اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من میخوامiPod Touch 4G 64gبخرم
    موقه خرید به چه نکاتی باید توجه کنم؟
    از کجا بخرم؟
    وقتی میخرم iOS 4.3.2 یا iOS 4.3.3 روش هست.قبل اینکه جیلبریک کنم به iOS 5.0.1 ببرم و جیلبریک کنم؟
    تو iOS 5.0.1 هیچ مشکلی نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tina65 نمایش پست ها
      سلام دوستان آیپاد من ورژن 4.3.3 هست و cydia هم روش نصب کردم ولی وقتی می خوام با آیتونز App داخلش بریزم این ارور رو میده(0xE8008001), ولی App های free خود آیتونز رو به راحتی نصب میشه . لطفا راهنمایی کنید که بتونم App داخلش بریزم. خیلی ممنون!
      باید برنامه AppSync for iOS 5 رو از سورسای cydia نصب کنی!

نظر

• نوشته اصلی توسط music6808 نمایش پست ها
        سلام به همگی
        خستبه نباشید
        راستش من یه سوال ساده و پیش پا افتاده دارم
        من جدیدا یه آیپاد تاچ 4g خریدم. زیاد درمورد کار کردن با آیتیونز حرفه ای نیست. اشتباهان یه عالمه میوزیک ناخواسته سینک شدن و الان تو آیپادم هستن. میخواستم بپرسم چطور میتونم این آهنگارو از آیپادم پاک کنم؟

ممنونم
        با ایتونز اگه بخای پاک کنی باید بعد از سینک کردن زیر ایکون ایپادت که سمت چپ برنامس موزیک داره! روی اون کلیک کنی کل اهنگات میاد! بعد تیک اهنگایی که نمیخای رو بردار! تو خود ایپادم میتونی وارد playlist شی و بالای playlist ادیت داره! میتونی اونجا هم ادیت کنی لیست اهنگاتو!

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_am76 نمایش پست ها
          باید برنامه AppSync for iOS 5 رو از سورسای cydia نصب کنی!
          نه باید appsync iOS 4.0 رو بریزین از سورس
          کد HTML:
          cydia.hackulo.us

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_am76 نمایش پست ها
            با ایتونز اگه بخای پاک کنی باید بعد از سینک کردن زیر ایکون ایپادت که سمت چپ برنامس موزیک داره! روی اون کلیک کنی کل اهنگات میاد! بعد تیک اهنگایی که نمیخای رو بردار! تو خود ایپادم میتونی وارد playlist شی و بالای playlist ادیت داره! میتونی اونجا هم ادیت کنی لیست اهنگاتو!

ممنون از پاسخگوییتون دوست عزیز
            من تو آیتیونز تیک آهنگارو برداشتم ولی اتفاقی نیوفتاد! آهنگها همچنان پابرجا هستن!
            تو playlist خود آیپاد هم گزینه ای به اسم ادیت وجود نداره!

راستشو بخواید بابت وجود این آهنگا خیلی عصبی شدم! لطف کنید توضیح بیشتری بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط music6808 نمایش پست ها
              ممنون از پاسخگوییتون دوست عزیز
              من تو آیتیونز تیک آهنگارو برداشتم ولی اتفاقی نیوفتاد! آهنگها همچنان پابرجا هستن!
              تو playlist خود آیپاد هم گزینه ای به اسم ادیت وجود نداره!

راستشو بخواید بابت وجود این آهنگا خیلی عصبی شدم! لطف کنید توضیح بیشتری بدید.
              اهنگهایی که نمیخای رو تو ایتونز سلکت کن بعد دکمه delete کیبوردو بزت پاک میشه! این ساده ترین راه! داخل ایپادم وقتی وارد یک playlist میشی بالای اولین اهنگ لیستت اول نوشته shuffle بالاتر از اون سه تا دکمه داری به نام edit & clear & delete. edit رو که بزنی لیست اماده تغییرات میشه! اونوقت سمت چپ اهنگا یه علامت قرمز میاد! اون برا delete کردن اهنگ مورد نظره!

نظر

• من یه ایپاد 2جی دارم چند وقته کلید sleep دیگه کار نمیکنه چطوری میتونم به حالت dfu ببرمش ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sasim نمایش پست ها
                  من یه ایپاد 2جی دارم چند وقته کلید sleep دیگه کار نمیکنه چطوری میتونم به حالت dfu ببرمش ؟
                  برای بردن به حالت dfu سلامت کلید های هوم و پاور ضروریه!

نظر

• قبلا کلید sleep فقط گاهی اوقات کار نمیکرد اما حالی دایمی شده .ضربه ای هم که نخورده
                    قبلا که کاستوم عوض کردم درست شده بود .نرم افزاری وجود نداره ؟؟

نظر

• دوستان من iMessage و Facetime رو فعال کردم ولی فقط به خودم میتونم مسیج بدم!
                      به آیپدم نمیتونم بفرستم...یعنی ارسال میشه ولی نمیرسه و از آیپد هم که میخوام به آیپاد بفرستم ارور میده که این یوزر فعال نیست!
                      ولی فعال هست و مشکلی نداره
                      ممنون میشم راهنماییم کنید
                      اینم بگم که رو هر کدومشون یه اکانت مجزا استفاده میشه و یوزر نیمها یکی نیست

نظر

• سلام من روی آیپاد وقتی میخواهم بازی نصب کنم وسط نصب failed میشه چی کار کنم؟
                        ورژن آیپاد 5.0.1 و jealbreak هم نکردم

نظر

• با سلام و خسته نباشید
                          یه iPod Classic 30GB دارم که مدام روی آرم Apple گبر کرده و هی خاموش میشه و دوباره آرم اپل نشون داده میشه و این لوپ همش تکرار میشه
                          نمیدونم ایراد از چیه
                          ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
                          اینم بگم آیتونز iPod Classic 30GB نمیشناسه
                          ریستور کردنش با آیفون 4 مگه فرق داره؟
                          کابل آیفون 4 میخوره بهش دیگه؟
                          این iPod Classic 30GB مال یکی از دوستامه. من تا حالا باهاش کار نکردم

نظر

• سلام من ایپاد تاح 4 دارم جیلبریک کردم ورژن 5 .0.1 ریختم سی دیا ساخته شده ولی نه بازی نه نرم افزار نمی ریزه راهنمایی می خوام متشکرم.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed_khodadadi نمایش پست ها
                              سلام من ایپاد تاح 4 دارم جیلبریک کردم ورژن 5 .0.1 ریختم سی دیا ساخته شده ولی نه بازی نه نرم افزار نمی ریزه راهنمایی می خوام متشکرم.
                              پک appsync 5 رو از سیدیا نصب کنید تا بهتون اجازه نصب برنامه های کرک شده رو بده

نظر

• سلام دوستان من آیپاد 4 جی دارم تا الان برا سیری ریستور کردم و جلبریک کردم مشکلی نداشتم ولی الان میخوام جیلبریکش کنم با برنامه redsn0w اولای برنامه گیر می کنه و ایپاد هم خاموش میمونه و تا دوباره رستور نکنم ایپاد روشن نمیشه ممنون میشم کمک کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X