اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام

مشکلی که با آیفون 7 - 128 گیگ دارم اینه که وقتی به وای فای وصلم و صفحه رو قفل میکنم ، گوشی اتصالش به وای فای بعد چند دقیقه قطع میشه و وقتی دوباره صفحه رو باز میکنم بعد چند ثانیه به وای فای وصل میشه . به توصیه کارشناس اپل برنامه آخری رو هم با آیتونز ریختم رو گوشی و یکی دوساعت اوکی بود ولی بازم فرداش همین مشکل پیش اومد . با همه وای فای ها هم این مشکل رو داره ولی در حالتی که تو شارژ باشه این مشکل نیست . ریست نتورک و ریست کلی هم کردم ،فایده نداشت . ممنون میشم راهنمایی کنید چیکارش کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
      درسته اینجا انجمن ایفون اما این چیزی که شما گفتی به هیچ وجه نه تنها درست نیست بلکه من خودم فروشندم و نمیدونم اینجور خبرارو از کجا میگیری که وزنشون فرق داره و...
      اینجور کوبیدن برندی که دوستش نداری اصلا صحیح نیست
      نه عزیزم به هر کی بگی وزنشون فرق داشته بهت می خنده مگه مغازه داره یه کارایی کرده باشه و دستکاری کرده باشه گوشی رو در ضمن من برند اپل رو دوست دارم و می خواستم آیفون ۷ بخرم وقتی می بینم ۳ تومن باید بدم اعصابم هم خرد شه سر مورد دار بودن گوشی ترجیح می دم اس ۷ اج بخرم که نمایندگی داره

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
        سلام

مشکلی که با آیفون 7 - 128 گیگ دارم اینه که وقتی به وای فای وصلم و صفحه رو قفل میکنم ، گوشی اتصالش به وای فای بعد چند دقیقه قطع میشه و وقتی دوباره صفحه رو باز میکنم بعد چند ثانیه به وای فای وصل میشه . به توصیه کارشناس اپل برنامه آخری رو هم با آیتونز ریختم رو گوشی و یکی دوساعت اوکی بود ولی بازم فرداش همین مشکل پیش اومد . با همه وای فای ها هم این مشکل رو داره ولی در حالتی که تو شارژ باشه این مشکل نیست . ریست نتورک و ریست کلی هم کردم ،فایده نداشت . ممنون میشم راهنمایی کنید چیکارش کنم ؟
        قابلیت سیستم عامله برای صرفه جویی در باطری و نمیدونم توی فرمور های جدید میشه خاموشش کرد یا خیر
        دستگاه اپل من روی فرمور 6 کار میکنه و حاضر نیستم از این فرمور عالی ببرم بالاتر
        البته میتونید لوکیشن مودم خودتون عوض کنید شاید درست بشه مثلا امریکا

نظر

قابلیت سیستم عامله برای صرفه جویی در باطری و نمیدونم توی فرمور های جدید میشه خاموشش کرد یا خیر
          دستگاه اپل من روی فرمور 6 کار میکنه و حاضر نیستم از این فرمور عالی ببرم بالاتر
          البته میتونید لوکیشن مودم خودتون عوض کنید شاید درست بشه مثلا امریکا
          مودم خونه رو میشه ولی مودم های محیط شرکت یا عمومی رو که نمیشه تغییر داد . مشکل من بیشتر با اونهاست

نظر

• نوشته اصلی توسط Laravel نمایش پست ها
            بله
            یکی از بچه ها بدون هماهنگی با من رفته بود ۷ خریده بود ما رسیدیم خونه دیدم جعبه گوشی له و لورده بود و سلفون هم قدیمی بود و صفحه گوشی هم جای چند لکه اثر انگشت داد که به دیجیکالا پس دادیم و خودشون هم قبول کردن

ما از دیجی هم کلی خرید کردیم حتی ایفون 7 همگی آکبند پلمپ اکتیو نشده

سلفون فابریک اورجینال خیلی از افراد که خودشون فروشنده هستن میخوان با دروغ ها دیجی کالا را خراب کنن حالا وقتی میگی مدرک بذار غیبشون میشه یا چیزی ندارن ....
            دیجی کالا مطمین ترین فروشگاه اینترنتی ایرانه

