اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی خرید لوارم جانبی IPhone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

توو صفحه قبلش مدلای دیگش هم هست . یه نگاه بندازید : رایانه و ماشین های اداری :: اپل :: iPod & iPhone :: بلندگو و سیستم صوتی iPhone و iPod - چاره: فروشگاه اینترنتی

از 60-70 تومن هست تا 1 و 100-200 .

نظر

سلام اين آنتن گيرنده ى ديجيتال آيفون ٥ رو از كجا ميشه گير آورد!!!؟

نظر

نوشته اصلی توسط rainboy07 نمایش پست ها
        این ازاکی ها رو 58تومان گرفتم
        روش زده بود : 3gr , 0,3mm
        اصلا سایز اصلی گوشی رو تغییر نمی ده و خیلی خوبه
        تو جعبه هم یه بر چسب رو برای ال سی دی داشت
        مطمئنید اصل بوده؟من مشهد قیمت کردم ۱۰۰ ت ؟!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

سلام دوستان
          من امروز يه دونه از اين محافظ هاي اوزاكى اصل (مطمئنم اصله ١٠٠٪) گرفتم، به قيمت ٨٥ت. اين مدل 0.3mm , 3gr خيلي شك دارم كه گرون خريده باشم يا نه!! اگه كسي از دوستان قيمت تو دستشه لطفن بگه. خيلي عذاب وجدان دارم الآن!

نظر

نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من امروز يه دونه از اين محافظ هاي اوزاكى اصل (مطمئنم اصله ١٠٠٪) گرفتم، به قيمت ٨٥ت. اين مدل 0.3mm , 3gr خيلي شك دارم كه گرون خريده باشم يا نه!! اگه كسي از دوستان قيمت تو دستشه لطفن بگه. خيلي عذاب وجدان دارم الآن!

شما کدوم شهر تشریف دارید؟

من مشهد اصلشو ۱۰۰ قیمت دارم.

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
              شما کدوم شهر تشریف دارید؟

من مشهد اصلشو ۱۰۰ قیمت دارم.

قيمتتون ماله كيه دقيقن؟؟ ايني كه من ميگم همين امروز تو بوشهر از نمايندگى my apple

نظر

نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
                قيمتتون ماله كيه دقيقن؟؟ ايني كه من ميگم همين امروز تو بوشهر از نمايندگى my apple

دقیقاً نمیدونم وای فکر کنم ۳ روز پیش بود.

نظر

كسي از تهران قيمت دستشه؟؟

نظر

رفتم سايت اوزاكي چك كردم، قيمت همون قاب هاي ٠.٣ حدودن ٢٢ دلار هستش كه با احتساب دلار روز همون ٧٥ت ميشه. خيالم راحت شد كه گرون نخريدم!! ؛)

نظر

• سلام دوستان کسی محافظ از جنس فایبر کربن سراغ نداره هم ایفون 4س و هم 5 قیمت هم مهم نیست
                      تقریبا شبیه این http://www.spigen.com/cell-phone/app...et-series.html
                      http://www.case-mate.com/Refined-Cas...9237-opt.aspx#
                      http://www.bodyguardz.com/armor-carb...-iphone-5.html
                      ویرایش توسط ahwazv8 : https://i-phone.ir/forums/member/66297-ahwazv8 در ساعت 06-07-2013, 09:29 AM

نظر

• قاب و محافظ

با سلام، من دیدم که دوستان خیلی برای خرید کیف و محافظ صفحه خیلی گیج شدن گفتم یه راهنمایی کرده باشم ، اول اینکه بهترین قابی که شما میخوای بخری که شیک و زیبا هم باشه ozaki 0.3mm 3gr هست که قیمت مناسبی هم داره ، قیمتش هم ۵۵۰۰۰ تومن هست هر چند تاش هم خواستین ادرس بدم بخرین، دوم اینکه به نظره من محافظ صفحه یه جیزه واجب هست، چون چنین چیزی نیست که اصلا خط خطی نشه، حالا اگه برا روش نمیخوایین برا پشتش بزنین،

