اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی خرید لوارم جانبی IPhone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Iphone :-) نمایش پست ها

٤ سال ايفون دارم و خيلي قاب و كيس و... خريدم ولي اين ازاكي عاليه.
    و هم يه اسكرين پروتكتور برا جلو ايفون داره.
    قیمت و عکس یا لینکی از این اوزاکی دارید؟

نظر

خیلی ممنون که عکس گزاشتین، البته من می خواستم ببینم روی گوشی چجوری میشه!
      ببخشید باید قبلا ذکر می کردم!

نظر

سلام دوستان . من قاب واسه آیفون ۵ خودم گرفتم .

الان که پستارو میخوندم یه سری دوستان دیدم گفتن که قاب خوب نیست و جا میندازه .

منظور از جا انداختن چیه ؟ یعنی* به نظرتون قاب گوشیمو در بیارم ؟

آخه گوشی کلا زیاد از دستم میفته .

برچسبهایی که اکلیلی هستن کیفیتشون خوب ؟

خط و خش که نمیندازه روی ال*سی*دی ؟

نظرتون راجع*به قاب*های خرگوشی که ژلی هستن چیه ؟ به بدنهٔ گوشی آسیب نمی*زنه ؟ همینطور قاب*های مارک سوروسکی و موشی ؟

نظر

راهنمایی خرید لوارم جانبی IPhone 5

دوستان كسي تو اصفهان جايي برا خريد لوازم جانبي ايفون ميشناسه؟
          اگه ميشه برام پ خ كنيد.
          متشكر

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

X-Doria iPhone 5 Defense 360º خیلی خوبه
            ویرایش توسط apple fan : https://i-phone.ir/forums/member/23933-apple-fan در ساعت 21-02-2013, 01:44 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mozaso0 نمایش پست ها
              سلام دوستان
              برای آیفون 5 مشکی یک کیس خریدم گفتم توضیح در موردش بدم که دوستان اطلاع پیدا کنن، برندش Capdase از اینجا میتونید ببینید:
              CAPDASE

id Pocket Value Set DPIH5-V611

Xpose + Luxe XL
              -Soft Jacket Xpose:
              -Designed to fit the contour precisely
              -Ultra slim and custom-fit,with open-face design for easy operation
              -Protection against dust,dirt & scratches
              -Easy access to all controls & buttons
              -A screen protector included
              -A desk-top stand included
              -Luxe XL:
              -Custom molded fit design
              -Made with high quality material outshell;together with soft velvet lining that offers full protection
              -Stylish window for easy viewing of caller ID
              -Tiny metal ring for hang decorations or phone strap
              خیلی خوب بدنه رو میپوشونه و با جنسی هم که کیسش داره اگر چند بار بازش کنی و دوباره جابندازی به بدنه و رنگ مشکی آسیبی نمیرسونه در یک بسته کامل به نام Value Set شامل سه تیکه هستش، یک کیف کشویی در عکس اول و یک کیس در عکس دوم و یک محافظ صفحه نمایش براق در عکس سوم، اینها همه در یک بسته بودوقسمتش هم 100هزار تومن بود...کیفیتش که خیلی عالیه و در بازار هر کدوم رو میخواستم جدا بخرم شاید از این بیشتر میشد

ببخشید میخواستم بدونم این value set کجا میتونم پیدا کنم؟ من بچه شهرستانم.

نظر

دوست عزیز من مشهد هستم اما می*تونم یک راهنمائی خوب بکنم بهت ، ۱ - یک قاب شیشه*ای هست برای ۵ ، از بومپر و گارد و همهٔ اینا بهتره ، قیمتش هم ۷۰ تومن هست ، میتونی* اونو بخری

روی گوشی هم اگر حساسی میتونی* یک محافظ بچسبونی ، من اگر جای تو باشم ارزون*ترین میچسبونم که تا خراب شد برم یکی* دیگه بچسبونم .

اون قاب شیشه*ای در گوشی هم مارکش اوزاکی هست . از این *ست بهتر پیدا نمیکنی*

آخر هم اینکه ، راحت باش ، استرس نداشته باش که خط نشه ، خراب نشه ، گوشی خریدی استفاده کنی*

امیدوارم کمک کرده باشم ، البته آقایون ، وارد تر از من هستن ، با تشکر

نظر

کسی جواب پست مارو نداد .
                  می گم دوستان من برای ایفون 5 سفید نامزدم برچسب پشت و روی اکلیلی گرفتم که طبق گفته ی مغازه دار که دوستمه یکی از بهترین و با کیفیت ترین برچسبها بود .
                  می خواستم نظر شمارو بدونم که واقعا کیفیتش خوبه ؟ خط و خش که نمیندازه ؟
                  به نظر خودم کیفیتش خیلی خوب میومد .

