اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
    شما shsh ورژن 4.2.1 رو داری؟
    اگه نداری این ارور دلیلش همینه چون اجازه دانگرید بهت نمیده.
    اگرم داری مشکل از فایل host هست و باید ویرایش بشه عزیز.
    ای او اس 4.2.1 shsh شمارش چنده؟

چه طور باید اد کنم به tiny umbrella ؟

تو هاست چه متنی باید اضافه بشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط philip نمایش پست ها
      ای او اس 4.2.1 shsh شمارش چنده؟

چه طور باید اد کنم به tiny umbrella ؟

تو هاست چه متنی باید اضافه بشه ؟
      توی صفحه اول سیدیا رو چک کنید اگه داشته باشین بالای صفحه با سبز نوشتست 4.2.1 . اگه ندارین هم که دیگه کاری نمیتونین بکنین و امکان دانگرید رو هم ندارین .

نظر

• کمک

سلام
        من امروز خواستم iPod Touch 4g ام رو Erase کنم کلاً از تو ریست رفتم ریست کردم ولی چند ساعته که گیر کرده!(2 ساعتی اینا میشه)
        این جیلبریک شده ی 5.0.1 انتترد بود!
        تو سایت apple خونده بودم که ممکنه چند ساعت طول بکشه!
        اینم بگم که تا خرخره پر بود 11 Gb اهنگ و 16 گیگ هم برنامه اینا!
        حالا این نرماله یا نباید این کار رو می کردم ؟
        اینم تو سایتش خونده بودم که اگه باتریش تموم شه در حین ریستارت میتونم با وصل کردن به itunes فریم ویر رو بزنم!
        من این رو دست دوم خریده بودم کلاً از موبایل هم سر در میارم و اگه زحمت نباشه جواب رو پ.خ کنید!

نظر

• نوشته اصلی توسط karandevilocs نمایش پست ها
          سلام
          من امروز خواستم ipod touch 4g ام رو erase کنم کلاً از تو ریست رفتم ریست کردم ولی چند ساعته که گیر کرده!(2 ساعتی اینا میشه)
          این جیلبریک شده ی 5.0.1 انتترد بود!
          تو سایت apple خونده بودم که ممکنه چند ساعت طول بکشه!
          اینم بگم که تا خرخره پر بود 11 gb اهنگ و 16 گیگ هم برنامه اینا!
          حالا این نرماله یا نباید این کار رو می کردم ؟
          اینم تو سایتش خونده بودم که اگه باتریش تموم شه در حین ریستارت میتونم با وصل کردن به itunes فریم ویر رو بزنم!
          من این رو دست دوم خریده بودم کلاً از موبایل هم سر در میارم و اگه زحمت نباشه جواب رو پ.خ کنید!
          شما اشتباه کردی گوشی جیلبرک رو ریسیت نمیکنن
          الان باید ریستور کنی دوست عزیز

نظر

• سلام
            می خواستم ببینم بالاترین ورژنی که میشه روی ایپاد 2g نصب کرد چه به صورت قانونی و چه به صورت غیر قانونی چه ورژنی هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadn نمایش پست ها
              سلام
              می خواستم ببینم بالاترین ورژنی که میشه روی ایپاد 2g نصب کرد چه به صورت قانونی و چه به صورت غیر قانونی چه ورژنی هست؟
              بد نیست یک تست بزنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread58044.html

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadn نمایش پست ها
                سلام
                به نظر من ایده آل ترین حالتش اینکه به 4.1 رستور کنید .

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

• سلام خسته نباشید
                  من ipod 2g دارم
                  از وقتی که ویددوزم رو عوض کردم و دوباره itunes ریختم وقتی Ipod رو وصل میکنم میخواد که restore کنه
                  چجوری میتونم اطلاعاتم رو نگه دارم ؟ یعنی همه برنامه هام پاک میشه
                  ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• سلام من ایپاد 4 ام رو میخوام به 5.0.1 اپدیت کنم با 1000 تا بدبختی با tinyumbrellaو iREB همه ارور ها رو گرفتم ولی باز به ارور 2005 گیر میده یه سرچ که زدم گفتند باید نرم افزارها امنیتی و فایروال رو غیر فعال کنی و یا پاک کنی منم کردم.... باز ارور 2005 میده.. یه سیستم دیگه هم چک کردم

!!!help me

نظر

• نوشته اصلی توسط madad نمایش پست ها
                      سلام من ایپاد 4 ام رو میخوام به 5.0.1 اپدیت کنم با 1000 تا بدبختی با tinyumbrellaو ireb همه ارور ها رو گرفتم ولی باز به ارور 2005 گیر میده یه سرچ که زدم گفتند باید نرم افزارها امنیتی و فایروال رو غیر فعال کنی و یا پاک کنی منم کردم.... باز ارور 2005 میده.. یه سیستم دیگه هم چک کردم

!!!help me
                      شما باید به وسیله برنامه رد اسنو یا ایفیت ،با فریمور و ش ش آن یک فریمور کاستوم بسازید و سپس با فریمور کاستوم اقدام به ریستور کنید.

نظر

• دوستان موقع ریستور اروری میده بعدکه اوکی میکنم این صفحه باز میشه
                        http://support.apple.com/kb/TS1275
                        ورژن قبلیم 4.3.3 بود الانم میخوام برم همون 4.3.3 در ضمن shsh هم ازورژنهای 4.3.2 و 4.3.3 و 4.3.5 و 5.0.1 و5.1 دارم کمکم کنید
                        ویرایش توسط safa66 : https://i-phone.ir/forums/member/78306-safa66 در ساعت 26-03-2012, 11:51 PM

نظر

• فک کنم شماره ارور رو هم 1 میزنه

نظر

• سلام .. من واسه اینکه از کامپوتر خودم تو آیپادم بازی بریزم گوشیم رو بردم پیش یه مغازه .. ولی اون طوری این کار رو کرد که ه وقت بخوام بازی بریزم برم پیشش .. اون 4.2.1 رو روی ipod 2g من نصب کرد .. ولی چون میخواستم خودم بریزم بردم پیش یه مغازه دیگه که گفت نمیش باید وایسی بعد از 4.2.1 یه چی دیگه بیاد ... تو رو خدا کمکم کنید .. خیلی خیلی به این قضیه نیاز دارم .. دمت گرم

نظر

• من ميخوام روي ipod 2g كاستوم restore كنم. همه مراحل را رفتم ولي وقتي ميخوام توي مرحله آخر توي itune كار restore را تمام كنم ميگه :
                              The ipod cannot restored at this time because the ipod software server could not be contavcted.
                              چه بايد كرد؟

نظر

• سلام. من یه آیپاد کلاسیک 30 گیگابایت دارم. ورژن نرم افزاریش 1.1.1هست، کسی میتونه برای آپدیت کردنش راهنماییم کنه؟ اصلا قابلیت آپدیت داره یا هنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X