اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام. من يه آيفون ٧ دارم كه يوسيم ٤جي همواه اول گرفتم براش. ولي اصلا رو ٤جي نميره. تنظيمات هم درسته و ٢ دفعه رفتم امور مشتركين كه اونا هم نفهميدن. ميشه كمك كنيد ؟ ٠٩١٢٣٠٧٣٢٣٥

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
      داداش منظورت همينه ؟

بله منظورم همین برنامست

نظر

• نوشته اصلی توسط spitfire نمایش پست ها
        سلام. من يه آيفون ٧ دارم كه يوسيم ٤جي همواه اول گرفتم براش. ولي اصلا رو ٤جي نميره. تنظيمات هم درسته و ٢ دفعه رفتم امور مشتركين كه اونا هم نفهميدن. ميشه كمك كنيد ؟ ٠٩١٢٣٠٧٣٢٣٥

برای استفاده از LTE باید اولا یوسیم داشته باشی که داری.
        دوما تنظیمات apn رو درست تنظیم کرده باشی که باید روی mcinet ست شده باشه.
        سوما توی گوشی LTE رو فعال کرده باشی.
        چهارما یه بسته آلفا پلاس اکتیو کنی.

اگر همه این کارها رو کردی و هنوزم روی 4G نمیره، جاهای مختلف شهر امتحان کن (بخصوص جاهایی که مطمئنی ساپورت میشه) چون ممکنه جایی که هستی هنوز 4G نذاشتن.

نظر

• قبلا یه برنامه ای بود که تاریخ ساخت گوشی و همنیطور ماه گوشی رو نشون میداد . میشه لینکشو بدین

نظر

• دوستان قضییه ایفون جت بلک واقعا خط و خش زیاد پیدا میکنه تو استفاده روزانه بدون قاب یا محافظ ؟ چون من دوست ندارم کاور یا محافظ داشته باشم /

نظر

دوستان قضییه ایفون جت بلک واقعا خط و خش زیاد پیدا میکنه تو استفاده روزانه بدون قاب یا محافظ ؟ چون من دوست ندارم کاور یا محافظ داشته باشم /
              همین چند روز پیش بود که خیلی از سایت ها از وضعیت یه آیفون جت بلک بدون قاب بعد از دو ماه استفاده عکس های مختلفی منتشر کردن. یه نگاهی به اون عکس ها بندازی خودت متوجه میشی. در کل به نحوه نگهداری بستگی داره ولی بدون قاب و بامپر نتیجه چندان متفاوتی با چیزی که منتشر شده نخواهی دید

نظر

• نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
                همین چند روز پیش بود که خیلی از سایت ها از وضعیت یه آیفون جت بلک بدون قاب بعد از دو ماه استفاده عکس های مختلفی منتشر کردن. یه نگاهی به اون عکس ها بندازی خودت متوجه میشی. در کل به نحوه نگهداری بستگی داره ولی بدون قاب و بامپر نتیجه چندان متفاوتی با چیزی که منتشر شده نخواهی دید

ممنون ! ولي ايفون جت بلك زيباييش به بدون كاور هست ! [emoji52] چه نوع كاوري پيشنهاد ميكنيد ؟ كه خط و خش نندازه ؟

نظر

ميخام موزيكهاي تلگرام ذخيره كنم ! موزيك پليري هست كه مث خود موزيك پلير ايفون باشه ؟

من نرم افزار save to cloud و document رو دانلود كردم و آهنگ هاي توي تلگرام رو گزينه ي ارسالشون رو ميزنم و نرم افزار save to clod رو ميزنم. ميره تو اونجا. دو گزينه داره. يكي نرم افزار document و ديگري icloud drive يكيشو انتخاب ميكنم و بعد تو كامپيوتر استخراجش ميكنم و با آيتونز ميفرستمش تو آيفون كه مياد تو موزيك پلير خود آيفون. ضمن اين كه تو خود document هم ميشه گوش داد. اين document براي فايل هاي زيپ هم خيلي خوبه.
                  اميدوارم صحبتام به دردتون بخوره.

