اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    یه ایپاد تاچ 4 دارم میخوام دانگریدش کنم به 4.3.3 ولی ارور 3014 میده ممنون میشم یکی راهنماییم کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط t.bone نمایش پست ها
      سلام
      یه ایپاد تاچ 4 دارم میخوام دانگریدش کنم به 4.3.3 ولی ارور 3014 میده ممنون میشم یکی راهنماییم کنه
      shsh دارید ؟

نظر

• بله دارم به این اسم سیو 2876571549100-ipod4,1-4.3.5.shsh و6 کیلو بایت حجمش درست

نظر

• نوشته اصلی توسط t.bone نمایش پست ها
          بله دارم به این اسم سیو 2876571549100-ipod4,1-4.3.5.shsh و6 کیلو بایت حجمش درست
          شما shsh از 4.3.5 فقط دارید باید همون موقع که فرمور امده بود SHSH ش رو میگرفتید

الان بجوز ۴.۳.۴ به هیچ ورژن دیگه نمی تونید ری استور کنید

نظر

• یعنی الان هیچ راهی نداره؟
            برا save shsh حتما گوشی باید روشن باشه ؟
            و اینکه من 4.3.5 جیلبرک میکنم نمیدونم چرا سایدیا میاد ولی تا میام بازش کنم میپره بیرون توش نمیره نمیدونم چیکارش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

نظر

• من shsh 4.3.3 دارم چطوری باید دانگرید کنم؟ 2876571549100-ipod4,1-4.3.3.shsh

نظر

• الان ورژن چند هستید؟
                روش دانگرید کلا به یک صورت هست

نظر

• 4.3.5 همش ارور 3194 میده واقعا دیگه خستم کرد الان 3 روز رو این ایپادم همش همین ارور و میده هاست و تغییر دادم با امبرلا کار کردم هر کاری کردم نشد که نشد هر کاری میکنم بازم این ارور لعنتی میاد واقعا خستم کرده

نظر

• مشکل هنگام ریستور به 4.3.3

salam dostan.
                    man mikhastam ipod 4g khodamo be 4.3.3 bebaram az 4.2.1 ba tiny ip hamam avaz karam vase rietoram raft ipodam vali vasate kar erroe 1604 mide va az restor miad biron age kasi betone komakam kone mamnonesh misha.monatzera...

نظر

• مشکل با این پست حل شد با تشکر از همه دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط saman112265 نمایش پست ها
                        salam dostan.
                        Man mikhastam ipod 4g khodamo be 4.3.3 bebaram az 4.2.1 ba tiny ip hamam avaz karam vase rietoram raft ipodam vali vasate kar erroe 1604 mide va az restor miad biron age kasi betone komakam kone mamnonesh misha.monatzera...
                        قوانین ار مطالعه و فارسی تایپ کنید تا به سوالات شما پاسح داده شود

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread38391.html

نظر

• دوستان آیپاد 2 را میشه به ورژن 4 آپدیت کرد؟هنگی نیست ؟مشکلی نداره؟

نظر

• نسیت به ورژن ۳ که بیشتر کند میشه ولی مشکلی نیست میتونید اپگرید کنید

نظر

• سلام ...

یه ایپاد هست ، udid ثبت نشده ، موقع آپدیت به بتا7 ارور 3002 میده !!

چه کنم ؟ !

نظر

صبر کنید ..
                                X