اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من موقع restore آیپاد به 5.0.1 این ارور و بهم میده
    "the iphone cannot be updated at this time because the iphone software update server could not be contacted or is temporaroly unavallable...please try again later
    با و ی پ ی ا ن هم امتحان کردم ولی درست نشد
    باید چکار کنم
    ممنون

نظر

• سلام دوستان
      من داشتم ايپادم ريستور مي كردم كه يك دفعه روي حالت ريكاوري گير كرد و حالا هر چي ريستور مي كنم به كامپيوتر وصل مي كنم درست نمي شه و روي همان حالت گير كرده

نظر

• نوشته اصلی توسط eight نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من داشتم ايپادم ريستور مي كردم كه يك دفعه روي حالت ريكاوري گير كرد و حالا هر چي ريستور مي كنم به كامپيوتر وصل مي كنم درست نمي شه و روي همان حالت گير كرده
        یعنی آیتونز نمیشناسدش؟

احتمالا وارد Loop Recovery (ریکاوری لایتناهی) شده ، باید با تاینی آمبرلا یا iReb درستش کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط chernobil نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من موقع restore آیپاد به 5.0.1 این ارور و بهم میده
          "the iphone cannot be updated at this time because the iphone software update server could not be contacted or is temporaroly unavallable...please try again later
          با و ی پ ی ا ن هم امتحان کردم ولی درست نشد
          باید چکار کنم
          ممنون
          فرمور رو جداگانه دانلود کردید یا اینکه از خود آیتونز Update رو زدید؟

چند ساعت بعد تست کنید ممکنه مشکل از شلوغی سرور باشه (با وجود جیلبرک آنتتر و احتمال بسته شدن راه آپدیت توسط اپل؛ ترافیک سرورهای ریستور میره بالا )

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
            یعنی آیتونز نمیشناسدش؟

احتمالا وارد loop recovery (ریکاوری لایتناهی) شده ، باید با تاینی آمبرلا یا ireb درستش کنید

نه مي شناسش ولي فكر مي كنه تو حالت دي اف يو مد هست و ايتيونز پيام دي اف يو مد مي ده

نظر

نه مي شناسش ولي فكر مي كنه تو حالت دي اف يو مد هست و ايتيونز پيام دي اف يو مد مي ده

خب حالت دی اف یو و ریکاوری یک ارور دارند.

شما یک بار دیگر تست کنید، اطلاع بدید، شاید باید با تاینی آمبرلا از ریکاوری خارجش کنید.

در ضمن به دی اف یو نمیتونید ببرید؟ دقت کنید برای دی اف یو نیازی به روشن بودن آیپاد نیست.

نظر

• من امروز متوجه شدم search گوشیم قاطی کرده کسی همچیت مشکلی داره؟بعد از جیلبریک ظاهرا اینطوری شده یا هیچی پیدا نمی کنه یا ایمیل های صد سال پیشمو که پاک کردم میاره!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                  من امروز متوجه شدم search گوشیم قاطی کرده کسی همچیت مشکلی داره؟بعد از جیلبریک ظاهرا اینطوری شده یا هیچی پیدا نمی کنه یا ایمیل های صد سال پیشمو که پاک کردم میاره!!!!!!
                  ربطی به جیلبرک نداره.

شما دو دور پشت سرهم از طریق SBSetting گوشی رو Respring کن درست میشه

نظر

• sbsetting ندارم رضا...بعدم اگه ربطی به جیلبریک نداره پس رسپرینگ و sbsetting واسه چی؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                      sbsetting ندارم رضا...بعدم اگه ربطی به جیلبریک نداره پس رسپرینگ و sbsetting واسه چی؟؟
                      برای اینکه لایبرری های اصلی جابجا شدن درست سرچ نمیکنه.

کاری که گفتم تجربیه و توسط خودم تست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                        خب حالت دی اف یو و ریکاوری یک ارور دارند.

شما یک بار دیگر تست کنید، اطلاع بدید، شاید باید با تاینی آمبرلا از ریکاوری خارجش کنید.

در ضمن به دی اف یو نمیتونید ببرید؟ دقت کنید برای دی اف یو نیازی به روشن بودن آیپاد نیست.
                        تونستم با ireab آیپاد رو بیارم بالا ولی حالا برای ریستور کردن به 5.0.1 ارور 1600 می ده

چه کار باید کرد؟؟؟

نظر

تونستم با ireab آیپاد رو بیارم بالا ولی حالا برای ریستور کردن به 5.0.1 ارور 1600 می ده

چه کار باید کرد؟؟؟
                          فایل هاست رو به روز اولش برگردونین اگر تغیر دادین یا تینی آمبرلا نصبه

نظر

• با همون ireb ببر dfu دوباره رستور کن چیز پی ان هم روشن بزار.
                            یا اینکه با red snow به pwned dfu ببر.

...you are my every thing
                            ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 24-01-2012, 09:18 PM

نظر

• سلام دوستان من آیپادمو میخوام به 4.2.1 ریستور کنم لود بار ریستور تا یه حدی پر میشه (حدود 25%ش) بعد وایمیسه....
                              دیگه جلو نمیره..
                              الان آیپادمم رفته ریکاوری مد.....چیکار باید بکنم؟(مدل آیپادمم iPod2g هستش...
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط cr9 نمایش پست ها
                                سلام دوستان من آیپادمو میخوام به 4.2.1 ریستور کنم لود بار ریستور تا یه حدی پر میشه (حدود 25%ش) بعد وایمیسه....
                                دیگه جلو نمیره..
                                الان آیپادمم رفته ریکاوری مد.....چیکار باید بکنم؟(مدل آیپادمم ipod2g هستش...
                                ممنون
                                احتمالا جدا میکنید از pc، بزارید بمونه، روی مدلهای قدیمی ریستور پروسه طولانی تری داره تا مدلهای جدید

نظر

صبر کنید ..
                                X