اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mamasan نمایش پست ها
    متاسفانه ایفون 7 هم مثل 6 مشکل انتن دهی داره و اگر اینترنتتون دائما e میشه ممکنه از انتن باشه. من مشکل e شدن اینترنت ندارم اما بعضی اوقات گوشیم 5 تا انتنش پره ولی وقتی باهام تماس میگیرن میگه در دسترس نیستم. انواع کارها مثل ریستور، ریست نتوورک، ریست کلی، تغییر سیم کارت و هر چیز دیگه ای رو انجام دادم ولی برطرف نشد. به پشتیبانی اپل ایمیل انگلیسی زدم و مشکلم رو گفتم اما گفتن مشکل از اپزاتورتون هست و اگه با تغییر اپراتور مشکل برطرف نشه گوشی رو به نمایندگی رسمی ببرید و تعویضش کنید که متاسفانه توی ایران نمایندگی رسمی و اصلی اصلا وجود نداره. گوشی 7 و 128 گیگ هست . متاسفانه انتن دهیش مشکل داره.
    گوشی من پلاس هست سری 1784 اصلا مشکل سویچ شدن ندارم حتی روی 3g یک خط آنتن هم داشته باشم عمرا سویج نمیکنه به e خیلی راضیم

قبلا ایفون 6s پلاس داشتم شدیدا روی اعصاب بود فوری سویچ میکرد به e

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamasan نمایش پست ها
      متاسفانه ایفون 7 هم مثل 6 مشکل انتن دهی داره و اگر اینترنتتون دائما e میشه ممکنه از انتن باشه. من مشکل e شدن اینترنت ندارم اما بعضی اوقات گوشیم 5 تا انتنش پره ولی وقتی باهام تماس میگیرن میگه در دسترس نیستم. انواع کارها مثل ریستور، ریست نتوورک، ریست کلی، تغییر سیم کارت و هر چیز دیگه ای رو انجام دادم ولی برطرف نشد. به پشتیبانی اپل ایمیل انگلیسی زدم و مشکلم رو گفتم اما گفتن مشکل از اپزاتورتون هست و اگه با تغییر اپراتور مشکل برطرف نشه گوشی رو به نمایندگی رسمی ببرید و تعویضش کنید که متاسفانه توی ایران نمایندگی رسمی و اصلی اصلا وجود نداره. گوشی 7 و 128 گیگ هست . متاسفانه انتن دهیش مشکل داره.
      سلام دوست عزیز شما تنظیمات شبکت رو از اتوماتیک در بیار بذار دستی مشکلت حل میشه... همه با همراه اول این مشکلو دارن ولی من با دستی کردن شبکه مشکلم حل شد و با ایرانسل اصلا این مشکلو نداشتم
      ویرایش توسط ardakani1 : https://i-phone.ir/forums/member/143422-ardakani1 در ساعت 14-11-2016, 09:24 AM

نظر

• سلام من ايفون ٦ داشتم .. خطم هم همراه اول بود و از اينترنت ال تي اي استفاده ميكردم خيلي هم راضي بودم .. الان چند روزه كه ٧ خريدم ولي همش نت گوشيم e هستش و 3g هم به زور ميشه .. ورژن هم ١٠.١.١ هست

آموزش زبان نصرت

آموزش زبان ايتاليايي
        ویرایش توسط rad0701 : https://i-phone.ir/forums/member/200222-rad0701 در ساعت 04-12-2016, 10:24 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ardakani1 نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز شما تنظیمات شبکت رو از اتوماتیک در بیار بذار دستی مشکلت حل میشه... همه با همراه اول این مشکلو دارن ولی من با دستی کردن شبکه مشکلم حل شد و با ایرانسل اصلا این مشکلو نداشتم
          ايفون مثل اندرويد دستي نداره
          وقتي شما روي 3g يا lte هم بذارين اگه انتن ضعيف باشه مياد رو e و 2g

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط rad0701 نمایش پست ها
            سلام من ايفون ٦ داشتم .. خطم هم همراه اول بود و از اينترنت ال تي اي استفاده ميكردم خيلي هم راضي بودم .. الان چند روزه كه ٧ خريدم ولي همش نت گوشيم e هستش و 3g هم به زور ميشه .. ورژن هم ١٠.١.١ هست
            قبلا روی ایفون 6 مشکل نداشتی ؟

شما با ایرانسل هم تست کن ببین همین مشکل را داری یا نه ؟

در ضمن گوشی شما چه سری هست ؟ 1660 آیا ؟ یا 1778 هستی ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
              ايفون مثل اندرويد دستي نداره
              وقتي شما روي 3g يا lte هم بذارين اگه انتن ضعيف باشه مياد رو e و 2g

