اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
    اگر همراه اول بايد بسته روزانه داشته باشين

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
    سلام عزیز من سیمکارتم lte کردم تو همین دهه فجر قبلش lte بود الان یه وقتیه که 3gp میزنه الان در صورتی که تنظیماتش هنوز روی lte هست!! این ربطی به تموم شدن بسته رایگان اولیه ش داشت یا نه؟!!
    ویرایش توسط Iman-Emperatour : https://i-phone.ir/forums/member/190788-iman-emperatour در ساعت 28-03-2017, 10:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
      سلام عزیز من سیمکارتم lte کردم تو همین دهه فجر قبلش lte بود الان یه وقتیه که 3gp میزنه الان در صورتی که تنظیماتش هنوز روی lte هست!! این ربطی به تموم شدن بسته رایگان اولیه ش داشت یا نه؟!!
      سیم کارت اعتباری همراه اول تا جایی که میدونم بدون بسته به lte متصل نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
        سیم کارت اعتباری همراه اول تا جایی که میدونم بدون بسته به lte متصل نمیشه
        من خطم دائمیه عزیز

نظر

• دوستان پشت گوشي كنار دوربين صدا ويز ويز خيلي ضعيفي مياد حتما محيط ساكت و گوشي چسبيده باشه به گوش
          طبيعي يا نه
          نميدونم از كي شروع شده ولي تازه فهميدم

نظر

• بسته کاری با اعتباری یا دائمی نداره عزیز یه بسته بخر ردیف میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
              دوستان پشت گوشي كنار دوربين صدا ويز ويز خيلي ضعيفي مياد حتما محيط ساكت و گوشي چسبيده باشه به گوش
              طبيعي يا نه
              نميدونم از كي شروع شده ولي تازه فهميدم

درود
              صدای هیسینگ در ایفون ۷ کاملا طبیعی هست و همه ایفون های سری ۷ این صدای نویز رو داره

نظر

• سلام من apple id درست کردم حالا برای دانلود برنامه و بازی همیشه باید با ***** شکن و آی پی آمریکا وارد itunes بشم یا نه بدون ***** شکن هم میتونم وارد بشم و دانلود بکنم -من تازه کارم !!!!

نظر

• هیچی نیاز نداری البت روز هایی هم میاد که باید ... داشته باشی اما الان ردیفه هیچی نمیخواد دانلود کن نصب کن حال کن

نظر

• سلام
                    من چندین سال پیش آیفون 4 داشتم و بعدش رفتم سراغ اندروید و الان چند روزی هست دوباره آیفون گرفتم! حالا چند تا سوال دارم:

