اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

در رابطه با خبر مربوط به منجر شدن آیفون 7 :

هنوز نه اپل و نه اون شرکت پستی که مرسوله رو به دست مشتری رسونده (یا به فروشگاه) هیچگونه صحبتی نکرده اند .
    اینکه یکی از هزاران آیفون 7 فروخته شده منفجر شده ،جایی فرافکنی و بزرگ کردن موضوع نداره - چون واقعاً تعداد خیلی کم هست و نمیشه مدرکی مبنی بر مشکل دار بودن دیوایس مطرحش کرد .
    سال گذشته هم سامسونگ اومد و چندتا آیفون رو ترکوند و گفت که دیوایس های اپل مشکل دارن - این در صوتی هست که سرهای گلکسی سامسونگ مشکل منفجر شدن رو داشتن (منهای یکی دو مدل)

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
      من واقعا نمیفهمم چرا فکر میکنین هر چیزی علیه اپل شایعه است
      خوبه خبر همراه با عکس و منبع هستش و تمامی سایت های معروف دنیا این خبرو منتشر کردن
      دوست عزیز چرا تا الان همچین چیزی نبوده و تا نوت 7 آتش گرفت آیفون هم شروع به ترکیدن کرد.
      این عکس رو هر آدم آماتوری میتونه تهیه کنه .ثانیا جعبه گوشی هم رنگش عوض شده بود اگر هم صحت داشته باشه قبل از رسیدن به صاحبش اینطوری شده

نظر

ایفون ۷
        32.gb= 2.800.000
        128.gb=3.070.000
        256.gb=3.450.000
        قيمت.كردستان.بانه

نظر

دوستان شدیدا توصیه میکنم آیفون ۷ رو کامل تست کنید.
          کلا ۱۴ تا فروختیم تا الان دوتاش ایراد فنی داشت که فقط باید اپل استور میرفت و تعویض میشد..
          یکیش 3D Touch کار نمیکرد. یکی وسط صحبت کردن ریست میشد.
          تنها چیز مشترکی که بین اینا بود و میشد فهمید که ایراد سخت افزاری دارن ریست کردن دستگاه با نگه داشتن دکمه Lock و volume بود. زمانی که این دو دکمه رو نگه دارید و ریست بشه دستگاه (اگه دستگاه سالم باشه) صفحه سیاه میشه فقط و خاموش روشن میشه. برای این دوتا آیفونی که مشکل داشت صفحه رنگی میشد یا خط خطی و ریست میشد
          ویرایش توسط iReza13 : https://i-phone.ir/forums/member/36893-ireza13 در ساعت 03-10-2016, 12:44 AM
          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
          --------------------------------------------------------
          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط iReza13 نمایش پست ها
            کلا ۱۴ تا فروختیم تا الان دوتاش ایراد فنی داشت که فقط باید اپل استور میرفت و تعویض میشد..
            تنها چیز مشترکی که بین اینا بود و میشد فهمید که ایراد سخت افزاری دارن ریست کردن دستگاه با نگه داشتن دکمه Lock و volume بود. زمانی که این دو دکمه رو نگه دارید و ریست بشه دستگاه (اگه دستگاه سالم باشه) صفحه سیاه میشه فقط و خاموش روشن میشه. برای این دوتا آیفونی که مشکل داشت صفحه رنگی میشد یا خط خطی و ریست میشد
            درود؟
            قیمت هاتون به چه نحوی هست؟ فروشگاه فیزیکی دارید؟ آدرس رو خصوصی به همراه قیمت هاتون برای آیفون 7 رو بفرستید لطفا
            اگر فروشگاه آنلاین هم دارید خصوصی لینک بفرستید اقا رضا,ممنونم

نظر

درود
              پارت نامبر گوشی هارو لطف میکنید بفرمایید
              یکی دیگه از روش های تست هم دوربین هست
              به اینصورت که عکس پشت سر هم بگیرید Burst Mode مثلا هزارتا عکس در یک لحظه پشت سر هم بگیرید
              ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 03-10-2016, 02:57 AM

نظر

یکی از دوستان هم ۷ پلاس داره
                پشت گوشی بطور غیر عادی داغ میشه !!

نظر

درود
                  من این مورد که میگید در حالت ریستارت صفحه گوشی رنگی میشه چک کردم
                  روی رهردو گوشی خودم وقتی ریستارت کردم صفحه گوشی رنگی شد و دوبار گوشی بالا اومد
                  یکی از گوشی ها ۷ ۱۲۸ گیگ و یکی هم ۷ ۲۵۶ گیگ با پارت نامبرهای مختلف
                  روی گوشیGF هم که ۷ پلاس هست چک کردم و همینطور بود
                  نکته قابل توجه اینجاست که در گوشی یکی از دوستان هم که ۶ اس ۱۲۸ گیگ بود دقیقا همین اتفاق رخ داد و با ریستارت کردن یک لحظه رنگ صفحه تغییر کرد
                  تمام دیوایسها ها iOS 10 بود - ظاهرا این مورد باگ مربوط به iOS 10 هست
                  ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 04-10-2016, 01:17 AM

