اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دقت کنید نوشته تا july ۲۱۷ گارانتی ۳ ماهه رو داره ۳ ماه ازش کم کنید میشه may !!! همین ماه کتیو شده نه سال پیش!!! وتا شال ۲۰۱۸ گارانتی ۱۲ ماهه رو داره

- - - - - - - - - -

کلا رنگ مشکی رو بیخیال بشید بهتره مال بنده هم همین مشکل براش پیش اومد

نظر

• سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم تازه امروز ایفون 7 خریدم فقط دکمه هوم رو فشار میدم صدای دکمه میخوره نمیدونم مشکل داره یا طبیعی هست تا جایی که یادمه واسه بقیه اینطور نبود

نظر

• سلام وقت بخیر
        من دیشب ی ایفون 7 128 مشکی خریدم
        باهاش الان 2تا مشکل دارم لطفا هرچی سریعتر راهنماییم کنید چون اگر مشکل باشه فردا برم جای طرف
        یکی اینکه زمانی که میخواستم بگیرم ب طرف گفتم سریالشو برام تو سایت اپل چک کرد و زده بود لطفا اکتیو کنید یعنی گوشی تا الان اکتیو نشده وقتی اومدم خونه بعد 3 4ساعت مجدد خودم تست کردم شماره سریالو زد گارانتی تا مهر 96 جریانش چیه؟
        یکی دیگه ام اینکه وقتی موزیک پخش میکنم صدا فقط از بلندگو پایینی سمت راست گوشی میاد و بلندگو بالای گوشی قسمتی ک جای گوشی قرار میگیره.صدا هم با کیفیت و عالی.اما صدا از بلندگو سمت چپی گوشی نمیاد.این عادیه یا مشکل داره؟
        ویرایش توسط amiri0312 : https://i-phone.ir/forums/member/187382-amiri0312 در ساعت 23-05-2017, 09:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amiri0312 نمایش پست ها
          سلام وقت بخیر
          من دیشب ی ایفون 7 128 مشکی خریدم
          باهاش الان 2تا مشکل دارم لطفا هرچی سریعتر راهنماییم کنید چون اگر مشکل باشه فردا برم جای طرف
          یکی اینکه زمانی که میخواستم بگیرم ب طرف گفتم سریالشو برام تو سایت اپل چک کرد و زده بود لطفا اکتیو کنید یعنی گوشی تا الان اکتیو نشده وقتی اومدم خونه بعد 3 4ساعت مجدد خودم تست کردم شماره سریالو زد گارانتی تا مهر 96 جریانش چیه؟
          یکی دیگه ام اینکه وقتی موزیک پخش میکنم صدا فقط از بلندگو پایینی سمت راست گوشی میاد و بلندگو بالای گوشی قسمتی ک جای گوشی قرار میگیره.صدا هم با کیفیت و عالی.اما صدا از بلندگو سمت چپی گوشی نمیاد.این عادیه یا مشکل داره؟
          درود
          مبارک باشه
          گوشی شما هیچ مشکلی نداره
          در مورد تاریخ اکتیو باید خدممتون عرض کنم که گوشی شما مستقیم از اپل استو خریداری شده و زمان خرید، گارانتی توسط اپل استور اکتیو شده و این به معنای اکتیو بودن گوشی نیست ( بارها بشخصه این مورد رو دیدم که گوشی نات اکتیو بوده و به محض اینگه سیمکارت رو وارد گوشی کردم و سریال رو چک کردم تاریخ اکتیو رو ۱-۲ ماه قبل نشون داده ) بدلیل اینکه قبل از خرید سریال رو چک کردید و نات اکتیو بود این مورد اصلا مهم نیست

قسمت سمت چپ کنار پورت لایتنینگ میکروفن قرار داره و اصلا اسپیکر نیست
          حساس نباشید و از گوشی لذت ببرید

نظر

• درود
            برای ایفون 7 ، جیلبرک اومده ؟؟
            اگه امده که امروز برم بخرم

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
              درود
              برای ایفون 7 ، جیلبرک اومده ؟؟
              اگه امده که امروز برم بخرم
              خیر. هنوز نیومده.ممکنه تا تابستون بیاد.

نظر

• سلام یه سوال زمانیکه گوشی رو خریدم متوجه شدم که جایی که سیمکارت رو میذارم توش رنگش پریده امکان داره از کارخانه دراومده این مدلی بوده باشه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

• دیدم درست بود پس مشکل از چی می تونه باشه از امرتات گرفتم کلا رنگش رفته نصفش نقره ای شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
                    دیدم درست بود پس مشکل از چی می تونه باشه از امرتات گرفتم کلا رنگش رفته نصفش نقره ای شده

پلمپ گوشی سالم بود؟ممکنه درش عوض شده باشه توسط فروشنده

نظر

• منظورت از در جای سیمکارته چرا باید عوض کنه ؟

نظر

• داتیس امرتات خودش که می گه ما پلمپ رو باز نمی کنیم قسمتی رنگش پریده که داخل گوشی هست باید درش آورد تا مشخص شه

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
                          منظورت از در جای سیمکارته چرا باید عوض کنه ؟

با یه در رنگ رفته خودش عوض کنه چون یدکش تو بازار کیفیت انچنانی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط ll_ppl نمایش پست ها
                            با یه در رنگ رفته خودش عوض کنه چون یدکش تو بازار کیفیت انچنانی نداره
                            به نظرم بعیده با حیثیت خودش سر همچین موضوعی بازی کنه چون من از مغازه نخریدم از خود فروشگاه امرتات خریدمش شرکت پشت قضیه اس نه مغازه دار و فروشنده کلا همون اولش بیخیالش شدم که فهمیدم اینطوریه

نظر

• یه قضیه دیگه اسپیکر سر یه سری معدود آهنگ ها یه مقدار جزیی بعضی جاهای اون آهنگ احساس می کنم خس خس می کنه مخصوصا بعضی نوت های تیز گوشم رو می گیرم نزدیکه اسپیکر بالایی یه مقدار خس خس می کنه بعضی آهنگ ها بعضی جاهای آهنگ

نظر

صبر کنید ..
                              X