- هنوز چرا اپل کیبورد فارسی اضاقه نکرده؟! کیبوردی که فارسی باشه ( نه عربی) نداریم؟
                    - مورد دیگه اینکه آیفون 7 هم عکس واید نمیگیره؟!
                    - جریان عکس JPG و Raw چی هست؟ الان که عکس ها رو میریزم رو کامپیوتر بعضی از عکسها دو بار اومده و فقط ظاهرا تفاوتشون HDR هست. یعنی خودش دو تا عکس همزمان میگیره؟ چرا برای بعضی عکسها اینجوریه و برای بقیه نه؟
                    ویرایش توسط noisymind : https://i-phone.ir/forums/member/203415-noisymind در ساعت 01-04-2017, 01:34 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط tanha61 نمایش پست ها
                      سلام من apple id درست کردم حالا برای دانلود برنامه و بازی همیشه باید با ***** شکن و آی پی آمریکا وارد itunes بشم یا نه بدون ***** شکن هم میتونم وارد بشم و دانلود بکنم -من تازه کارم !!!!
                      نه. بدون ...... شكن. البته ....... شكنم داشته باشيد چون بعضي وقتا به دليل تحريم نميشه دانلود كرد. هر وقت ديديد نميشه از ...... شكن استفاده كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان يه مشكليه چند وقتي هست درگيرشم. در رابطه با مديريت عكس و فيلم توي موبايل و كامپيوتر. اول اين كه هر عكسي كه توي آيفون دارم بايد توي هاردم باشه. به دليل اين كه اگه مشكلي پيش اومد عكسا رو از دست ندم.اگه بخوايم عكسي رو از كامپيوتر به موبايل منتقل كنيم بايد به آيتونز آدرس يه پوشه رو بديم ديگه. حالا چند تا سوال برام پيش اومده.
                        ١- اگه با آيفون چند تا عكس بگيريم و بخوايم اون عكسا توي هارد و اون پوشه هم باشند بايد چكار كنيم؟
                        ٢- اسم اون پوشه تو هاردم عكس و فيلمه. وقتي اون پوشه رو به آيتونز آدرس دادم ديدم يه آلبوم به همين نام تو فوتوز ثبت شده. حالا ديدم فضام خيلي پره. دقت كردم ديدم از هر عكسي دو تا هست. چكار كنم؟
                        ببخشيد يه كمي طولاني شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام من دیروز از فروشگاهی ایفون 7 رزگلد خریداری کردم به گفته فروشنده گفت این از کانادا اومده و فقط جهت تست انلاک بودنش سیم رفته روش و خلاصه خریداری کردم 2750 و پارتشم vc هست و گوشی هم نو نو هست و مشخصه واقعا نو هست و لوازماشم اکبنده دست نخورده .ولی وقتی اومدم رفتم سایت اپل سریال نامبر را زدم نوشت 19 سپتامبر که میشه شهریور ماه 95 و چرا این اون موقع اکتیو شده و گوشی هم نو نو هست و باطری لایفم نصب کردم زد پرفکت 0درصد .

و حالا از کجا بفهمم دستگاه انلاکه ؟

و اینکه ورژن 10.3 را هم گرفتم با ایتونز بزنم که با هیتر شکن و فایروال خاموش و فایل هاستم تغییر دادم نشد که نشد و امکانش هست دستگاه لاک باشه ؟لطفا خیالمو راحت کنین با جوابهای درستتون و ممنون میشم و اینم عکس از گوشی و سریال نامبر . و اگرم عکس خوایتین از جایی خاصیش تا بگیرم بفرسم ..ممنون

نظر

• راجع به قسمت اول سئوالتون در تاپیک زیر پست 316 به بعد دیشب پاسخ داده شده

http://www.i-phone.ir/forums/thread106312-32.html

برای برطرف کردن خطای 3194 میتونید به لینک زیر مراجعه کنید

https://www.fonepaw.com/solution/itunes-error-3194.html

نظر

• سلام مجدد وقت بخیر . بنده ایفون 7 را از دوستم بصورت کارکرده خریداری نمودم و وقتی گوشی خاموش میشه و باطریش 0 میشه و میزنمش تو شارژ همین که بلافاصله میزنم تو شارژ گوشی روشن میشه و میاد بالا . مگر این نیست که میزنیم تو شارژ اولش یک مقدار طول میکشه و بعدش میاد بالا و باطریو میزنه 3درصد ..تعجبم

نظر

• دوستان امروز یک ایفون 7 گرفتم ، فقط یک نکته ای خدمتتون بگم که پلمپ پلاستیکی که اطراف جعبه را گرفته ، مغازه دار به راحتی میتونه قوطی را از توش در بیاره و دوباره بگذاره سر جاش و درشو ببنده !!
                                خوده مغازه دار میگفت با این بسته بندی جدید کارمون خیلی راحت شده و لازم نیست مثل قبلی ها حرف t روی بدنه درست کنیم !!
                                دو تا ایفون پلمپ جلوی من باز کرد برای انتخاب رنگ و بعدش هم اون یکی را تمیز کرد و گذاشت سر جاش !!
                                پس دلتون را به این مدل بسته بندی خوش نکنین که اک هست و جلوی خودم باز کرد و ایفون نو بود !!
                                --------
                                باز کردنش هم به این صورت هست وقتی زبانه ای که علامت سبز رنگ داره خیلی خیلی اروم بالا اورد و به صورتی که قسمت روی جعبه باز نشه . بعد پشت جعبه را فشار داد و راحت جعبه بیرون امد !!
                                ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 25-05-2017, 09:35 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X