اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان يه سوال
    ميشه ايفوني اكتيو شده باشه ولي يه كاريش كنن كه وقتي تو سايت خود اپل چك ميكنيم بزنه please active your iphone و انگار تاحالا روشن نشده و استفاده نشده؟
    اخه دوستم ٧ ٢٥٦ از ديجي كالا با گارانتي مديا بردازش گرفته
    سريالشو كه تو سايت اپل زديم اكتيو نشده بود و خودمون روشن كردين و اكتيو شد
    ولي امشب يهو ديدم مقدار call usage اش زده ٨ ساعت ولي هنوز ٣-٤ روز بيشتر نيست گوشي رو خريده و ميگه مطمئنه اينقدر حرف نزده!
    ولي من با چشم خودم ديدم تو سايت اپل اكتيو نشده و خودم براش كاراشو كردم!عجيبه برام
    ديگه گوشي اي كه اكتيو و استفاده شده رو كه نميشه باز به حالت اول يعني deactive برگردوند كه مگه ميشه!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• خیر هرگز همچین چیزی امکان نداره نمیشه مجدد دی اکتیو کرد شما گوشی تون مشکلی نداشته

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
      دوستان يه سوال
      ميشه ايفوني اكتيو شده باشه ولي يه كاريش كنن كه وقتي تو سايت خود اپل چك ميكنيم بزنه please active your iphone و انگار تاحالا روشن نشده و استفاده نشده؟
      اخه دوستم ٧ ٢٥٦ از ديجي كالا با گارانتي مديا بردازش گرفته
      سريالشو كه تو سايت اپل زديم اكتيو نشده بود و خودمون روشن كردين و اكتيو شد
      ولي امشب يهو ديدم مقدار call usage اش زده ٨ ساعت ولي هنوز ٣-٤ روز بيشتر نيست گوشي رو خريده و ميگه مطمئنه اينقدر حرف نزده!
      ولي من با چشم خودم ديدم تو سايت اپل اكتيو نشده و خودم براش كاراشو كردم!عجيبه برام
      ديگه گوشي اي كه اكتيو و استفاده شده رو كه نميشه باز به حالت اول يعني deactive برگردوند كه مگه ميشه!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
        خیر هرگز همچین چیزی امکان نداره نمیشه مجدد دی اکتیو کرد شما گوشی تون مشکلی نداشته
        پس اين قضيه كه ٨ ساعت كاركرد داشته و ٢ گيگ دانلودشو من نميفهمم چرا بايد داشته باشه[emoji15]

نظر

• منم منطورم همون شارژ اولیه گوشی بود.معمولا باید ۳۰ یا ۵۰ درصد داشته باشه.
          ولی گوشی از همه نظر پلمپ اصل بود.ولی وقتی خواستیم روشن کنیم شارژ نداشت.که زدیم به شارژ.
          ممکنه توی کارخونه کم شارژ گذاشتن؟!؟میخوام بدونم باطریش مشکلی نداشته باشه؟!یا خود گوشی.
          تاحالا واسه کسی پیش نیومده از دوستان؟!
          مرسی[/QUOTE]

تاحالا واسه کسی از دوستان پیش اومده این مشکل؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط lion71 نمایش پست ها
            منم منطورم همون شارژ اولیه گوشی بود.معمولا باید ۳۰ یا ۵۰ درصد داشته باشه.
            ولی گوشی از همه نظر پلمپ اصل بود.ولی وقتی خواستیم روشن کنیم شارژ نداشت.که زدیم به شارژ.
            ممکنه توی کارخونه کم شارژ گذاشتن؟!؟میخوام بدونم باطریش مشکلی نداشته باشه؟!یا خود گوشی.
            تاحالا واسه کسی پیش نیومده از دوستان؟!
            مرسی
            تاحالا واسه کسی از دوستان پیش اومده این مشکل؟!!

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

حساس نباشید.

نظر

• بله. قبلا 5s که خریده بودم همینطور بود با اینکه اکتیو نبود و مشکلی هم از نظر باتری درونش نبود.
              بنظرم باتری رو کالیبره کنید ۳-۴ روز و بعد ببینید مشکل داره یا خیر.

- - - - - - - - - -

پس اين قضيه كه ٨ ساعت كاركرد داشته و ٢ گيگ دانلودشو من نميفهمم چرا بايد داشته باشه[emoji15]

شاید به این دلیل هست که Backup استفاده کردن وگرنه اگه اکتیو نشده بوده مشکلی نیست.

نظر

• کاملا طبیعی هست نت گوشی روشن بوده باشه یا wifi یا بک آپ ایکلود گرفته شده اتومات یا یکسری اپلیکشن های پیش فرض ایفون را اتومات دانلود کرده ( برای اولین بار که گوشی را روشن بشه خودش شروع به دانلود میکنه )

هیچ گوشی ایی حتی خوده امریکا هم باشی ببری مستقیم اپل استور دو بار دی اکتیو و مجدد اکتیو نمیشه ..

نظر

• درود به همه دوستان عزیزم
                  قضیه این دو مدل فریمور که برای دانلود هست چیه ؟ ios 10.2 (iphone 9,1 و ios 10.2 ( iphone 9,3
                  دوستان لطفا راهنمایی کنید که باید کدومو دانلود کنیم برای گوشیمون ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                    درود به همه دوستان عزیزم
                    قضیه این دو مدل فریمور که برای دانلود هست چیه ؟ ios 10.2 (iphone 9,1 و ios 10.2 ( iphone 9,3
                    دوستان لطفا راهنمایی کنید که باید کدومو دانلود کنیم برای گوشیمون ؟
                    تو تنظیمات ایفون میتونید مدل رو پیدا کنید:
                    Settings > General > About > Legal > RF Exposure

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                      تو تنظیمات ایفون میتونید مدل رو پیدا کنید:
                      Settings > General > About > Legal > RF Exposure

دوست عزيز يعني اين نوشته ربطي به فريمور نداره ؟ مثلا وقتي من گوشي خريدم ميشه بگيم نوشته بود ٩،١ و ميتونم فريمور ٩،٣ رو بنصبم روش ؟

نظر

• قضيه مودم هاي اينتل و كوالكام روي كارايي اينترنت كه استفاده ميكنيم تاثير ميزاره ؟ يا روي همه تلفن ( باتري و غيره )

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                          دوست عزيز يعني اين نوشته ربطي به فريمور نداره ؟ مثلا وقتي من گوشي خريدم ميشه بگيم نوشته بود ٩،١ و ميتونم فريمور ٩،٣ رو بنصبم روش ؟

تو iOS 10 فایل 9,1 و 9,3 یکیه. مثلا

iPhone_7_10.2_14C92_Restore.ipsw

قبل از iOS 10 هر مدل فایل مخصوص خودشو داشت.

نظر

• دوستان اين پارت نامبر كجاست ؟
                            MN962ZD/A

نظر

• اروپا آلمان

نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                              دوستان اين پارت نامبر كجاست ؟
                              MN962ZD/A

نظر

• دوستان موقع خرید iphone 7 دست دو از دیوار به چه نکاتی دقت کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X