اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط afshin7373 نمایش پست ها
    :-

یعنی هیچ راهی نداره
    آقا نمیشه بدون shsh ریستور کنم یا اینکه از یه جایی shsh بگیر بیارم
    آخه نمیتونم نمیشه
    همه که adsl ندارن
    تاره داداش هیچکی اینجا خدمات آیفون نمیده
    یه نفر تو رو خدا یه کمکی کنه راهی نشون بده
    بعضی از دوستان هم مسخره می کنند خیالی نیس
    فکر کرده من نمی دونم باید 5.1 رو بگیر بیارماخه از کجا
    حالا اگه راهی هست دوستان کمک کنند
    دوست عزیز فقط باید به ۵.۱ ریستور کنید
    shsh هم مربوط به خود دستگاه هست و نمیشه از جایی گیرش اورد فقط باید خودتون shsh رو بگیرین

نظر

• وصل نشدن آی پاد به آی تونز

سلام؛ آقا من ای تاچ 2G دارم وقتی روشنش میکنم علامت وصل به آی تونز میاد بعد وقتی میزنمش به آیتونز میزنه
      Itunes could not connect to the ipod touch because it is locked with a passcode. you must enter your passcode on the ipod before it can be used with the itunes.
      حالا من که نمیتونم این passcode بزنم. چی کار کنم الان. لطفا خیلی مبتدی توضیح بدید. ممنون

نظر

• سلام دوستان
        من يه آيپاد 4 خريدم
        تو قسمت وارد كردن اطلاعات اوليه مثل زبان و كشور تو بخش network ش موندم حتما بايد با اينترت كانكت شم تا اين قسمت رو رد كنه ؟
        الان 1 هفته ميشه خريدمش اما به غلط كردن افتادم هيچ كسي هم درست راهنمايي نمي كنه نمي دونم چرا !

نظر

• نوشته اصلی توسط cnaa2 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من يه آيپاد 4 خريدم
          تو قسمت وارد كردن اطلاعات اوليه مثل زبان و كشور تو بخش network ش موندم حتما بايد با اينترت كانكت شم تا اين قسمت رو رد كنه ؟
          الان 1 هفته ميشه خريدمش اما به غلط كردن افتادم هيچ كسي هم درست راهنمايي نمي كنه نمي دونم چرا !
          نوشته اصلی توسط cnaa2
          سلام دوستان
          من يه آيپاد 4 خريدم
          الان 1 هفته ميشه خريدمش اما به غلط كردن افتادم هيچ كسي پيدا نميشه درست راهنمايي كنه منو !
          سلام . نیاز نیست یک سوال رو دو بار بپرسید . برای اکتیو کردن دو راه وجود داره !

1. استفاده از اینترنت به صورت wifi بدون نیاز به itunes . که باید با آیپاد وصل بشید!

2. استفاده از کامپیوتر و آیتونز . آیپاد رو وصل میکنید به pc ( حتما باید به اینترنت وصل باشید ) بعد itunes رو باز میکنید و...
          ویرایش توسط hormozan : https://i-phone.ir/forums/member/25981-hormozan در ساعت 22-04-2012, 12:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sarsar نمایش پست ها
            سلام؛ آقا من ای تاچ 2G دارم وقتی روشنش میکنم علامت وصل به آی تونز میاد بعد وقتی میزنمش به آیتونز میزنه
            Itunes could not connect to the ipod touch because it is locked with a passcode. you must enter your passcode on the ipod before it can be used with the itunes.
            حالا من که نمیتونم این passcode بزنم. چی کار کنم الان. لطفا خیلی مبتدی توضیح بدید. ممنون
            سلام . با tiny umbrella از ریکاوری در بیارید ! ( برنامه رو میتونید تو گوگل سرچ کنید )

اگر نشد ریستور .

نظر

• نوشته اصلی توسط hormozan نمایش پست ها
              سلام . با tiny umbrella از ریکاوری در بیارید ! ( برنامه رو میتونید تو گوگل سرچ کنید )

اگر نشد ریستور .
              http://www.i-phone.ir/forums/thread47675.html
              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• بعد كه آيتونز رو باز ميكنم ...؟ بايد اكانت بسازم ؟
                ویرایش توسط cnaa2 : https://i-phone.ir/forums/member/91587-cnaa2 در ساعت 29-04-2012, 04:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط cnaa2 نمایش پست ها
                  نخواستم 2 بار ارسال بشه نمي دونم چطور 2 بار فرستاده شده !..معذرت

راه دوم :
                  بعد كه آيتونز رو باز ميكنم ...؟ بايد اكانت بسازم ؟
                  سلام . نه حتما . اختیاری هست !

نظر

• من دو ماه پيش آيپادم رو 5.0.1 كردم به همراه جيلبريك از اون به بعد هم كم كم شروع كرد به اين كار كه يك دفعه از برنامه بيرون ميومد بعضى برنامه هاى سنگين رو هم كه اصلا باز نميكرد و مى پريد بيرون.  تو cydia    هم كه فقط اين برنامه ها ريخته شده:Android Lock XT. Apple them. Apple sync for ios 5.0+. App sync for os 5. BigBoss Icon set. Cydia Installer. Cydia Translations. Farsi 5 Row Keyboard. Farsi Keyboard. Hachulous resources. I key EX3. Installous 4. Installous translations. I wallpaper pack. Mobile substrate. Nono wallpaper. Persian calendar  center. Source GUI. Source Icon. Substrate safe mode. به غير از اين ها همون موقعى كن اپديت  و جيلبريك كردن full application هم ريختم لطفا مرا براى حل اين مشكل راهنمايى كنيد.

نظر

• نیاز مند برنامه

سلام من دنبال یه برنامه میگردم ولی اسمشو بلد نیستم کار برنامه ام اینه که از یجا عکس میگیری بعد مثلا یکی تو عکس می افته که میخوای پاکش کنی , یدونه روش میزنی پاک میشه اگه ممکنه اسم این برنامرو بزارید

نظر

• سلام ایپادم بیشتر برنامه ها رو که می خوام اجرا کنم میپره بیرون مشکل از چیه ممنون

نظر

• دوستان چند سوال!
                          ایا iBook با جیلبریک تترد ۵.۱ مشکل داره و اگر اره برنامه fix براش نیومده؟ ( چون یکی از دوستان مشکل داره )
                          و ایا برای ios5.1 سمی تترد اپدیت شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط asdf1368 نمایش پست ها
                            سلام ایپادم بیشتر برنامه ها رو که می خوام اجرا کنم میپره بیرون مشکل از چیه ممنون
                            یا مشکل از اینه که برنامه درست کرک نشده و یا اگر اورجیناله با اپل ایدی شخص دیگری خریداری شده . در safe mode هم بیرون میپرن ؟

نظر

• با سلام و درود
                              دوستان عزیز یک گوشی Ipod 160g classic برام آورده بودند که قفلش رو باز کردم
                              به گفته صاحب گوشی بعد از آن دیگه آهنگ دیگه پخش نمیکنه .. داخلش هم 100 تا mp3 هست
                              بنده تا بحال با Ipod 160g classic کار نکردم و دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم
                              خواستم ریستور کنم، داخل خود گوشی 1 فریمور بود ولی نشد که ریستور کنم.. میگه فایل خراب است

اگه میشه راهنمایی بفرمایید که باید چیکار کنم
                              اگر هم ریستور کردنی هست.. لینک دانلود فریمور هاشو برام بگذارین.. ممنون میشم..

نظر

• از دوستان و اساتید کسی هست که لینک دانلود فریمور Ipod 160g classic رو بگذاره؟!
                                ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
                                X