اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط asdf1368 نمایش پست ها
    امکانش هست که ایپاد رو بسوزونه؟
    امکانش هست که به چیپست آسیب جدی وارد کنه
    Rest in peace Steve
    Do What You Love
    Steve Jobs

نظر

• نوشته اصلی توسط asdf1368 نمایش پست ها
      امکانش هست که ایپاد رو بسوزونه؟
      سعی کنید اصلا از شارژر های غیر اورجینال استفاده نکنید . هر چیزی ممکنه .

نظر

• سلام خدمت شما دوستان من با نرم افزار سيبچه يا اينستالوس دانلود ميكنم ذخيره نميشه گوشيم هم ٢٧گيگ خالي داره با سيبچه مينويسه نصب نام وفق با اينستالوس ذخيره نميشه
        چيكار كنم?

نظر

• نوشته اصلی توسط hector13 نمایش پست ها
          سلام خدمت شما دوستان من با نرم افزار سيبچه يا اينستالوس دانلود ميكنم ذخيره نميشه گوشيم هم ٢٧گيگ خالي داره با سيبچه مينويسه نصب نام وفق با اينستالوس ذخيره نميشه
          چيكار كنم?
          appsync متناسب با ورژنتون نصبه ؟ اگه نصبه پاک کنید و از سورس دیگه ای نصب کنید . با آیتونز برنامه کرک سینک میشه ؟ اگه آره برنامه ها رو پاک کنید و مجدد نصب کنید ممکنه برطرف شه.

نظر

• نوشته اصلی توسط hector13 نمایش پست ها
            سلام خدمت شما دوستان من با نرم افزار سيبچه يا اينستالوس دانلود ميكنم ذخيره نميشه گوشيم هم ٢٧گيگ خالي داره با سيبچه مينويسه نصب نام وفق با اينستالوس ذخيره نميشه
            چيكار كنم?
            شما بايد +Appsync for ios 5.0 را از سورس Cydia.hackulo.us نصب کنید.

نظر

• چجوری میشه قابلیت AirPlay بدون Apple TV داشت

نظر

• سلام
                امروز داشتم با rush player یه فایل صوتی گوش می کردم که با قفل شدن آیپاد صدا قطع می شد. تو همون حالت که برنامه داشت اجرا می شد ریسپرینگ رو زدم. حالا آیپاد روی ری ایستارتینگ اسپرینگ بورد گیر کرده! حتی دکمه ی پاور هم فقط صفحه رو خاموش روشن میکنه و نمی تونم ریبوت کنم
                لطفا یکی بگه چیکار باید بکنم

نظر

• home + power رو 10 ثانیه نگه دارید ببینید بالا میاد ؟

نظر

• بالا اومد. ممنون
                    ولی دوباره ریسپرینگ رو از sbsetting که می زنم دوباره رو همون صفحه ری استارتینگ اسپرینگ بورد گیر می کنه!
                    راه حل چیه؟
                    ویرایش توسط hossein8607403 : https://i-phone.ir/forums/member/86552-hossein8607403 در ساعت 08-08-2012, 05:04 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein8607403 نمایش پست ها
                      بالا اومد. ممنون
                      ولی دوباره ریسپرینگ رو از sbsetting که می زنم دوباره رو همون صفحه ری استارتینگ اسپرینگ بورد گیر می کنه!
                      راه حل چیه؟
                      آخرین برنامه های سیدیا رو که نصب کردید پاک کنید.
                      اگر در ورژن های 5.1.1 یا 5.0.1 این روز ها جیلبریک کردید،یا تمام برنامه های سیدیای شما آپدیت هستند،دستگاه رو خاموش کنید،وقتی روشن میکنید،سریع دکمه زیاد شدن صدا رو نگه دارید تا لحظه ای که دستگاه بالا بیاد
                      با این کار سیدیا تا خاموش و روشن کردن بعدی از کار میفته و شما میتونید به راحتی برنامه های مخرب در سیدیا رو حذف کنید

نظر

• من الان فایل مربوط به آپدیت 5.1.1 رو دارم ( قبلا با آیتونز دان کرده بودم ، ولی ویندوزم رو عوض کردم و الان فایل آپدیت رو برداشتم ) . چه جوری ریستور کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Milad Hero نمایش پست ها
                          من الان فایل مربوط به آپدیت 5.1.1 رو دارم ( قبلا با آیتونز دان کرده بودم ، ولی ویندوزم رو عوض کردم و الان فایل آپدیت رو برداشتم ) . چه جوری ریستور کنم ؟
                          دوست عزیز در یکجا سوالتون را مطرح کنید !
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

• نوشته اصلی توسط Milad Hero نمایش پست ها
                            من الان فایل مربوط به آپدیت 5.1.1 رو دارم ( قبلا با آیتونز دان کرده بودم ، ولی ویندوزم رو عوض کردم و الان فایل آپدیت رو برداشتم ) . چه جوری ریستور کنم ؟
                            ایپادتونو به کامپیوتر وصل کنید , وارد ایتونز بشید , در منوی سمت چپ روی اسم ایپادتون کلیک کنید , در قسمت summary دکمه shift رو نگه دارید و روی restore کلیک کنید (shift+restore) . بعد فایل مربوط به ورژن 5.1.1 رو انتخاب کنید و به راحتی ریستور کنید .
                            ویرایش توسط ..:Alireza:.. : https://i-phone.ir/forums/member/82550-alireza در ساعت 11-08-2012, 01:13 PM

نظر

• سلام باتشکر فریمور ipod1gبرام میزارید اموزش بزارید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط mhn2012 نمایش پست ها
                                سلام باتشکر فریمور ipod1gبرام میزارید اموزش بزارید ممنون میشم
                                از این تاپیک میتونید دانلود کنید :
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

صبر کنید ..
                                X