نظر

دوستان قضییه ایفون جت بلک واقعا خط و خش زیاد پیدا میکنه تو استفاده روزانه بدون قاب یا محافظ ؟ چون من دوست ندارم کاور یا محافظ داشته باشم /
                    اگه ميخوايد آيفونتون بعد از مدتي خط و خش داشته باشه و لبه هاش هم پريدگي داشته باشه و موقع فروش هم ديگه در حد آك نباشه و كلي قيمتش بياد پايين گارد نذاريد. ولي اگه اينو نميخوايد يه گارد زيبا بخريد و جاهاي مطمئن (جاهايي كه فرش هست) گارد رو در بياريد.
                    منم مثل شما نميخواستم آيفونم با گارد هاي بي كيفيت زشت بشه. براي همين رفتم گارد سيليكني اورجينال اپل خريدم. عاليه اين گارد. هم زيبايي آيفونو كم نميكنه و هم حس خوبي به آدم ميده.

نظر

• نوشته اصلی توسط r_313 نمایش پست ها
                      اگه ميخوايد آيفونتون بعد از مدتي خط و خش داشته باشه و لبه هاش هم پريدگي داشته باشه و موقع فروش هم ديگه در حد آك نباشه و كلي قيمتش بياد پايين گارد نذاريد. ولي اگه اينو نميخوايد يه گارد زيبا بخريد و جاهاي مطمئن (جاهايي كه فرش هست) گارد رو در بياريد.
                      منم مثل شما نميخواستم آيفونم با گارد هاي بي كيفيت زشت بشه. براي همين رفتم گارد سيليكني اورجينال اپل خريدم. عاليه اين گارد. هم زيبايي آيفونو كم نميكنه و هم حس خوبي به آدم ميده.

مرسي داداش ! به نظرت گارد سليكوني بهتره يا چرمي خود اپل ؟ واسه اسكرينش چي زدي ؟

نظر

راستش من گارد چرميو خيلي دوست داشتم. ولي چون تو چين توليد ميشه به احتمال زياد گاو هايي كه ازشون اين چرم توليد ميشه ذبح شرعي نميشند و من از چند نفر و چند موبايل فروش پرسيدم گفتند به اين دليل چرم نجسه. گارد سيليكنيشم واقعا قشنگه و حس خوبي ميده.
                        برا صفحه نمايششم يه گلس بدون رنگ زدم كه البته اين بدون رنگا كل صفحه نمايشو نميگيرند و با رنگه هم گه ميگيرند يه بار زدم خيلي رنگش بي كيفيت بود.

نظر

• سیلکون بهتره دیرتر خراب میشه حتی کثیف شدن

برای جلو هم موشی بخر عالیه

نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                            سیلکون بهتره دیرتر خراب میشه حتی کثیف شدن

برای جلو هم موشی بخر عالیه
                            داداش ! من ميخام به يكي بگم از اپل استور دبي بياره ! يعني سيليكون بهتره ؟ چرك بردار نميداره ؟ يه جورايي خاك و چربي به خودش جذب نميكنه ؟ و منظورت از موشي چيه ؟ ميتوني انگليسي اسمشو بنويسي برام

نظر

• [QUOTE=Ornstein;1038964]برای استفاده از LTE باید اولا یوسیم داشته باشی که داری.
                              دوما تنظیمات apn رو درست تنظیم کرده باشی که باید روی mcinet ست شده باشه.
                              سوما توی گوشی LTE رو فعال کرده باشی.
                              چهارما یه بسته آلفا پلاس اکتیو کنی.

اگر همه این کارها رو کردی و هنوزم روی 4G نمیره، جاهای مختلف شهر امتحان کن (بخصوص جاهایی که مطمئنی ساپورت میشه) چون ممکنه جایی که هستی هنوز 4G نذاشتن.

همه اين موارد رو انجام دادم. تنظيمات apn نداره كه واسه آيفون. مگه اتومات بزاري روي ٤جي ، نميره روش ؟ همه جاي شهر هم رفتم. تنظيمات apn رو چي بنويسم ؟

نظر

داداش ! من ميخام به يكي بگم از اپل استور دبي بياره ! يعني سيليكون بهتره ؟ چرك بردار نميداره ؟ يه جورايي خاك و چربي به خودش جذب نميكنه ؟ و منظورت از موشي چيه ؟ ميتوني انگليسي اسمشو بنويسي برام

چرا يه ذره عرق رو جذب ميكنه و چرك ميشه. ولي مثل گارد ژله اي چرك نميشه و اگه با پارچه ي نمناك روش بكشيم تميز ميشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X