اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
    این طرح که میفرمایید در رابطه با مبارزه با کالای قاچاق خانگی (وسایل مصرفی در خانه - یخچال ،لباسشویی و ...) هست .
    چندی پیش هم برنامه ای از تلویزیون (شبکه دو یا سه) پخش شد که در همین مورد مطالبی عنوان شد .
    فکر نمیکنم جمع آوری موبایل ها به این طرح ربطی داشته باشه چون طرح ریجستری برای همین کار در حال اجرایی شدن هست .
    اتحادیه صنف فروشندگان صوتی و تصویری ، تلفن همراه ولوازم جانبی
    قابل توجه کلیه متصدیان واحدهای صنفی

به اطلاع می رساند بر اساس ماده 18 مکرر قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز حمل و نگهداری و فروش کلیه گوشی های قاچاق تخلف محسوب می شود.

بنابراین از خرید و فروش و نگهداری گوشی های قاچاق خودداری فرمایید. ضمنا به اطلاع می رساند گارانتی اینتر نیز قاچاق محسوب می گردد.َ
    اینم متنی هست که اتحادیه برای اعضا فرستاده
    ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 04-10-2016, 04:17 AM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
      با این حال باید همه ی گوشی های موجود در مغازه ها و ... رو در سراسر کشور جمع کنند !
      یکم بهش فکر کنیم شدنی نیست ! هر چند واسه 100 تومان هم که شده 1000 خرج میکنن !
      به احتمال خیلی زیاد با طرح رجیستر میخوان با گوشی قاچاق مبارزه کنن
      خیلی ساده و بی دردسر
      خبرش تو سایت خبرگذاری فارس هست و خودم چند روز پیش همینجا کپیش کردم

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
        گوشی‌های قاچاق از ۱۵ مهرماه جمع‌آوری می‌شوند

طبق آنچه خبرگزاری فارس گزارش کرده است اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی ارتباطی و لوازم جانبی آغاز طرح جمع‌آوری کالای قاچاق از ۱۵ مهرماه ۹۵ را به واحدهای صنفی تحت پوشش این اتحادیه اعلام کرده است.

احتمالا این موضوع در ادامه مطرح شدن بحث طرح رجیستری است که از تابستان امسال بسیار مورد بحث واقع شده است.

طبق آنچه معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی چند روز پیش در تاریخ ۵ مهرماه عنوان کرد، مراحل نهایی طرح آزمایشی رجیستری در حال سپری شدن است. بنابراین گرچه طرح هنوز به مرحله نهایی نرسیده است اما مطرح شدن این اخبار نشان از این است که طرح کم کم به مراحل اجرایی خود نزدیک می‌شود.

بر همین اساس روز گذشته بنابر اعلام اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی براساس دستور ستاد مبارزه با کالای قاچاق و ارز استان تهران و نامه اتاق اصناف طرح‌جمع‌آوری کالای قاچاق از نیمه ماه جاری و طبق اعلام قبلی عملیاتی می‌شود از این رو از واحدهای صنفی تحت پوشش درخواست شده از نگهداری، حمل و فروش کالای قاچاق خودداری کنند درغیر این صورت طبق آنچه اعلام شده متخلفان به موجب ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا مشمول جریمه نقدی معادل ۶ برابر ارزش کالا و نصب پارچه یا تابلو بر سر در محل کسب به عنوان متخلف صنفی و تعطیلی محل کسب به مدت ۶ ماه خواهند شد.

تا رسیدن به نیمه ماه و تاریخ اعلام شده چند روزی باقی مانده است. باید منتظر بمانیم و شیوه اجرای این طرح را ببینیم.
        خوب خوبه که از این به بعد قانونی وارد میشه
        پ ن : یه مدت دیگه گوشی های دستمون رو میگیرن

نظر

• داستان مشکلات بلوتوث آیفون 7 و 7+ چیه ؟ کسی تست کرده ؟

من ماشینم 328 ه ، نمیخوام مشکلی در ارتباط بین ماشین و آیفون باشه ، این خبر باعث شد در خریدم دو دل شم و رو همین 6s+ بمونم

iPhone 7 and BMW Owners Experiencing Bluetooth Audio Issues - Mac Rumors

نظر

• نوشته اصلی توسط HamidKiller نمایش پست ها
            پ ن : یه مدت دیگه گوشی های دستمون رو میگیرن
            نمیتونن اینکارو بکنن ، فوقش imei رو تغییر میدیم دیگه ، این طرح قبل از اجرا شکست خواهد خورد.