دیجی کالا بهترینه داخله کشور حتی تا هفت روز هم هر مشکلی داشت گوشی بی چونه چرا گوشی را ازت قبول میکنن یا تعویض یا پولتو پس میدن

حالا فکر کن بری بیرون مغازه دار خرید کنی همون جا طرف گوشی را باز کنه مشکل داشته باشه طرف زیر بار نمیره چه برسه بیای خونه ببینی مشکل داره ببری مغازه دیگه باید باهاش دعوا بگیری مغازه دار آیا قبول کنه یا نکنه

بهترین مکان برای خرید داخله کشور دیجی کال هست - یا اگه آشنا دارید از خارج کشور بیاره

ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 20-11-2016, 08:31 PM

نظر

• مغازه داری که ریگ به کفشش نباشه به شما با مهلت تست میده و ...
              به هر حال بازم برای خرید لوازم الکترونیکی شخصا هیچوقت خرید اینترنتی انجام نمیدم چون برای وقت و هزینه ای که میکنم ارزش قایلم شخصا میرم و اونی که میدونم و از جایی که از نظر خودم مطمینه میخرم
              اگه به موقع همون دیجی مشکلی پیش بیاد شما تا بیای پس بدی یا تعویض کنن و پول می داده بشه اقلا 4 روز طول میکشه اگر این از نظر شما خوبه خب دیگه پس حرفی نداریم

نظر

مغازه داری که ریگ به کفشش نباشه به شما با مهلت تست میده و ...
                به هر حال بازم برای خرید لوازم الکترونیکی شخصا هیچوقت خرید اینترنتی انجام نمیدم چون برای وقت و هزینه ای که میکنم ارزش قایلم شخصا میرم و اونی که میدونم و از جایی که از نظر خودم مطمینه میخرم
                اگه به موقع همون دیجی مشکلی پیش بیاد شما تا بیای پس بدی یا تعویض کنن و پول می داده بشه اقلا 4 روز طول میکشه اگر این از نظر شما خوبه خب دیگه پس حرفی نداریم
                جناب شما با سیستم کاری دیجی کالا وقتی کار نکردی خواهشا نظر نده ...

حتی اگه روز اخر هفتم مشکلی پیش بیاد قبول میکنن ( به این صورته که شما زنگی میزنی به بخش خدمات پس از فروش همون لحظه شماره سریال dkc را ازت میگیره وارد سیستم به عنوان مرجوعی ثبت میکنه و همون لحظه هم برات sms میاد کالا جهت مرجوعی تایید شد

زمانی هم کالا به دستشون برسه تمامی مراحل اس ام اس میشه - و دقیقا 24 تا 48 ساعت بعد زنگ میزنن سوال میکنن ازت که چیکار کنیم ؟ یا مبلغ را برگشت بزنن یا کالا را تعویض کنن خیلی عالی محترمانه انتخاب میکنی یا شماره کارت میدی . روز بعدش هم به حسابت واریز میشه یا کالا را تعویض مجدد برات ارسال میکنن

حتی هزینه پست هم که براشون کردی مبلغشو بهت جدا گانه برگشت میزنه ( اوج مشتری مداری )

وقتی همچین سرویس هایی عالیی داخله کشور داریم قطعا استفاده میکنیم لذت میبریم ( احترام به مشتری )

در ضمن شما گفتی مغازه دار ریگی تو کفشش نباشه ( ماشالا همه مغازه دار ها موقع خرید گوشی اینقدر چرب زبونی خوب رفتار میکنن که مشتری فکر میکنه چه خبره ... حالا وقتی گوشی مشکل پیدا میکنه دیگه عمرا زیر بار مشکل نمیرن و قبول نمیکنن ( تو همین سایت خودمون هم همین چند هفته قبل بود یه دوستی

پست زده بود بهش گوشی انداخته بودن کارش به شکایت سنف اینا کشیده بود ... ) اخرشم هیچی طرف قبول نکرد ... سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندیم

یارو رفته از مغازه دار گوشی خرید اورده خونه پیکسل سوخته داشته برده طرف زیر بار نرفته هزاران مورد اینجوری ... حالا تو شهر باید ریسک کنیم بگردیم یه مغازه دار مطمین سالم پیدا کنیم ...

