی که میخوام اینکارو بکنم همین مشکل برام پیش میاد . دقیق نمیدونم مشکل شما هم ماله منه یا نه . ولی من اینکارو میکنم .
                    موسم رو میبرم روی گزینه Next .
                    دستم رو روی پاور و home میزارم و نگه میدارم . وای میسم تا علامته slide power بیاد . بعدش که دستگاه خود به خود خاموش میشه . برای 1 الی 3 ثانیه همون طوری وای میسم . بعدش فقط دستم رو از روی پاور ورمیدارم و کلیک میکنم تا just boot بشه اون دستم که روی home هست باید بمونه . بعدش همین طوری که داره ثانیه هارو میشمره خود به خود یه دفعه ای عمل رو شروع میکنه .....
                    شما موقعی که دستگاه خاموش شد بازم باید هردوتا دستات باشن . اگر دستت رو از روی پاور ورداری دستگاه سریع روشن میشه و مشکلت پی میادش .

حالا خودم یه سوال دارم . چطوری میتونم دستگاهم رو که ورژن 5.1 هست رو به 5.0.1 ببرم تا بتونم جلبریک انتترد بکنم ؟

نظر

• حالا خودم یه سوال دارم . چطوری میتونم دستگاهم رو که ورژن 5.1 هست رو به 5.0.1 ببرم تا بتونم جلبریک انتترد بکنم ؟
                      علاوه بر این سوال یه سوال دیگه هم دارم .
                      من تا میگم ابدیت میگن shsh 5.0.1 رو داری ؟ منم میگم ندارم . حالا نداشته باشم چه اتفاقی میوفته کاری نمیتونم بکنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Shippuden نمایش پست ها
                        من تا میگم ابدیت میگن shsh 5.0.1 رو داری ؟ منم میگم ندارم . حالا نداشته باشم چه اتفاقی میوفته کاری نمیتونم بکنم ؟
                        خوب بستگی داره به اینکه چه فرموری باشید . اگه ۵.۰.۱ باشید ممکنه بتونبد با ifaith از فرمور فعلی shshبگیرید و ریستور کنید به همون ۵.۰.۱ ولی اگه فرمور دیگه ای باشید و بخواید به ۵.۰.۱ برید باید عرض کنم که بدون shsh امکان پذیر نیست
                        نگران فردایت نباش ...
                        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط Shippuden نمایش پست ها
                          دوست من در حال حاضر اپل راه ریستور به 5.0.1 بسته مگر اینکه شما shsh 5.0.1 رو داشته باشین که بتونین اپل رو

دور بزنید در حال حاضر فقط شما میتونید روی ios 5.1 باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                            خوب بستگی داره به اینکه چه فرموری باشید . اگه ۵.۰.۱ باشید ممکنه بتونبد با ifaith از فرمور فعلی shshبگیرید و ریستور کنید به همون ۵.۰.۱ ولی اگه فرمور دیگه ای باشید و بخواید به ۵.۰.۱ برید باید عرض کنم که بدون shsh امکان پذیر نیست
                            نه من الان 5.1 هستم میخوان دانگرید کنم . چون جلبریک تترد هستش و هرموقع خاموش روشن میکنم حتما باید just boot بکنم تا روشن بشه ...... . وگرنه من مشکلی ندارم همون 5.1 هم خوبه .....
                            نمیتونم shsh 5.0.1
                            گیر بیارم ؟
                            ویرایش توسط Shippuden : https://i-phone.ir/forums/member/55173-shippuden در ساعت 06-04-2012, 07:19 PM

نظر

• اگه قبلا save نکرده باشین، نه نمیشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                                اگه قبلا save نکرده باشین، نه نمیشه.
                                ببنید من 2-3 سال پیش جیلبریک کردم . ورژن 4.3.3 بودش .
                                بعدش زدم یه راست ابدیت شد به 5.1 . (کاربرا و مدیرای فروم گفتن)
                                بعدشم جیلبریک رو انجام دادم .
                                الان یه راه حل به من بدید . همین طوری موندم ......
                                ویرایش توسط Shippuden : https://i-phone.ir/forums/member/55173-shippuden در ساعت 06-04-2012, 09:05 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X