یادمه زمان آیفون 2G من imei گوشیم رو ب imei یک نوکیا قدیمی تغییر داده بودم و ب راحتی و بدون هیچ مشکلی آنتن داشتم.

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
              نمیتونن اینکارو بکنن ، فوقش imei رو تغییر میدیم دیگه ، این طرح قبل از اجرا شکست خواهد خورد.

یادمه زمان آیفون 2g من imei گوشیم رو ب imei یک نوکیا قدیمی تغییر داده بودم و ب راحتی و بدون هیچ مشکلی آنتن داشتم.
              مشکل اینجاست خیلی وقته که دیگه نمیشه imei ایفون رو تغییر داد
              قبلا با کاستوم فریمور میشد اما متاسفانه در حال حاظر جریان بکل تغییر کزده و قرار هست با تجحیزات فوق پیشرفته طرح رجیستر رو اجرا کنن !!!

- - - - - - - - - -

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: به دنبال ممنوعیت ورود گوشی‌ هوشمند هستیم

علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در بازدید از پلیس فتا اعلام کرد: «به دنبال نهایی کردن ممنوعیت ورود گوشی‌های هوشمند به کشور هستیم و تا زمانی که گوشی بومی‌ ساخته نشده باید آفت‌های گوشی‌های هوشمند را بزداییم.»

بروجردی افزود: «همین گوشی‌های هوشمند که در دست نمایندگان و همه مردم است، باید بومی‌سازی شود. به همین خاطر به دنبال ساخت گوشی‌های بومی هستیم. به سرعت باید این اقدام صورت بگیرد تا از تهدید امنیتی دور شویم.»

او ادامه داد: «برای عملی شدن این طرح تا مراحل قابل توجهی پیش‌رفته‌ایم اما مسئولان ذیربط باید برای این طرح اطلاع رسانی کنند. آنچه من مطلع هستم این است که طراحی و مراحل ساخت در حال انجام است اما اینکه چه زمانی این طرح به نتیجه می‌رسد را نمی توان از هم اکنون اعلام کرد. درهرحال با اجرای این طرح با توجه به برخی از نکات امنیتی از نشت اطلاعات به بیرون جلوگیری می‌شود.»

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی دراین باره گفت: «ما هر اقدامی که در جهت ایجاد مصونیت برای حفظ منافع ملی باشد دنبال می‌کنیم چون این امر در همه کشورها متداول است. حتی کشورهای سازنده هم خودشان از گوشی‌های خاص استفاده می‌کنند.»

این در حالی است که برای ساخت گوشی‌های هوشمند داخلی ایمن باید سیستم‌عامل داخلی تولید شود وگرنه تولید گوشی‌‌هوشمند در کشور با استفاده از سیستم‌عامل‌های موجود همچون اندروید هیچ فرقی با ورود گوشی‌های هوشمند دیگر به کشور ندارد.

در زمینه تولید سیستم‌عامل‌های داخلی برای کامپیوتر رومیزی تمام پروژه‌های تعریف شده در کشور شکست خورد و به نظر می‌رسد توان تولید سیستم‌عامل‌های همراه در کشور وجود ندارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
                داستان مشکلات بلوتوث آیفون 7 و 7+ چیه ؟ کسی تست کرده ؟

من ماشینم 328 ه ، نمیخوام مشکلی در ارتباط بین ماشین و آیفون باشه ، این خبر باعث شد در خریدم دو دل شم و رو همین 6s+ بمونم

iPhone 7 and BMW Owners Experiencing Bluetooth Audio Issues - Mac Rumors
                درود
                آنچنان مشکل حادی نیست .
                البته اپل از این موضوع اطلاع داره و مطمعناً این مشکل رو برطرف خواهد کرد .به نظر میرسه که با انتشار iOS 10.1 این مشکل برطرف بشه .

