اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• میشه این نرم افزار رو برای دانلود بزارین

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      دیوایس رو با ireb به dfu ببرید و بعد ریستور کنید .
      خدمت شما: Hotfile.com: 1 klik file hosting: iREB-r4.zip

مشکل از چیه ؟؟؟
      از آیپادت هست یا از کامپیوتر ؟؟
      برم روی دستگاه کامپیوتر یکی دیگه امتحانکنم ؟؟؟
      الان من ireb رو دانلود کردم ولی باز نمی شه net framework می خواد در حالی که net frame نصب هست

نظر

• نوشته اصلی توسط eight نمایش پست ها
        مشکل از چیه ؟؟؟
        از آیپادت هست یا از کامپیوتر ؟؟
        برم روی دستگاه کامپیوتر یکی دیگه امتحانکنم ؟؟؟
        الان من ireb رو دانلود کردم ولی باز نمی شه net framework می خواد در حالی که net frame نصب هست
        مشکل از هیچی نیست .
        با ireb به dfu ببرید و بعد آیتونز رو باز کنید و بزنید ریستور شه

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          مشکل از هیچی نیست .
          با ireb به dfu ببرید و بعد آیتونز رو باز کنید و بزنید ریستور شه
          به dfu بردم و شیفت و ریستور هم زدم باز آخرش که فرمویر 5.0.1 داشت نصب می شد ارور 1600 داد
          چه کار کنم؟؟
          ویرایش توسط eight : https://i-phone.ir/forums/member/42931-eight در ساعت 08-01-2012, 02:19 AM

نظر

• سلام
            میخواستم بدونم کسانی که به 5.0.1 آپدیت کردن راهی برای برگشت به فریمور پایین تر رو دارند(با داشتن sh sh) ؟

نظر

• چرا کسی جواب نمیده؟

نظر

• بله عزیز شما shsh هر ورژنی رو داشته باشی میتونی به اون ورژن برگردی.

نظر

• وقتی ریستور می کنم این ارور رو می ده:
                  the ipod"ipod"coulی not be restored.an unknown error occurred(3194)

نظر

• the ipod"ipod"could not be restored.an unknown error occurred(3194)

نظر

• دوستان عزیز سلام
                      یکی از دوستای من گوشی جیلبریک شده رو reset all setting کرد و گوشی دیگه بالا نیومد و مجبور به رستور شد..
                      اما یکی دیگه از دوستان گوشی رو به همین ترتیب رست کرده و بالا اومده بدون هیچ مشکلی..
                      حالا سوال من اینه که کدوم یک از این عزیزان کار درست رو انجام داده؟با توجه به متنی که در پایین میتونید مطالعه کنید...ممنون
                      Reset All Settings:
                      Resets the iPhone to factory defaults, leaving the iOS revision installed. This does not remove all traces of jailbreak data from the filesystem. The phone does not need to have iOS re-installed after this

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                      ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 11-01-2012, 10:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                        دوستان عزیز سلام
                        یکی از دوستای من گوشی جیلبریک شده رو reset all setting کرد و گوشی دیگه بالا نیومد و مجبور به رستور شد..
                        اما یکی دیگه از دوستان گوشی رو به همین ترتیب رست کرده و بالا اومده بدون هیچ مشکلی..
                        حالا سوال من اینه که کدوم یک از این عزیزان کار درست رو انجام داده؟با توجه به متنی که در پایین میتونید مطالعه کنید...ممنون
                        reset all settings:
                        Resets the iphone to factory defaults, leaving the ios revision installed. this does not remove all traces of jailbreak data from the filesystem. The phone does not need to have ios re-installed after this

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                        چیستانه پویا؟
                        متوجه نشدم من درست
                        یکی این کار رو کرده شده و یکی دیگه نتونسته ؟
                        به نظرم با عقل جور در نمیاد

نظر

• این شرایط واسه گوشی ای که جیلبریک نشده کاملا صدق میکنه و مشکلی هم بوجود نمیاره .

اون گوشی که بعد از ریست بالا اومده ممکنه ریست آل ستینگ نشده باشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                            چیستانه پویا؟
                            متوجه نشدم من درست
                            یکی این کار رو کرده شده و یکی دیگه نتونسته ؟
                            به نظرم با عقل جور در نمیاد
                            برادر سینا همونطور که تو خیلی از پست ها دیدیم بیان شده که گوشی جیلبریک شده نباید reset all setting بشه چون دیگه بالا نمیاد و من این رو دیدم خودم..
                            اما همونطور که گفتم یکی از دوستان گوشیش مشکل براش پیش اومده و رو 4.3.3 انتترد بوده reset all setting کرده و گوشی بالا اومده مشکلشم هم برطرف شده.
                            حالا این وسط شانسی بالا اومده یا طبق اون متن این کار مشکلی در گوشی جیلبریک شده بوجود نمیاره؟؟؟
                            اگه مشکل بوجود نمیاره پس چرا این همه دیدیم و شنیدیم که پیش اومده و تو خیلی از پست ها گفته شده در مورد گوشی جیلبریک این کار رو انجام ندین؟؟؟؟
                            و اگه این حرف درسته پس چطور این گوشی بدون هیچ مشکلی بالا اومده؟
                            ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 11-01-2012, 10:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                              برادر سینا همونطور که تو خیلی از پست ها دیدیم بیان شده که گوشی جیلبریک شده نباید reset all setting بشه چون دیگه بالا نمیاد و من این رو دیدم خودم..
                              اما همونطور که گفتم یکی از دوستان گوشیش مشکل براش پیش اومده و رو 4.3.3 انتترد بوده reset all setting کرده و گوشی بالا اومده مشکلشم هم برطرف شده.
                              حالا این وسط شانسی بالا اومده یا طبق اون متن این کار مشکلی در گوشی جیلبریک شده بوجود نمیاره؟؟؟
                              اگه مشکل بوجود نمیاره پس چرا این همه دیدیم و شنیدیم که پیش اومده و تو خیلی از پست ها گفته شده در مورد گوشی جیلبریک این کار رو انجام ندین؟؟؟؟
                              پویا جان
                              در تایید حرفت باید بگم حتی دو سه تا برنامه هم از اینستالوس دانلود و نصب کردم و مشکلی ندارم !

Goes around Comes around.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                                اما همونطور که گفتی یکی از دوستان گوشیش مشکل براش پیش اومده و رو 4.3.3 انتترد بوده reset all setting کرده و گوشی بالا اومده مشکلشم هم برطرف شده.

به نظر منم حتما reset نشده
                                به قول خودت شانسی بالا اومدنش هم هست
                                استثناها رو نمیشه تعمیم داد

نظر

صبر کنید ..
                                X