اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط nilolashbest نمایش پست ها
    من دیشب آیپادمو یه بار خاموش روشن کردم ولی بعد از روشن شدن دیگه برنامه ها اجرا نمیشن.به کامپیوترم وصل کردم ولی درست نشد .چند بارم ریستارت کردم.چی کار کنم؟
    منظورتون اینه که از برنامه کرش میکنه ؟ ( میپره بیرون ؟ )
    به تازگی برنامه ی خاصی نصب کردید ؟ ( از سیدیا منظورمه اگر جیلبریک هست )
    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
      با لحاظ نسل ایپاد میتونید فریم ور مناسب رو برای دیوایستون پیدا کنید
      نمیدونم کدوم نسله ولی میتونید یا از این لینک :
      http://www.i-phone.ir/forums/thread49054.html
      یا از خود اپل دانلود کنید
      سلام کنار نام کاربریم عکس آیپادمو گذاشتم توسایت اپل رفتم پیدا نکردم تو انجمن خودمونم چیزی پیدا نکردم فکر کنم 4 یا 5 سال پیش خریدمش

نظر

• کنار نام کاربر شما که چیزی معلوم نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
          کنار نام کاربر شما که چیزی معلوم نیست
          اول آیکن همراه اول بعد آیفون 4 مشکی و بعد آیپاد نانو و بعد اونم هکینتاش

نظر

• اها، من فکر کردم اواتارتون رو میگید ، فکر کنم iPod NAno Chromatic 2009 باشه با توجه با حرفاتون

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
              اها، من فکر کردم اواتارتون رو میگید ، فکر کنم ipod nano chromatic 2009 باشه با توجه با حرفاتون
              نمیدونم شاید. این مدل جمع آوری شده ؟ تو سایت اپل هم چیزی نیست فریم ور برا این مدل ارائه شده؟

نظر

• نمیدونم شاید. این مدل جمع آوری شده ؟ تو سایت اپل هم چیزی نیست فریم ور برا این مدل ارائه شده؟
                دوست من ،من یه فرم ویر دارم واسه این نسل اگر خواستی هماهنگ کن تو پیغام خصوصی که یهتون برسونمش

نظر

• نوشته اصلی توسط farzadef نمایش پست ها
                  دوست من ،من یه فرم ویر دارم واسه این نسل اگر خواستی هماهنگ کن تو پیغام خصوصی که یهتون برسونمش
                  نه ممنون از لطف شما فقط میخواستم اطلاعاتی در این مورد بدست بیارم خواستم ببینم چه اتفاقی افتاده که سایت اپل هم این مدل جمع آوری کرده

نظر

• نه اصلا من کاری نکردم باهاش فقط خاموش روشنش کردم.آخرین باریم که توش برنامه ریختم قبل عید بود.

نظر

• من یه آیپاد تا نسل 4 دارم که تازگی ورژن 5.1 رو جیلبریک کردم اما وقتی می خوام نرف ازار های کرک شده رو بریزم رو دستگاه می نویسه fail to install ولی برنامه های اصلی مشکل نداره !

نظر

• با چه برنامه ای میریزید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alvlin نمایش پست ها
                          منظورتون اینه که از برنامه کرش میکنه ؟ ( میپره بیرون ؟ )
                          به تازگی برنامه ی خاصی نصب کردید ؟ ( از سیدیا منظورمه اگر جیلبریک هست )
                          آره کرش میشه!نه من اصلا کاری نکردم فقط یه بار روشن خاموشش کردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط joojoo1372 نمایش پست ها
                            من یه آیپاد تا نسل 4 دارم که تازگی ورژن 5.1 رو جیلبریک کردم اما وقتی می خوام نرف ازار های کرک شده رو بریزم رو دستگاه می نویسه fail to install ولی برنامه های اصلی مشکل نداره !
                            appsync نصب کردید ؟

نظر

• یه سوال .من آیپادمو با یه کامپیوتر دیگه و یه اکانت دیگه سینک کردم!اگه با ifunboxبرنامه هارو بکاپ بگیرم و بیارم تو آیتیونز و دوباره سینک کنم چه اتفتقی می افته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
                                appsync نصب کردید ؟
                                نه دفعه اوله جيل مي كنم از كجا بگيرم ؟ سايديا ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X