البته یک سری روش هایی هم هست که میشه این مشکل رو برطرف کرد .
                1. UnPair کردن و Pair کردن دوباره دیوایس .
                2. ریستور کردن (که در حال حاضر توصیه میشه به iOS 10.0.2 ریستور بشه - بدون برگردوندن بک آپ)
                و ... .
                ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 05-10-2016, 07:49 AM

نظر

• من دیروز صبرم تموم شد و رفتم رنگ مشکی با حافظه ۱۲۸ گیگ به قیمت ۳۲۵۰ خریدم

نظر

• با دامن زدن و باز پخش کردن بحث رجیستری در فضای مجازی توسط مردم عامه هیچ چیزی جز متشنج کردن جو بازار و بالا رفتن قیمت بوجود نخواهد آمد... چیزی که یک ماه پیش بوجود اومد هی گفتن اجرا میشه ایا اجرا شد؟؟؟ در عوض ایفون ها از مغازه ها و فروشگاه های اینترنتی غیب شدن......و قیمت ها هم کمی بالا رفت....بهر روی فردا هیچ اتفاق خاصی رخ نخواهد داد حداقل تا پایان این ماه....

نظر

• ‎قيمت امروز آيفون ٧ و ٧ پلاس

‎چهارشنبه

‎چهاردهم / مهر / نود و پنج

7 32 black-3190
                      7 32 gold-3150
                      7 32 rose-2990
                      7 128 black-3540
                      7 128 gold-3440
                      7 128 rose-3440
                      7 128 silver-3300
                      7+ 32 black-3690
                      7+ 32 gold-3590
                      7+ 32 rose-3590
                      7+ 32 silver-3590
                      7+ 128 rose-4200
                      7+ 128 silver-4200
                      7+ 256 Jet Black - 7.500.000

‎+ پارت نامبر آمريكا (LLA)
                      ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 05-10-2016, 08:15 PM

نظر

• طرح رجیستری موبایل برای مردم هزینه نخواهد داشت

این روزها حرف و حدیث‌های زیادی پیرامون طرح رجیستری تلفن‌های همراه هوشمند در کشور وجود دارد. یک‌سری از مردم نگرانی‌هایی درباره‌ی نحوه‌ی اجرایی شدن این طرح دارند و تا این لحظه مسوولان هم سعی کرده‌اند شکل اجرایی شدن این طرح را برای همه شفاف کنند. به‌تازگی معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به این موضوع اشاره کرد که طرح رجیستری موبایل هیچ‌گونه هزینه و نگرانی برای مردم نخواهد داشت.

حسین فلاح در حاشیه‌ی جلسه ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: «با اجرای این طرح گوشی‌هایی که در دست مردم است و هم‌اینک در بازار موجود است، شناسایی شده خواهد بود.» معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در ادامه‌ی صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که: «همه‌ی توجه و سعی ما این است که این طرح هیچ هزینه و نگرانی برای مردم نداشته باشد. معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: «مردم می توانند به بازار مراجعه و گوشی‌های جدید را بخرند.»

فلاح در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت که با اجرایی شدن این طرح مشخص خواهد شد که گوشی‌های وارداتی به‌صورت کاملا قانونی وارد کشور شده‌اند و به لحاظ سلامت و تشعشع سالم و مجاز هستند. او همچنین گفت که این طرح پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و به همین لحاظ طرح آزمایشی آن با همکاری این سه نهاد انجام شده و در مراحل پایانی است و اگر زیرساخت‌های لازم مهیا شود، طرح اصلی به زودی شروع می‌شود و به احتمال زیاد تا پایان ماه وارد فاز اصلی خواهد شد.

منبع:‌ خبرگزاری صدا و سیما

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                          طرح رجیستری موبایل برای مردم هزینه نخواهد داشت

این روزها حرف و حدیث‌های زیادی پیرامون طرح رجیستری تلفن‌های همراه هوشمند در کشور وجود دارد. یک‌سری از مردم نگرانی‌هایی درباره‌ی نحوه‌ی اجرایی شدن این طرح دارند و تا این لحظه مسوولان هم سعی کرده‌اند شکل اجرایی شدن این طرح را برای همه شفاف کنند. به‌تازگی معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به این موضوع اشاره کرد که طرح رجیستری موبایل هیچ‌گونه هزینه و نگرانی برای مردم نخواهد داشت.