خدا شکر دیجی کالا دسته اینجور افراد متقلب را کوتاه کرده حالا 100 تومان بیشتر طرف پول میده ولی خیالش همه جوره راحته

نظر

• شما اقلیتی که توی علایدین هستن و بعضی جاهای دیگه رو متاسفانه داری با همه یکی میکنی منم نمیگم دیجی کالا بده اما شخصا اگر معنی نظر شخصی که تو پست قبل گفتم متوجه میشی حاضر نیستم برای خرید لوازم الکترونیکی هر مدلیش اینترنتی خرید کنم
                  دیگه نیازی به رپرتاژ اگهی دیجی کالا از شما نبود

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                    جناب شما با سیستم کاری دیجی کالا وقتی کار نکردی خواهشا نظر نده ...

حتی اگه روز اخر هفتم مشکلی پیش بیاد قبول میکنن ( به این صورته که شما زنگی میزنی به بخش خدمات پس از فروش همون لحظه شماره سریال dkc را ازت میگیره وارد سیستم به عنوان مرجوعی ثبت میکنه و همون لحظه هم برات sms میاد کالا جهت مرجوعی تایید شد

زمانی هم کالا به دستشون برسه تمامی مراحل اس ام اس میشه - و دقیقا 24 تا 48 ساعت بعد زنگ میزنن سوال میکنن ازت که چیکار کنیم ؟ یا مبلغ را برگشت بزنن یا کالا را تعویض کنن خیلی عالی محترمانه انتخاب میکنی یا شماره کارت میدی . روز بعدش هم به حسابت واریز میشه یا کالا را تعویض مجدد برات ارسال میکنن

حتی هزینه پست هم که براشون کردی مبلغشو بهت جدا گانه برگشت میزنه ( اوج مشتری مداری )

وقتی همچین سرویس هایی عالیی داخله کشور داریم قطعا استفاده میکنیم لذت میبریم ( احترام به مشتری )

در ضمن شما گفتی مغازه دار ریگی تو کفشش نباشه ( ماشالا همه مغازه دار ها موقع خرید گوشی اینقدر چرب زبونی خوب رفتار میکنن که مشتری فکر میکنه چه خبره ... حالا وقتی گوشی مشکل پیدا میکنه دیگه عمرا زیر بار مشکل نمیرن و قبول نمیکنن ( تو همین سایت خودمون هم همین چند هفته قبل بود یه دوستی

پست زده بود بهش گوشی انداخته بودن کارش به شکایت سنف اینا کشیده بود ... ) اخرشم هیچی طرف قبول نکرد ... سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندیم

یارو رفته از مغازه دار گوشی خرید اورده خونه پیکسل سوخته داشته برده طرف زیر بار نرفته هزاران مورد اینجوری ... حالا تو شهر باید ریسک کنیم بگردیم یه مغازه دار مطمین سالم پیدا کنیم ...

خدا شکر دیجی کالا دسته اینجور افراد متقلب را کوتاه کرده حالا 100 تومان بیشتر طرف پول میده ولی خیالش همه جوره راحته
                    من خودم الان اس ۶ سامسونگ دارم اولین اس ۶ ام رو از دیجیکالا خریدم که لنز دوربینش از داخل کثیف بود بردم نشون دادم زیر بار نرفتن و گفتن طبیعیه بعد مجبور شدم فروختمش یدونه دیگه از بازار موبایل نمایندگی سامسونگ پارس مایکروتل گرفتم اون مشکل هم حل شد و گوشی عالی خب دلیلش چی بوده دیجیکالا گوشی رو باز کرده یا کسی که به دیجیکالا گوشی رو داده گوشی رو باز کرده که بازم دیجیکالا مقصره منم ۵۰۰ ضرر دادم
                    این از تجربه خرید من از دیجیکالا پس دیجیکالا هم دزده و من عمرا تا مجبور نباشم ازش خرید نمی کنم انقد از دیجیکالا تعریف نکن

نظر

• منظورم از کثیف بودن لنز اینه که نور رو می کشید خیلی تابلو ینی خورشید که تو چنتا عکس تو کادر بود یه خط از بالای صفحه افتاده بود به صورت مورب تا وسطای کادر یه خط سفید مثل زمانی که لنز کثیفه در صورتی که از بیرون لنز تمیز بود

نظر

• darksider
                        این نظر شخصی هر کسی هست ما داخله فریوم واقعیت های بازار - ایران تا جایی که اطلاعات داشته باشیم میذاریم - دیگه هر کسی با نظر شخصی خودش انتخاب میکنه چیکار کنه یا نکنه