نظر

در مورد صدای His گوشی هم هر ۳ تا گوشی سری ایفون ۷ رو در سکوت مطلق چک کردم
                    هر ۳تا بصورت بسیار خفیف قسمت پشت گوشی صدا hiss میده نکته قابل توجه اینجاست که فقط برای خودم و یکی از دوستان صدا قابل تشخیص هست انقدر که صدا ظریف و کم هست برای بعضی از دوستام قابل تشخیص نیست و متوجه صدا نشدن
                    ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 04-10-2016, 01:34 AM

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                      درود
                      من این مورد که میگید در حالت ریستارت صفحه گوشی رنگی میشه چک کردم
                      روی رهردو گوشی خودم وقتی ریستارت کردم صفحه گوشی رنگی شد و دوبار گوشی بالا اومد
                      یکی از گوشی ها ۷ ۱۲۸ گیگ و یکی هم ۷ ۲۵۶ گیگ با پارت نامبرهای مختلف
                      روی گوشیGF هم که ۷ پلاس هست چک کردم و همینطور بود
                      نکته قابل توجه اینجاست که در گوشی یکی از دوستان هم که ۶ اس ۱۲۸ گیگ بود دقیقا همین اتفاق رخ داد و با ریستارت کردن یک لحظه رنگ صفحه تغییر کرد
                      تمام دیوایسها ها iOS 10 بود - ظاهرا این مورد باگ مربوط به iOS 10 هست
                      جالبه فقط روی یک گوشی اینطوری نشد که ای او اس ۱۰ بود برای هرکی دیگه تست کردم مشکل داشت

نظر

کسی جت بلک خریده؟ واقعا شایعات خیلی زیاده! تااون حدکه میگن بااستفاده روزانه وحتی بسیارکم( مثلا حتی با چندروز استفاده عادی!) هم خشهای ریزنمایان میشه روی گوشی!(که خیلی ازاردهنده هست؛) من کلا دوست ندارم ازبامپرو اینجورچیزهاراستفاده کنم، لذا اگهوتااین حد ازاردهنده باشه، بااینکه بسیار دوست دارم بعدازمدتها مشکی براق بگیرم ولی مجبورم قیوش رو بزنم. مثل اینکه یکی ازدوستان لطف کردن وراهنمایی بسیارخوبی کردن که اقا اگه از خط وخش میترسی خوب نخر!!! بایدبگم خیلی خوب راهنمایی فرمودید.من اولین گوشیم3G بودکه سال۲۰۰۸ یا۹ خریدم وهیچوقت هم محافظ استفاده نکردم ولی ازدردست داشتن یک گوشی که بعداز تنها یکی دو ماه استفاده کاملا شکل بدی به ودش بگیره هم هیچ لذتی نخواهم برد. باتشکرازدوستانی که راهنمایی مفیدمیکنند.
                        درپایان بایداز i_phone.ir تشکرویژه کنم، سالهاست که دارم ازمطالبش استفاده میکنم ودقیقا یادمه زمانیکه اولین ایفون روخریدم هیچ سایت ویافروم مخصوص یا غیر مخصوص اپل وایفون وجودنداشت درحالیکه اینجا ازهمان سالهای اول مطالب کاملا مفیدوتکمیلی داشت. درحالیکه دران هنگام که افراد وارد در زمینه ایفونروجیلبرک( که جیل هم درانروزها هم خیلی طرفدار داشت) کم بودند واین فروم حتی میتوانست به راحتی مطالب را حداقل تامدتی هزینه دارکند به خصوص درشهرستانها که ایفون دارها خیلی خیلی کم بودند. باتشکر

نظر

سلام
                          دوستان چرا والپرهای جدید تو ایفون 7 نیست

نظر

نوشته اصلی توسط i.mahmoud نمایش پست ها
                            درود
                            پارت نامبر گوشی هارو لطف میکنید بفرمایید
                            یکی دیگه از روش های تست هم دوربین هست
                            به اینصورت که عکس پشت سر هم بگیرید burst mode مثلا هزارتا عکس در یک لحظه پشت سر هم بگیرید
                            هردو lla بود.. من ک خودم zp گرفتم و کلا خیالم راحته هیچوقت روی این پارت نامبر روی هیچ محصولی مشکل نداشتم

نظر

نوشته اصلی توسط ireza13 نمایش پست ها
                              هردو lla بود.. من ک خودم zp گرفتم و کلا خیالم راحته هیچوقت روی این پارت نامبر روی هیچ محصولی مشکل نداشتم
                              درود
                              دقیقا همینطوره
                              منم تاحالا ندیدم پارت نامبر zp/a هنگ کنگ و cl/a کانادا مشکل سخت افزاری و مشکلان اکتیو و..... داشته باشه
                              البته تو یسری از موارد در پارت نامبرهای های اسیای شرقی ( zp/a ) در اپید و ایفون تون رنگ lcd گرم هست که اینم مشکل حساب نمیشه
                              ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 14-10-2016, 01:13 AM

نظر

آیفون 7 ها به صورت پیش فرض و کارخانه دقیقا چه نسخه ای از ios روشون نصب هست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X