حسین فلاح در حاشیه‌ی جلسه ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: «با اجرای این طرح گوشی‌هایی که در دست مردم است و هم‌اینک در بازار موجود است، شناسایی شده خواهد بود.» معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در ادامه‌ی صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که: «همه‌ی توجه و سعی ما این است که این طرح هیچ هزینه و نگرانی برای مردم نداشته باشد. معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: «مردم می توانند به بازار مراجعه و گوشی‌های جدید را بخرند.»

فلاح در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت که با اجرایی شدن این طرح مشخص خواهد شد که گوشی‌های وارداتی به‌صورت کاملا قانونی وارد کشور شده‌اند و به لحاظ سلامت و تشعشع سالم و مجاز هستند. او همچنین گفت که این طرح پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و به همین لحاظ طرح آزمایشی آن با همکاری این سه نهاد انجام شده و در مراحل پایانی است و اگر زیرساخت‌های لازم مهیا شود، طرح اصلی به زودی شروع می‌شود و به احتمال زیاد تا پایان ماه وارد فاز اصلی خواهد شد.

منبع:‌ خبرگزاری صدا و سیما
                          درود
                          ضمن تشکر از شما بابت پوشش اخبار طرح ریجستری .
                          زین پس اخبار مربوط به طرح ریجستری را در تاپیک زیر مطرح نمایید .
                          این تاپیک مربوط به مطرح نمودن مشکلات کاربران در زمینه آیفون 7 می باشد و به طرح ریجستری مربوط نمی شود .

http://www.i-phone.ir/forums/thread105959.html

سپاس

نظر

• ‎قيمت امروز آيفون ٧ و ٧ پلاس

‎پنجشنبه

‎پانزدهم / مهر / نود و پنج

7 32 black-3190
                            7 32 gold-3150
                            7 32 rose-2990
                            7 128 black-3540
                            7 128 gold-3440
                            7 128 rose-3440
                            7 128 silver-3300
                            7+ 32 black-3850
                            7+ 32 gold-3650
                            7+ 32 rose-3650
                            7+ 32 silver-3650
                            7+ 128 rose-4200
                            7+ 128 silver-4200
                            7+ 256 silver-4700
                            7+ 256 rose-4700
                            7+ 256 gold-4700

نظر

• سلام دوستان من چند وقت پیش اینجا پیام دادم که گوشیم فعال نمیشه و تو قسمت جستجوی سیمکارت میمونه دوستان عزیز راهنمایی کردند و انجام دادم اما درست نشد
                              بردم پیش تعمیر کار گفت ازین مورد تو 6s زیاد دیده و نمیشه کاری کرد بردم پیش فروشنده با 100 جور بدبختی تعویض کردم خواستم به شما دوستان هم اطلاع بدم که حتما دقت کنید موقع خرید
                              با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdiace نمایش پست ها
                                سلام دوستان من چند وقت پیش اینجا پیام دادم که گوشیم فعال نمیشه و تو قسمت جستجوی سیمکارت میمونه دوستان عزیز راهنمایی کردند و انجام دادم اما درست نشد
                                بردم پیش تعمیر کار گفت ازین مورد تو 6s زیاد دیده و نمیشه کاری کرد بردم پیش فروشنده با 100 جور بدبختی تعویض کردم خواستم به شما دوستان هم اطلاع بدم که حتما دقت کنید موقع خرید
                                با تشکر
                                درود
                                متاسفانه من پیغام شمارو ندیدم یا متوجه نشدم وگرنه کمکتون میکردم
                                اما روش اکتیو کردن ایفون یکم تغییر کرده و گوشی مشکلی نداشته، براحتی میتونستید از طریق این لینک گوشیتون رو اکتیو کنید
                                https://checkcoverage.apple.com
                                روش کار به اینصورت هست که سریال گوشی رو وارد میکنید و با و وارد کردن اپل ایدی و تاریخ میلادی، گوشی رو فعال میکنید، به همین راحتی
                                البته این مورد برای همه گوشی ها صدق نمیکنه و شامل ایفون های انلاک فکتوری نمیشه و برای یسری از گوشی های انلاک اپراتور هست که البته هیچ مشکل و ایرادی هم نیست و این قانون جدید هست . یکی از گوشی های خودم رو همینطوری اکتیو کردم

- - - - - - - - - -

ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 10-10-2016, 03:07 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X