با سلام
              دوست عزیز کی گفته آیفون تنظیم شبکه به صورت دستی نداره؟؟؟؟ لطفا اطلاعات غلط ندین
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط rad0701 نمایش پست ها
                سلام من ايفون ٦ داشتم .. خطم هم همراه اول بود و از اينترنت ال تي اي استفاده ميكردم خيلي هم راضي بودم .. الان چند روزه كه ٧ خريدم ولي همش نت گوشيم e هستش و 3g هم به زور ميشه .. ورژن هم ١٠.١.١ هست
                باسلام
                دوست عزیز اینم فراموش نکن که 4g همراه اول خودش رو هواست ... و خود من چند روزی هست که کلا آنتنم میره....سیمو تو گوشیه دیگه هم میندازم باز نمیاد ( حرف خود کارشناسای همرراه اوله که 4g همراه اول فقط ونک جواب میده و usim هاش مشکل داره) به نظر من یه بار ریست نتورک کن چون من با اینکه نتم میره میاد تو دیتا این مشکلو ندارم گوشیمم 7 - 128 و از ژاپن آوردمش...
                ویرایش توسط ardakani1 : https://i-phone.ir/forums/member/143422-ardakani1 در ساعت 15-11-2016, 10:02 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ardakani1 نمایش پست ها
                  با سلام
                  دوست عزیز کی گفته آیفون تنظیم شبکه به صورت دستی نداره؟؟؟؟ لطفا اطلاعات غلط ندین
                  ممنون
                  شما لطفا اطلاعات درست بدين ببينيم كجاست اين تنظيم دستيش!
                  تنظيم دستي اوي اندرويد هست نه ios
                  اگر ميخوايد بگيد توي سلولار ميرين ميذارين مثلا روي 3g يا lte بايد بگم اين منظور 3g only و lte only نيست مثل اندرويد
                  اين يعني بين 3g و 2g و يا بين lte و 3g و 2g بسته به قدرت سيگنال اتوماتيك سوييچ ميكنه
                  حالا شما لطفا اطلاعات درست بدين مام ياد بگيريم

نظر

• گوشي رو به آيتونز ميزنم سينك نميشه
                    ارور 54 ميده
                    اولش خوب بود يه دفعه اينطوري شد
                    اصلا نميتونم آهنگ بريزم تو گوشي

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

نظر

• دوستان من زمانی که 6 داشتم بعد از مدت ها متوجه شدم که داخل لنز دوربین یه گرد و خاک کوچیک مثل یه مو خیلی کوچیک هست که البته تو کیفیت دوربین تاثیری نمیذاشت ولی من از ترس خراب شدن گوشی رو عوض کردم. الان بعد از خرید آیفون 7 و گذشت 1 هفته میبینم اونم این مشکل رو دره! بنظرتون مشکل ساز هست یا بیخیالش بشم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                        دوستان من زمانی که 6 داشتم بعد از مدت ها متوجه شدم که داخل لنز دوربین یه گرد و خاک کوچیک مثل یه مو خیلی کوچیک هست که البته تو کیفیت دوربین تاثیری نمیذاشت ولی من از ترس خراب شدن گوشی رو عوض کردم. الان بعد از خرید آیفون 7 و گذشت 1 هفته میبینم اونم این مشکل رو دره! بنظرتون مشکل ساز هست یا بیخیالش بشم؟
                        حساس نباشید و لذت گوشی را ببرید

نظر

• سلام دوستان چرا هر هم نصب میکنم همراه بانک ملت روی آیفون 7 نصب نمیشه مشکل چیه نرم افزار سیبچه هم نصب نمیشه لطفا راهنمایی کنین ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط kajzara نمایش پست ها
                            سلام دوستان چرا هر هم نصب میکنم همراه بانک ملت روی آیفون 7 نصب نمیشه مشکل چیه نرم افزار سیبچه هم نصب نمیشه لطفا راهنمایی کنین ممنونم
                            اپليكيشن SibApp رو بگيريد و همراه بانك رو از اونجا بگيريد

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

• نوشته اصلی توسط AVA007 نمایش پست ها
                              اپليكيشن SibApp رو بگيريد و همراه بانك رو از اونجا بگيريد

منم اخرش مجبور شدم از سیب اپ نصب کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                                شما لطفا اطلاعات درست بدين ببينيم كجاست اين تنظيم دستيش!
                                تنظيم دستي اوي اندرويد هست نه ios
                                اگر ميخوايد بگيد توي سلولار ميرين ميذارين مثلا روي 3g يا lte بايد بگم اين منظور 3g only و lte only نيست مثل اندرويد
                                اين يعني بين 3g و 2g و يا بين lte و 3g و 2g بسته به قدرت سيگنال اتوماتيك سوييچ ميكنه
                                حالا شما لطفا اطلاعات درست بدين مام ياد بگيريم

اینیکه شمامیفرمایید اسمش apn . لطفا درست متن راهنمایی منو بخنونین بعد ناراحت بشین.
                                من گفتم تنظیمات شبکه رو از اتوماتیک در بیار بذار رو دستی.
                                setting ... carrier.... اینجا تیک اتوماتیکو حذف کن.
                                حالا این حرف من به تنظیمات apn چه ربطی داشت که شما میگی نمیدونم
                                ویرایش توسط ardakani1 : https://i-phone.ir/forums/member/143422-ardakani1 در ساعت 21-11-2016, 04:18 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X