اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mostafajoon نمایش پست ها
    يعني الان هيچ كاري نميشه كرد؟ بايد دوباره جيلبريك كنم؟ روي همين ميشه دوباره جيلبريك كرد يا بايد دوباره ريستور كنم؟ مرسي
    معمولا میشه بدون ریستور جیلبریک کرد
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

درود به اساتید محترم
      یه مشکلی برای آی پادم پیش اومده
      تا امروز اون قفله کنار باطری نبود نمیدونم برای چی اومده و دلیلش چی هست
      برای یکی از دوستانمم همینشکلی شد وقتی بکاپ گرفت موقع ریستور کردن بکاپش ازش پسورد میخواست
      با اینکه اصلاً پسورد نداشت
      ممکنه راهنماییم کنید تا این قفلو از کنار آی پادم بردارم
      ویرایش توسط dj_h1988 : https://i-phone.ir/forums/member/3767-dj_h1988 در ساعت 02-11-2011, 07:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dj_h1988 نمایش پست ها
        درود به اساتید محترم
        یه مشکلی برای آی پادم پیش اومده
        تا امروز اون قفله کنار باطری نبود نمیدونم برای چی اومده و دلیلش چی هست
        برای یکی از دوستانمم همینشکلی شد وقتی بکاپ گرفت موقع ریستور کردن بکاپش ازش پسورد میخواست
        با اینکه اصلاً پسورد نداشت
        ممکنه راهنماییم کنید تا این قفلو از کنار آی پادم بردارم
        سلام
        این قفل Lock rotate هستش یعنی قفل چرخش
        به این معنی که شما با فعال کردن ان میتونید در برخی از برنامه ها از چرخش صفحه استفاده کنید
        برای فعال و غیر فعال کردن ان 2 بار دکمه هوم رو فشار بدید:

بر روی قسمت پایین انگشتتون رو از سمت چپ به راست بکشید، برای فعال و غیر فعال کردن ان بر روی ایکون قفل کلیک کنید
        در عکس زیر lock rotate فعال میباشد:

در عکس زیر lock rotate غیرفعال میباشد:

موفق باشید

نظر

سلام دوستان
          من وقتی ای پادمو به کامپیوتر وصل میکنم بعد از بک اپ گرفتن نرم افزار ای تیونز ارور
          cannot be synced .the required file cannot be fund
          میده و هیچ عکسی رو توش نمیریزه وارده photos داخل ای پاد میشم عکسایی که قبلا ریخته بودمو سیاه نشون میده لطفا راهنماییم کنید تا بتونم این مشکلو برطرف کنم
          نظر

درخواست کمک

نوشته اصلی توسط mahdibayat نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من وقتی ای پادمو به کامپیوتر وصل میکنم بعد از بک اپ گرفتن نرم افزار ای تیونز ارور
            cannot be synced .the required file cannot be fund
            میده و هیچ عکسی رو توش نمیریزه وارده photos داخل ای پاد میشم عکسایی که قبلا ریخته بودمو سیاه نشون میده لطفا راهنماییم کنید تا بتونم این مشکلو برطرف کنم
            ایا با ریست کردن لایبری این مشکل حل میشه ؟
            چجوری باید لایبری رو ریست کرد؟
            لطفا راهنماییم کنید
            نظر

سلام می خواستم بدونم اگه بخوام ایپادمو به ios 5 اپگرید بکنم کند می شه یا نه ؟ مدل ایپادم 32G نسل سومه 3G

نظر

سلام دوستان
                من وقتی ایپادمو به کامپیوتر وصل میکنم و میخام با برنامه ifun-box کار کنم ارور میده. ایننم ارورش:failed to locate apple mobile device suppor,itunesmobiledevice.dll is not found.install itunes and fix it.
                من itunes رو دارم. ای فایلی رو هم که میخاد سرچ کردم و داخل سیستم هست.

نظر

نوشته اصلی توسط ali_am76 نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من وقتی ایپادمو به کامپیوتر وصل میکنم و میخام با برنامه ifun-box کار کنم ارور میده. ایننم ارورش:failed to locate apple mobile device suppor,itunesmobiledevice.dll is not found.install itunes and fix it.
                  من itunes رو دارم. ای فایلی رو هم که میخاد سرچ کردم و داخل سیستم هست.
                  ایتونز رو ریپیر کنید
                  حل میشه

نظر

سلامو دوستان
                    آیپادم بالا نمیاد. آیتیونز ههم نمیشناسه. دستگاه رو ارم سیب گیر میکنه. چی کار باید بکنم؟ ممنون

نظر

• خیلی ممنونم از دوستان که پاسخ دادند !
                      مشکلم حل شد و Ios 5 رو هم ریختم روش
                      با تشکر!

نظر

• سلام برنامه هاى كه از ايتونز دانلود كردم برنامه هاى مجانى . رو ايبادم نصب ميشه ولى اجرا نميشن همين كه ميخوام برنامه رو اجرا كنم مي بره بيرون از برنامه لطفا كمك
                        ویرایش توسط pandaapp : https://i-phone.ir/forums/member/73697-pandaapp در ساعت 07-11-2011, 11:56 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                          ایتونز رو ریپیر کنید
                          حل میشه
                          حل نشد. ایتونز رو هم چندبار پاک کردم اما نشد. راه حل دیگه ای نداره؟

نظر

• سلام
                            من ميخوام با گيفت كارد از فروشگاه اپل دانلود كنم!
                            همينكه كد كارت رو تو قسمت redeem وارد كنم كافيه؟؟ يا بايد كار ديگه اي هم بكنم
                            اينكه موقع ثبت نام، مشخصات كارت اعتباري ندادم و آدرس هم درست ندادم(از طريق همين آموزش سايت، آي دي رو ساختم)، مشكلي ايجاد نميكنه؟؟
                            اينكه دستگاه جيلبرك شده باشه چي؟

پيشاپيش ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط moozmar نمایش پست ها
                              سلام
                              من ميخوام با گيفت كارد از فروشگاه اپل دانلود كنم!
                              همينكه كد كارت رو تو قسمت redeem وارد كنم كافيه؟؟ يا بايد كار ديگه اي هم بكنم
                              اينكه موقع ثبت نام، مشخصات كارت اعتباري ندادم و آدرس هم درست ندادم(از طريق همين آموزش سايت، آي دي رو ساختم)، مشكلي ايجاد نميكنه؟؟
                              اينكه دستگاه جيلبرك شده باشه چي؟

پيشاپيش ممنونم
                              هیچ مشکلی نیست.

یک سری افراد سودجو جهت اینکه خودشون برنامه نصب کنن میگن برنامه اورجینال رو جیلبرک شده نصب نمیشه که واقعا حرف خنده داریه

نظر

• سلام دوستان.
                                من یه سوال داشتم و اون اینه که آیپاد تاچ چطوری موقعیت ما رو تو نقشه نشون میده!
                                منظورم این نیست که روش روشن کردن لوکیشن سرویس چیه، من برام سواله که آیپاد که GPS نداره با چه سیستمی و از چه داده هایی موقعیت رو تشخیص میده و کلا مکانیسم تشخیص موقعیتش رو نقشه چه جوری کار میکنه!؟
                                - تا وقتی به یک شبکه WiFi متصل نیستی از تشخیص موقعیت خبری نیست اما به محض متصل شدن بخ وایرلس موقعیت رو تقریبا خیلی خوب نشون میده.
                                چه جوری این کار رو انجام میده!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X