نظر

نوشته اصلی توسط xxx1 نمایش پست ها
                    کسی جواب پست مارو نداد .
                    می گم دوستان من برای ایفون 5 سفید نامزدم برچسب پشت و روی اکلیلی گرفتم که طبق گفته ی مغازه دار که دوستمه یکی از بهترین و با کیفیت ترین برچسبها بود .
                    دوست عزیز اینا کیفیتاشون اکثرا خوبن و شما باید ببینید دست روش راحت لیز میخوره و میشه مانور داد یا نه اگه آره که خوبه
                    برای خش هم خودش به تنهایی نه ولی اگر خشی بیوفته روی برچسبه و به گوشی آسیبی نمیرسه و بعد از یک مدت که خط و خش افتاد باید عوض بشه
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

منظورم از خط و خش روی ال سی دیه گوشی بود .

نظر

این ازاکی ها رو 58تومان گرفتم
                        روش زده بود : 3gr , 0,3mm
                        اصلا سایز اصلی گوشی رو تغییر نمی ده و خیلی خوبه
                        تو جعبه هم یه بر چسب رو برای ال سی دی داشت

نظر

سلام دوستان . من قاب واسه آیفون ۵ خودم گرفتم .

الان که پستارو میخوندم یه سری دوستان دیدم گفتن که قاب خوب نیست و جا میندازه .

منظور از جا انداختن چیه ؟ یعنی* به نظرتون قاب گوشیمو در بیارم ؟

آخه گوشی کلا زیاد از دستم میفته .

برچسبهایی که اکلیلی هستن کیفیتشون خوب ؟

خط و خش که نمیندازه روی ال*سی*دی ؟

نظرتون راجع*به قاب*های خرگوشی که ژلی هستن چیه ؟ به بدنهٔ گوشی آسیب نمی*زنه ؟ همینطور قاب*های مارک سوروسکی و موشی ؟

مارک موشی رو من داشتم رنگ سفیدش رو. اصلا خوب نیست. هم رنگ سفیدش به تدریج کدر و مثیف میشه و هم چون خیلی سفت و زمخت بود دور نقره ای گوشی رو خش مینداخت. من خیلی دنبال بامپر خوب گشتم. به نظرم بهترین مارک گریفین Griffin هست که هم جنسش نرمه و نمیشکنه، هم گوشی رو خراب نمیکنه و هم چون دورش شفافه خیلی قشنگه. البته مهم اینه که از گوشی حفاظت کنه و باید لبه های گوشی رو خوب بپوشونه. من خرید اینترنتی کردم، یه سرچ تو اینترنت بکنی بامپر گریفین خیلی جاها میفروشن. قیمتشم مناسبه

نظر

کسی جواب پست مارو نداد .

برچسب اصلا نیاز نیست گوشی خش نمیخوره. مخصوصا برچسب اکلیلی. من داشتم اصلا وضوح صفحه نمایش رو نصف میکنه. وقتی که با یه گوشی که برچسب نداره مقایسه کنی مشخص میشه. مشکل دیگش هم اینه که روی برچسب ها خش میخوره و ظاهر گوشی رو زشت میکنه

نظر

این قاب موشی که من گرفتم فعلا که خط و خشی ننداخته و امروز دوباره گوشیم از دستم افتاد رو اسفالت و هیچیش نشد و کیس فقط خراشیده شد و از بدنه ی گوشی عالی محافظت کرد .
                              برچسب ها هم خب طبیعیه که خش میفتن همونطور که صفحه نمایش گوشی هم خش میفته به مرور زمان .
                              این اکلیلیه که رو گوشیه نامزدم هست اتقافا وقتی که ال سی دیه گوشی خاموشه خیلی زیباست و در حالت روشن بودن ال سی دی اصلا اکلیل هاش مشخص نیست و کاملا شفافه .

نظر

نوشته اصلی توسط rainboy07 نمایش پست ها
                                این ازاکی ها رو 58تومان گرفتم
                                روش زده بود : 3gr , 0,3mm
                                اصلا سایز اصلی گوشی رو تغییر نمی ده و خیلی خوبه
                                تو جعبه هم یه بر چسب رو برای ال سی دی داشت
                                اینا خوبن ! ولی فقط واسه خش !! من 4س داشتم 1 بار با این خورد زمین روی قسمت فلزی فرو رفتگی ایجاد شد

نظر

صبر کنید ..
                                X