اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ali.hh نمایش پست ها
    روي خود كابلشم جديدا جلمه اي تايپ نيست
    تو گوگل سرچ كردم نوشته بود بايد روي كابل اصلي هم همين جمله Designed by Apple in California تايپ شده باشه
    درود
    ٪۱۰۰ باید جمله Designed by Apple in California رو داشته باشه، به احتمال خیلی زیاد بدلیل اینکه با فونت کمرنگ نوشته شده نتونستی پیدا کنی ( تقریبا ۱۰سانت مانده به انتهای کابل رو چک کن )

نظر

متشكرم از راهنماييتون دوست من
      والا خيليا گفتن اصلي نيست
      گوشي رو هم از نظر شارژ كه صبح صدرصد باشه با استفاده مداوم تا عصر ميره كه اينم حالا نميدونم با بقيه غير عاديه يا نه؟
      حق با دوستمونه، من اشتباه گفتم. روی کابل لایتنینگ تقریبا ۱۰ سانت بالاتر از پورت USB عبارت Designed by Apple که بعدش نام ایالت یا کشور سازنده مثل کالیفرنیا یا چین و یک شماره سریال نوشته شده با فونت خیلی کمرنگ هست که باید با دقت نگاه کنی.

اما بابت اینکه شارژ زود یا دیر تموم میشه، به میزان مصرف، اپ هایی که توی پس زمینه اجرا هستن و تعداد نوتیفیکیشن ها و اکانت های ایمیل و … بستگی داره. چند روز از طریق Setting/Battery میزان مصرف اپ ها و سرویس ها رو بررسی کن تا بتونی بهتر تصمیم بگیری.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
        پیرو توضیحات خوب دوستان ، این تصویر هم برای اطلاع بیشتر ضمیمه کردم تا مطالعه کنید.

نظر

• سلام من بسته اینترنتی استفاده میکنم گوشیم هم آیفون 7 گلد 128 تازکی 4g هم توی شهرمون نصب شده تنظیمات گوشی رو هم زدم روی LTE هر کاری میکنم کماکان 3g رو نشون میده مشکل چیه //// ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط kajzara نمایش پست ها
            سلام من بسته اینترنتی استفاده میکنم گوشیم هم آیفون 7 گلد 128 تازکی 4g هم توی شهرمون نصب شده تنظیمات گوشی رو هم زدم روی LTE هر کاری میکنم کماکان 3g رو نشون میده مشکل چیه //// ممنون میشم راهنمایی کنین
            محدوده شما خوب انتندهي 4g نداره ايفون هم يه مشكل كه داره خودش بيشترين پوشش تنظيم ميكنه مثل اندرويد نيست كه سوييچ بشه رو يه تنظيم خاصي

نظر

• نوشته اصلی توسط kajzara نمایش پست ها
              سلام من بسته اینترنتی استفاده میکنم گوشیم هم آیفون 7 گلد 128 تازکی 4g هم توی شهرمون نصب شده تنظیمات گوشی رو هم زدم روی LTE هر کاری میکنم کماکان 3g رو نشون میده مشکل چیه //// ممنون میشم راهنمایی کنین
              اگر همراه اول بايد بسته روزانه داشته باشين

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

• نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
                حق با دوستمونه، من اشتباه گفتم. روی کابل لایتنینگ تقریبا ۱۰ سانت بالاتر از پورت USB عبارت Designed by Apple که بعدش نام ایالت یا کشور سازنده مثل کالیفرنیا یا چین و یک شماره سریال نوشته شده با فونت خیلی کمرنگ هست که باید با دقت نگاه کنی.

اما بابت اینکه شارژ زود یا دیر تموم میشه، به میزان مصرف، اپ هایی که توی پس زمینه اجرا هستن و تعداد نوتیفیکیشن ها و اکانت های ایمیل و … بستگی داره. چند روز از طریق Setting/Battery میزان مصرف اپ ها و سرویس ها رو بررسی کن تا بتونی بهتر تصمیم بگیری.

