اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تو استفاده چت و وبگردی خیلی زیاد حدود پنج ساعت
    استفاده معمولی شامل پخش موزیک ، انجام بازی و بعضا تماشای چنتا کلیپ حدود ۸ تا ۱۰ ساعت
    در حالت بدون استفاده یا استند بای حدود دو روز

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

• با سلام
      من iPod touch 4G دارم ، برای آهنگ گوش دادن از هندزفری canyon CNR-EP&G استفاده میکردم ، ازش راضی بودم تا اینکه یکی از بلندگوهاش مشکل پیدا کرد و منم خیلی راحت اومدم سیم این بلندگو رو با قیچی چیدم و برای مدت یک هفته از هندزفریم به صورت یک گوشی ای استفاده کردم
      حالا که وقت کردم و رفتم برای خرید هندزفری ، وقتی هندزفری ها رو روی گوشیم تست میکنم یا صدای خواننده اصلا نمیاد یا وقتی هم میاد خیلی ناواضح میاد
      اولش ترسیدم فکر کردم آیپادم مشکل سخت افزاری پیدا کرده ، اما بعد که اومدم خونه فهمیدم با هندزفری استاندارد و اصلی iPod touch 3G و همچنین هندزفری iPod touch 5G به خوبی کار میکنه
      با همان هندزفری canyon CNR-EP&G که داداشم یکی سالمش رو داره هم درست کار میکنه

مشکل iPod من خیلی عجیبه:
      برای مثال sony MDR-EX510SL handsfree روی iPod touch 5G داداشم درست کار میکنه اما روی iPod touch 4G خودم انگار سیم هندزفری مشکل داره ها ، صدای خواننده خیلی بد میاد

الان من موندم تو این گرونی چه هندزفری و به چه قیمتی بگیرم که رو iPod عجیب غریب من درست کار کنه

ممنون میشوم اگر کسی در این رابطه به من کمک کنه
      الان دو هفته است که میگذره و من نتونستم آهنگهامو مزه‌ی دلی گوش کنم

نظر

• سلام من یه آیپاد 4 6.1.6 دارم چطور جیلبرک کنم

نظر

• دوستان تو كنفرانس معرفي ايفون جديد،ايپاد هم معرفي ميشه؟

Sent from my iPhone

نظر

• احتمالش هست

نظر

• سلام. از دوستانی که آیپاد دارند میخوام سوال بکنم که آیا کسی هست که از روش نصب واتس اپ بدون جیلبرک که آموزشش تو سایت ها است استفاده کرده باشه؟؟
              میخوام ببینم که آیا این نرم افزار بدون مشکل کار میکنه و همه نوتیفیکیشن ها به درستی میاد و مشکلی بابت فرستادن صدا و دریافت اون با اسپیکر آیپاد وجود نداره؟؟
              سوال دیگه در مورد وایبر هست که خب اون بدون مشکل روی آیپاد نصب میشه ولی سوالی که هست اینه که آیا کاملا درست کار میکنه و مشکلی تو زنگ زدن و زنگ خوردن و اینا نداره؟؟؟

نظر

• اموزشها درسته هیچ مشکلی هم وجود نداره "تست شده"
                وایبر هم نصبش مشکلی نداره ولی بعضی موقع ها واسه من کانکت نمیشه و با v*p*n مجبور میشم استفاده کنم

نظر

• سلام و خسته نباشید
                  من ipod touch 5 ام رو تازه خریدم.
                  سوالی که داشتم این بودش که روشنش کنم و بذارم تا باتریش کاملا تخلیه شه تا خاموش شه و بعدش بزنم به شارژ؟
                  یا اینکه اصلا روشن نکنم و بزنم به شارژ؟
                  چند ساعت شارژ برای بار اول کافیه؟؟
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط AminBully نمایش پست ها
                    سلام و خسته نباشید
                    من ipod touch 5 ام رو تازه خریدم.
                    سوالی که داشتم این بودش که روشنش کنم و بذارم تا باتریش کاملا تخلیه شه تا خاموش شه و بعدش بزنم به شارژ؟
                    یا اینکه اصلا روشن نکنم و بزنم به شارژ؟
                    چند ساعت شارژ برای بار اول کافیه؟؟
                    ممنون
                    درود
                    شما روشن کنید و استفاده کنید و بعدش هم می توانید شارژ کنید . کلا محصولات اپل نیازی به شارژ اولیه ندارند و وقتی فول شارژ بشود به طور اتوماتیک اجازه ورود جریان برق به دیوایس را نمی دهد.

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

نظر

• با تشکر
                      یه سوال دیگه ام که داشتم اینه که برای برنامه هایی مثل وایبر د واتس اپ که حتما باید کانکت داشته باشیم کار چجوریه؟باید کانتکتارو وارد کنیم؟
                      آیپاد فایل vcf پشتیبانی نمیکنه که راحت تر باشیم؟

نظر

با تشکر
                        یه سوال دیگه ام که داشتم اینه که برای برنامه هایی مثل وایبر د واتس اپ که حتما باید کانکت داشته باشیم کار چجوریه؟باید کانتکتارو وارد کنیم؟
                        آیپاد فایل vcf پشتیبانی نمیکنه که راحت تر باشیم؟
                        اره باید وارد کنی
                        چرا فکر میکنم بکنه
                        اما به این صورت که شما فایل با فرمت vcf رو با یه ایمل دیگه میفرستی به ایملت و با ایپاد اون ایمیل رو باز میکنی و attachment رو میزنی و ادد میشه تو ایپاد
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام مجدد
                          از دوستانی که Ipod دارن کسی تا حالا از آی کیپد استفاده کرده؟؟

اینم آدرس سایتش هست :
                          کد:
                          http://ikeypad.ir

نظر

• سلام
                            یه سوال فوری داشتم
                            اینکه هنذفری های ipod touch 5g دارای میکروفون هستن؟؟
                            چون این هنذفری که الان برای من توی جعبه هست بدون میکروفون هستش.
                            ممنون میشم کمک کنید

نظر

سلام
                              یه سوال فوری داشتم
                              اینکه هنذفری های ipod touch 5g دارای میکروفون هستن؟؟
                              چون این هنذفری که الان برای من توی جعبه هست بدون میکروفون هستش.
                              ممنون میشم کمک کنید
                              بلي بايد بدون دكمه و ميكروفون باشند
                              چون با آيپاد تماس برقرار نمي شود

نظر

• من برنامه itunes رو باز میکنم و ipod ام رو وصل کامپیوتر میکنم اما چهیچ اتفاقی نمیوفته و توی قسمت device هم اثری ازش نیست.
                                ویندوزمم 7 هستش

نظر

صبر کنید ..
                                X