اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mahdiyar keyvan نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام در setting/general/useage battery useage تیکشو روشن کنم برای نشان دادن درصد باتری اما این گزینه وجود نداره ورژننشم 5.1.1 ممنون میشم راهنماییم کنید؟
    رو آيپاد اين گزينه نيست بايد جيلبرك كنيد

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!

نظر

• نمی دونم چطور آهنک و عکس بریزمش داخلش ...ممنون میشم یکی بگه چطور

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdiyar keyvan نمایش پست ها
        سلام دوستان من میخوام در setting/general/useage battery useage تیکشو روشن کنم برای نشان دادن درصد باتری اما این گزینه وجود نداره ورژننشم 5.1.1 ممنون میشم راهنماییم کنید؟
        اگر جیلبریک هستید میتونید برنامه sbsetting رو از سیدیا نصب کنید و به وسیله ی اون درصد باتری رو فعال کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط cnaa2 نمایش پست ها
          نمی دونم چطور آهنک و عکس بریزمش داخلش ...ممنون میشم یکی بگه چطور
          از طریق ایتونز باید این کارو انجام بدید .
          لطفا مشکلات رو در این تاپیک مطرح کنید :
          http://www.i-phone.ir/forums/thread20762.html

نظر

• نوشته اصلی توسط cnaa2 نمایش پست ها
            نمی دونم چطور آهنک و عکس بریزمش داخلش ...ممنون میشم یکی بگه چطور
            با آيتيونز يا آيفون پى سى سوييت!

نظر

• سلام.من مشكلي براي ايپاد 4g پيش اومد مجبور شدم ريستور به 5.1.1 كنم ولي حالا بيشتر وقتا كه لاك اسكرين رو باز ميكنم حدود 7 يا 8 ثانيه قفل ميكنه و شارژ شم زود خالي ميشه نسبت به 5.0.1 ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط loft3 نمایش پست ها
                سلام.من مشكلي براي ايپاد 4g پيش اومد مجبور شدم ريستور به 5.1.1 كنم ولي حالا بيشتر وقتا كه لاك اسكرين رو باز ميكنم حدود 7 يا 8 ثانيه قفل ميكنه و شارژ شم زود خالي ميشه نسبت به 5.0.1 ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.
                دستگاهتون رو جيلبرك كردين؟؟؟؟
                در هر صورت يه بار ريستور كنين درست ميشه اما كلا باطري تو ٥.١.١ بهتره

نظر

• جيلبريك هست مي خواستم اگه تو سيدنا چيزي هست نصب كنم تا درست بشه.

نظر

• سلام دوستان
                    از وقتی که آیپادمو به 5.1.1 آپدیت کردم بعد از اینکه slide to unlock می کنم آیپاد چند ثانیه قفل می کنه و نمیشه صفحه هارو عوض کرد. هم با abstine و هم با redsnow جیل کردم. تو هردوش این مشکل هست. چرا اینجوریه ؟ کسه دیگه ای این مشکل رو نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kntu_ed نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      از وقتی که آیپادمو به 5.1.1 آپدیت کردم بعد از اینکه slide to unlock می کنم آیپاد چند ثانیه قفل می کنه و نمیشه صفحه هارو عوض کرد. هم با abstine و هم با redsnow جیل کردم. تو هردوش این مشکل هست. چرا اینجوریه ؟ کسه دیگه ای این مشکل رو نداره؟
                      کسی کمک نمیکنه؟

ممکنه از فرموری که دانلود کردم باشه؟ از همین سایت دانلود کردم.

نظر

سلام دوستان
                        من هم همین مشکل رو در 5.1.1 دارم.احساس میکنم بعد از sbsetting این مشکل پیش اومده که به خاطر نمایش درصد نمیتونم پاکش کنم!

نظر

• نوشته اصلی توسط sormob نمایش پست ها
                          من هم همین مشکل رو در 5.1.1 دارم.احساس میکنم بعد از sbsetting این مشکل پیش اومده که به خاطر نمایش درصد نمیتونم پاکش کنم!
                          ولی من sbsetting نصب نکردم و این مشکلو دارم. پس مشکل کلیه! حتما جیلبرک مشکل داره. شایدم باگ مال خود اپل باشه! باید یه دستگاه جیلبرک نشده رو امتحان کنیم. اه عجب بدبختی شده ها! دانگریدم نمیتونم بکنم!

نظر

ولی من sbsetting نصب نکردم و این مشکلو دارم. پس مشکل کلیه! حتما جیلبرک مشکل داره. شایدم باگ مال خود اپل باشه! باید یه دستگاه جیلبرک نشده رو امتحان کنیم. اه عجب بدبختی شده ها! دانگریدم نمیتونم بکنم!
                            من روی 2 تا ipod جدید رو همین ورژن دیدم اینو.من با redsn0w جیلبریک کردم.من ریستور میکنم خبر میدم.
                            اپدیت:الان دارم ریستور میکنم!
                            ویرایش توسط sormob : https://i-phone.ir/forums/member/8090-sormob در ساعت 21-06-2012, 09:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sormob نمایش پست ها
                              من روی 2 تا ipod جدید رو همین ورژن دیدم اینو.من با redsn0w جیلبریک کردم.من ریستور میکنم خبر میدم.
                              اپدیت:الان دارم ریستور میکنم!
                              رفتم سایت Dev-Team Blog (که برنامه جیلبرک می نویسن) گفتم این مشکلو دارم. گفت چه برنامه ای نصب کردی. گفتم appsync و بعدشم برنامه های اپل. گفت تو برنامه ها رو میدزدی! ما به دزدا کمک نمیکنیم!!! خودشون جیلبرکو مگه ندادن؟؟!!! یعنی فقط جیلبرکو دادن که از سیدیا استور خرید کنیم؟؟ پس خودشونم دزدن بیشرفا!!!

نظر

• خب هستن کسایی که جیلبریک میکنن اما همه برنامه های غیر رایگان رو میخرن. خود اونایی هم که جیلبریک رو میسازن همچین نظری رو مرتب تاکید میکنن. برای دسترسی به فایل های سیستمی و نصب تویک جیلبریک میکنن.
                                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                                X