هيچ جمله ايي نوشته نيست رو كابلش
                احتمالا شارژرش اصلي نيست
                والا مملكت ما هم معركه س سه تومن پول گوشي ميدي از يه جاييش بايد بزنن
                منم دقت نكرده بودم رو شارژرش تازه فهميدم
                ممنون از راهنمايياتون

نظر

هيچ جمله ايي نوشته نيست رو كابلش
                  احتمالا شارژرش اصلي نيست
                  والا مملكت ما هم معركه س سه تومن پول گوشي ميدي از يه جاييش بايد بزنن
                  منم دقت نكرده بودم رو شارژرش تازه فهميدم
                  ممنون از راهنمايياتون
                  سلام
                  دوست عزیز ، شارژری که تو پست 311 عکس اونو ارسال کردید ، فیک هستش
                  با توجه به اطلاعاتی که اینجا کسب کردید حالا میتونید یک شارژ و کابل اورجینال از بازار تهیه کنید.
                  تو نت هم درباره نحوه تشخیص شارژر اصلی آیفون سرچ کنید اطلاعات بیشتری کسب میکنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                    سلام
                    دوست عزیز ، شارژری که تو پست 311 عکس اونو ارسال کردید ، فیک هستش
                    با توجه به اطلاعاتی که اینجا کسب کردید حالا میتونید یک شارژ و کابل اورجینال از بازار تهیه کنید.
                    تو نت هم درباره نحوه تشخیص شارژر اصلی آیفون سرچ کنید اطلاعات بیشتری کسب میکنید.
                    شارژر از تو جعبه ش در اورد يعني فيت جعبه ش هست
                    امكان داره خود گوشي هم موردداشته باشه؟

نظر

شارژر از تو جعبه ش در اورد يعني فيت جعبه ش هست
                      امكان داره خود گوشي هم موردداشته باشه؟
                      شارژر شما مشکلی نداره. همونظور که قبلا گفتم بسته به پارت نامبر گوشی، شارژر برای کشور مقصد متناسب با پریزهای استاندارد اون کشور ارائه میشه. ایران هم از استاندارد پریز تایپ سی استفاده میکنه که تو اکثر کشورهای اروپایی تایید شده است. برای همین این نوع شارژر توی بسته بندی آیفون بوده. احتمالا آیفون شما برای اروپا ارائه شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
                        شارژر شما مشکلی نداره. همونظور که قبلا گفتم بسته به پارت نامبر گوشی، شارژر برای کشور مقصد متناسب با پریزهای استاندارد اون کشور ارائه میشه. ایران هم از استاندارد پریز تایپ سی استفاده میکنه که تو اکثر کشورهای اروپایی تایید شده است. برای همین این نوع شارژر توی بسته بندی آیفون بوده. احتمالا آیفون شما برای اروپا ارائه شده

احتمالا همين موردي كه شما فرموديد هست روي كابلشم اين نوشته رو پيدا كردم خيلي ريز نوشته بود

ولي روي خودش شارژرش فقط به جاي جمله assembled in china نوشته made in China

نظر

• اخرين ورژن ايتولز چنده ؟ايا ايتولز ios10.2.1 روتوقسمتpcمديريت ميكنه؟؟واگه ميكنه از كجا دانلود كنيم

نظر

احتمالا همين موردي كه شما فرموديد هست روي كابلشم اين نوشته رو پيدا كردم خيلي ريز نوشته بود

ولي روي خودش شارژرش فقط به جاي جمله assembled in china نوشته made in China
                            شما یه سرچ تو نت انجام بدید و یا فیلم های یوتوب رو تو این زمینه رو ببینید کاملا متوجه میشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                              شما یه سرچ تو نت انجام بدید و یا فیلم های یوتوب رو تو این زمینه رو ببینید کاملا متوجه میشید.
                              بيشتر جعبه گشاييا رو ديدم همچين موردي نديدم كه شارژر اينجوري باشه
                              تو انجمن هم تا حالا كسي موردي مثل من نبوده كه اگه بود ميگفتن
                              در كل نميدونم چرا اين شارژر فيت جعبه ش هست
                              جمله هاي روي كابل ها درسته ولي روي خود شارژر انگار نميخوره

نظر

بيشتر جعبه گشاييا رو ديدم همچين موردي نديدم كه شارژر اينجوري باشه
                                تو انجمن هم تا حالا كسي موردي مثل من نبوده كه اگه بود ميگفتن
                                در كل نميدونم چرا اين شارژر فيت جعبه ش هست
                                جمله هاي روي كابل ها درسته ولي روي خود شارژر انگار نميخوره
                                شما نگران نباش و با خیال راحت از گوشی و شارژرت استفاده کن. بخصوص حالا که اون متن روی کابل رو هم پیدا کردی

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 26-03-2017, 01:06 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X