اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كمك كمك لطفا كمك كنيد

نظر

• برو رو safe mode بعد ريستور كن

نظر

• نوشته اصلی توسط loft3 نمایش پست ها
        ميشناستش ولي فقط چجوري از طريق آيفون باكس ريبوتش كنم.ممنون ميشم.
        از طریق ایفون باکس برنامه هایی که اخیرا از سیدیا نصب کردید رو پاک کنید .

نظر

• اگه احیانا substrate رو نصب کرده باشید الان موقع روشن کردن گوشی با نگه داشتن کلید ولوم + وارد سیف مود میشه.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• ريستور كردم درست شد.

نظر

• سلام به من برای امنیت برنامه 360mobilesafe رو معرفی کردن اما وقتی من این رو از سیدیا ریختم پیغام داد این نرم افزار فقط برای آیفون هست ...!
              اگه برای آیفون هست چرا برای آیپاد پیش نهاد میدن ؟!...

و بعد برنامه iprotect رو ریختم اما این برنامه نیاز به کرک داره چون پیغام trial میده ..کرکش رو از کجا دانلود کنم ؟
              +
              دنبال برنامه امنیتی مثل فایروال و آنتی تروجانم همچین برنامه هایی وجود داره برای آیپاد ؟
              ویرایش توسط cnaa2 : https://i-phone.ir/forums/member/91587-cnaa2 در ساعت 16-06-2012, 03:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط cnaa2 نمایش پست ها
                سلام به من برای امنیت برنامه 360mobilesafe رو معرفی کردن اما وقتی من این رو از سیدیا ریختم پیغام داد این نرم افزار فقط برای آیفون هست ...!
                اگه برای آیفون هست چرا برای آیپاد پیش نهاد میدن ؟!...

و بعد برنامه iprotect رو ریختم اما این برنامه نیاز به کرک داره چون پیغام trial میده ..کرکش رو از کجا دانلود کنم ؟
                +
                دنبال برنامه امنیتی مثل فایروال و آنتی تروجانم همچین برنامه هایی وجود داره برای آیپاد ؟
                360 برنامه مفيدي هست و كاربرد خيلي زيادي داره . اما از جمله كاربرداش بلك ليست و اس ام اس هست كه واسه آيپاد كاربردي نميتونه داشته باشه !

دوم اينكه شما واسه ديوايستون نيازي به داشتن برنامه هايي از قبيل آنتي تروجان و ... نداريد .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  360 برنامه مفيدي هست و كاربرد خيلي زيادي داره . اما از جمله كاربرداش بلك ليست و اس ام اس هست كه واسه آيپاد كاربردي نميتونه داشته باشه !

دوم اينكه شما واسه ديوايستون نيازي به داشتن برنامه هايي از قبيل آنتي تروجان و ... نداريد .
                  برنامه امنیتی خواستم واسه آیپادم دوستان این رو پیشنهاد دادن !

کرک iprotect رو از کجا پیدا کنم ؟
                  --
                  می خوام آهنگ و عکس بریزم داخلش ..نمی دونم چطور ؟
                  ویرایش توسط cnaa2 : https://i-phone.ir/forums/member/91587-cnaa2 در ساعت 16-06-2012, 05:07 PM

نظر

• دوستان سلام من فریمور 5.1.1 دانلود کردم وقتی میخوام با ایتونز نصبش کنم شیفتو میگیرم ریستور میزنم و جایی که فوریمر ریختم ادرسشو میدم ولی همه پوشه خالی ولی در حالت عادی داخل پوشه برنامست باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdiyar keyvan نمایش پست ها
                      دوستان سلام من فریمور 5.1.1 دانلود کردم وقتی میخوام با ایتونز نصبش کنم شیفتو میگیرم ریستور میزنم و جایی که فوریمر ریختم ادرسشو میدم ولی همه پوشه خالی ولی در حالت عادی داخل پوشه برنامست باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
                      فریمور رو با پسوند ipsw. موجود دارید تو اون فولدر ؟!
                      اگه باشه حتما باید اون رو بشناسه ..

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

• سلام

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
                        فریمور رو با پسوند ipsw. موجود دارید تو اون فولدر ؟!
                        اگه باشه حتما باید اون رو بشناسه ..
                        نه دوست عزیز همش پسوندش img3

نظر

• سلام دوستان.من ایپاد رو که به شارژ میزنم کاملا که پر میشه وقتی از برق میکشم باطری رو 95% نشون میده.باید چیکار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hector13 نمایش پست ها
                            سلام دوستان.من ایپاد رو که به شارژ میزنم کاملا که پر میشه وقتی از برق میکشم باطری رو 95% نشون میده.باید چیکار کنم
                            دقیقا چه مدت بعد از کشیدن 95 میشه؟
                            شاید نیاز به کالبیره داره.
                            نوشته اصلی توسط cnaa2 نمایش پست ها
                            برنامه امنیتی خواستم واسه آیپادم دوستان این رو پیشنهاد دادن !

کرک iprotect رو از کجا پیدا کنم ؟
                            --
                            می خوام آهنگ و عکس بریزم داخلش ..نمی دونم چطور ؟
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread69167.html
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط hector13 نمایش پست ها
                              سلام دوستان.من ایپاد رو که به شارژ میزنم کاملا که پر میشه وقتی از برق میکشم باطری رو 95% نشون میده.باید چیکار کنم
                              کلا این مشکل در ایپاد وجود داره ولی مشکل خاصی نیستش . من هم از روز اول که خریدم هر وقت از شارژ در میارم 95 یا 96 رو نشون میده .

نظر

• سلام دوستان من میخوام در setting/general/useage battery useage تیکشو روشن کنم برای نشان دادن درصد باتری اما این گزینه وجود نداره ورژننشم 5.1.1 ممنون میشم راهنماییم کنید؟
                                ویرایش توسط mahdiyar keyvan : https://i-phone.ir/forums/member/93543-mahdiyar-keyvan در ساعت 17-06-2012, 06:25 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X