شما وقتی میگی 4 روز ! دیدم اطلاعات اشتباه داری گفتم رپروتاژ بدم تا دوستان دیگه مطلب را میخون به اشتباه برداشت نکنن - چون دیجی کالا تا 24 لی 48 ساعت یا مبلغ را برگشت میزنه یا کالا را تعویض میکنه

من کاری یه علاالدین و غیر ندارم ( بحث ما کل کشور بود و هست ) داخله تمامی استان ها همچین فروشنده هایی متقلبی هستن ... با ریسک و آزمون نمیشه 3 میلیون یا 4 میلیون را ریسک خرید کرد که آیا طرف آدم حسابی باشه یا نباشه ... سرت کلاه میره یا نمیره ( شاید 3% هم اینجوری نباشن ) باز ریسک هست

سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندیم
                        ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 20-11-2016, 09:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhone 2696 نمایش پست ها
                          من خودم الان اس ۶ سامسونگ دارم اولین اس ۶ ام رو از دیجیکالا خریدم که لنز دوربینش از داخل کثیف بود بردم نشون دادم زیر بار نرفتن و گفتن طبیعیه بعد مجبور شدم فروختمش یدونه دیگه از بازار موبایل نمایندگی سامسونگ پارس مایکروتل گرفتم اون مشکل هم حل شد و گوشی عالی خب دلیلش چی بوده دیجیکالا گوشی رو باز کرده یا کسی که به دیجیکالا گوشی رو داده گوشی رو باز کرده که بازم دیجیکالا مقصره منم ۵۰۰ ضرر دادم
                          این از تجربه خرید من از دیجیکالا پس دیجیکالا هم دزده و من عمرا تا مجبور نباشم ازش خرید نمی کنم انقد از دیجیکالا تعریف نکن

جناب اینجا فریوم سامسونگ نیست ... گویا با انجمن سامسونگ اشتباه گرفتی

در ضمن شما هفت روز مهلت تست داری حالا از اون تایم به بعد ربطی دیجی کالا نداره ... شما و اون شرکتی گه گوشی شما گارانتی داره طرف هستی ( پارس مایکروتل )

حرف زدن راحته ... بهتره حرفی با مستند بزنیم

شما هم چپ راست میای میگی سامسونگ اینجوری اونجوری ... شما گویا فرویوم تخصصی اپل را با سامسونگ اشتباه گرفتی

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها

جناب اینجا فریوم سامسونگ نیست ... گویا با انجمن سامسونگ اشتباه گرفتی

در ضمن شما هفت روز مهلت تست داری حالا از اون تایم به بعد ربطی دیجی کالا نداره ... شما و اون شرکتی گه گوشی شما گارانتی داره طرف هستی ( پارس مایکروتل )

حرف زدن راحته ... بهتره حرفی با مستند بزنیم

شما هم چپ راست میای میگی سامسونگ اینجوری اونجوری ... شما گویا فرویوم تخصصی اپل را با سامسونگ اشتباه گرفتی
                            آقا شما اعصاب نداری گویا من عاشق سامسونگ و پارس مایکروتل نیستم دارم می گم تالا هر چی از نمایندگی خریدم خوب بوده بقیه اش اکثرا به مشکل خوردم با فروشنده ها

نظر

• دیوونه خونه کردین اینجارو چرا ؟ جمع کنین بابا

- - - - - - - - - -

دیوونه خونه کردین اینجارو چرا ؟ جمع کنین بابا

نظر

• کاش این جناب امین 697 میگفتن بعد از اون 48 ساعت چقدر طول میکشه تا پول به حساب شما برگرده؟چون اون دیگه دیجی کالا نیست سیستم بانکی کشوره چون من خودم تجربه خرید یه مایع تمیز کننده ساده از این شرکت دارم و معیوب بودن اون و دقیقا تا پول به حساب من برگشت 4 روز طول کشید 48 ساعت تا دیجی اومد قبول کرد کالا معیوب و باز شده بوده و دقیقا 48 ساعت تا پول کالا که مبلغش هم ناچیز بود و به میلیون نمیرسیده برگشت به حساب بنده
                                و این خلاف فرمایشات ایشون هست

نظر

صبر کنید ..
                                X