یه سری از دوستان گفتن بامپر ، بله بامپر خوبه ولی فقط برند گریفین ، اینو میگم چون تجربه کردم، من حتی رویه بامپر گریفین شرط بندی کردم و با قدرت تمام گوشیم رو کوبیدم به در کوپه قطار جوری که خودم ترسیده بودم ولی هیچ اتفاقی براش نیوفتاد،

امید وارم تونسته باشم کمکی کنم،
                        فایل های پیوست شده

نظر

• راهنمایی خرید لوارم جانبی IPhone 5

نوشته اصلی توسط mohammad2012 نمایش پست ها
                          با سلام، من دیدم که دوستان خیلی برای خرید کیف و محافظ صفحه خیلی گیج شدن گفتم یه راهنمایی کرده باشم ، اول اینکه بهترین قابی که شما میخوای بخری که شیک و زیبا هم باشه ozaki 0.3mm 3gr هست که قیمت مناسبی هم داره ، قیمتش هم ۵۵۰۰۰ تومن هست هر چند تاش هم خواستین ادرس بدم بخرین، دوم اینکه به نظره من محافظ صفحه یه جیزه واجب هست، چون چنین چیزی نیست که اصلا خط خطی نشه، حالا اگه برا روش نمیخوایین برا پشتش بزنین،

یه سری از دوستان گفتن بامپر ، بله بامپر خوبه ولی فقط برند گریفین ، اینو میگم چون تجربه کردم، من حتی رویه بامپر گریفین شرط بندی کردم و با قدرت تمام گوشیم رو کوبیدم به در کوپه قطار جوری که خودم ترسیده بودم ولی هیچ اتفاقی براش نیوفتاد،

امید وارم تونسته باشم کمکی کنم،
                          دوست عزيز اين محافظ هاي اوزاكي كه گفتيد، قيمتتون از كجا هست؟؟ مطمئنيد اصله؟! آخه اگه اصل باشه، قيمتش بالاي ٧٠ تومنه. تو سايت خود اوزاكي اگه سر بزنيد، قيمت اين محافظ ها رو نوشته ٢١ دلار، كه با احتساب دلار روز قيمت خالصش ميشه ٧٠ تومن. حالا ديگه سود مغازه و فروشنده به كنار!

ویرایش توسط m.raha : https://i-phone.ir/forums/ در ساعت 19-07-2013, 12:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
                            دوست عزيز اين محافظ هاي اوزاكي كه گفتيد، قيمتتون از كجا هست؟؟ مطمئنيد اصله؟! آخه اگه اصل باشه، قيمتش بالاي ٧٠ تومنه. تو سايت خود اوزاكي اگه سر بزنيد، قيمت اين محافظ ها رو نوشته ٢١ دلار، كه با احتساب دلار روز قيمت خالصش ميشه ٧٠ تومن. حالا ديگه سود مغازه و فروشنده به كنار!

برای خرید محصولات اوزاکی یه سر به سایت اوزاکی بزنید بعد درقسمت where to buy که برید چند تا نماینده فروش تو ایران معرفی میکنه اینطوری میتونید با خیال راحت خرید کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط scarecrow نمایش پست ها
                              برای خرید محصولات اوزاکی یه سر به سایت اوزاکی بزنید بعد درقسمت where to buy که برید چند تا نماینده فروش تو ایران معرفی میکنه اینطوری میتونید با خیال راحت خرید کنید
                              بنده اين رو ميدونم دوست عزيز. منظور من قيمتش هست. بنده از يكي از همون نمايندگي ها گرفتم و سؤال هم كردم. گفت كه محافظ هاي اصل ٨٠ت هستند.

نظر

• من اين محافظ صفحه رو خريدم ٩٠ تومن برا ايفون ٥
                                جنسش شيشه اي و ضد ضربه هستش. خيلي هم خوبه و اثر انگشت نميمونه

زنگي كن و بگذار زندگي كنند!

نظر

صبر کنید ..
                                X