اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
    مشكل اينجاست كه من ٣٢ رو گرفتم!!! حالا بايد باضرر بفروشم بره،

Sent from my iPhone using Tapatalk
    دوست عزیز میشه لطف کنی بگی گوشیت الان مشکلش چیه که میخوای بفروشی؟توچه کاری مونده که حاضری عوضش کنی؟اصلا احساس کردی تویه کارایه روزمره با گوشی؟؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7 Plus

نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
      دوست عزیز میشه لطف کنی بگی گوشیت الان مشکلش چیه که میخوای بفروشی؟توچه کاری مونده که حاضری عوضش کنی؟اصلا احساس کردی تویه کارایه روزمره با گوشی؟؟
      من فايل زياد جابه جا ميكنم با گوشيم، ، مثلا از روي فلش ميريزم روي گوشي و برعكس، با اين وضعيت ، واقعا اذيت كنندس
      تا قبل از اين احساس ميكردم مشكل از جاي ديگس ولي وقتي تست كردم متوجه شدم واقعا گوشي ايراد داره از بابت خوندن
      ونوشتن روي هارد!!!!
      از اين كه بگذريم حال ادم كرفته ميشه كه هزينه ميكني كه يه دستگاه جديدتر و بهتر از قبل داشته باشي اونوقت ميبيني تو عمل از ٦ اس ضعيفتره )))): ٦اس تو ١٧ ثانيه انجام داد اين تست و ايفون٧ پلاس٢٨ثانيه

Sent from my iPhone using Tapatal
      ویرایش توسط hessam1 : https://i-phone.ir/forums/member/77553-hessam1 در ساعت 15-10-2016, 12:16 AM

نظر

من فايل زياد جابه جا ميكنم با گوشيم، ، مثلا از روي فلش ميريزم روي گوشي و برعكس، با اين وضعيت ، واقعا اذيت كنندس
        تا قبل از اين احساس ميكردم مشكل از جاي ديگس ولي وقتي تست كردم متوجه شدم واقعا گوشي ايراد داره از بابت خوندن
        ونوشتن روي هارد!!!!
        از اين كه بگذريم حال ادم كرفته ميشه كه هزينه ميكني كه يه دستگاه جديدتر و بهتر از قبل داشته باشي اونوقت ميبيني تو عمل از ٦ اس ضعيفتره )))): ٦اس تو ١٧ ثانيه انجام داد اين تست و ايفون٧ پلاس٢٨ثانيه

Sent from my iPhone using Tapatal
        با سلام
        دوست عزیز واقعا اینقدر کنده ؟؟؟ تو کار کردن هم نشون میده ؟؟/ هنگی کندیی. دیلی؟؟؟
        ممنون میشم چون من دادم برام بیارن اگه مشکلش حاده بگم 7 بگیره؟؟
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ardakani1 نمایش پست ها
          با سلام
          دوست عزیز واقعا اینقدر کنده ؟؟؟ تو کار کردن هم نشون میده ؟؟/ هنگی کندیی. دیلی؟؟؟
          ممنون میشم چون من دادم برام بیارن اگه مشکلش حاده بگم 7 بگیره؟؟
          ممنون
          والله من امروز از نزدیک یکی از آشناها داشت کار کردم هیج کندی ندیدم در هیچ کجا.نمیدونم کندی و دقیق تویه چ کارهایی میشه دید.هیچ جا من ندیدم

نظر

• نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
            والله من امروز از نزدیک یکی از آشناها داشت کار کردم هیج کندی ندیدم در هیچ کجا.نمیدونم کندی و دقیق تویه چ کارهایی میشه دید.هیچ جا من ندیدم
            طبق فرمایش دوستان اگه رایت و رید دیتا مشکل داشته باشه قاعدتا باید گوشی هنگی یا کندی داشته باشه...من بعید میدونم این داستان باشه؟؟؟اون دوستمون که خریده لطف کنه بگه چه لگی تو دستگاهش دیده.
            تو فیلمبرداری کنده؟؟؟اگه نیست که به نظر من ذهن خودتودرگیر نکن و نزن تو ذوق خودت

نظر

نوشته اصلی توسط ardakani1 نمایش پست ها
              طبق فرمایش دوستان اگه رایت و رید دیتا مشکل داشته باشه قاعدتا باید گوشی هنگی یا کندی داشته باشه...من بعید میدونم این داستان باشه؟؟؟اون دوستمون که خریده لطف کنه بگه چه لگی تو دستگاهش دیده.
              تو فیلمبرداری کنده؟؟؟اگه نیست که به نظر من ذهن خودتودرگیر نکن و نزن تو ذوق خودت
              من تستي كه كردم و اينجا اعلام كردم
              شما يه ويديو ٤ kاگر بگيريد و اونو كات كنيد نصف شو ميبينيد كه خيلي كندتر از حتي ايفون ٦ اس اين كارو انجام ميده!!!!!!
              كلا اكر بيخوايد مقايسه كنيد كاملا با تفاوت چشمگيري كندتره ، تو حالت عادي هم به نظرم كنده ، ولي شايد اونش به خاطر iosباشه!!!!
              راستش دوست عزيز بد جور خورده تو ذوقم، رفيقم ٦ اس داره ، مارو دست انداخته كه رفتي كلي پول گذاشتي رو گوشيت اخرم كندتره!!!!!

ویرایش توسط hessam1 : https://i-phone.ir/forums/member/77553-hessam1 در ساعت 15-10-2016, 03:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
                شما اين تستي كه من ميگم رو انجام بده، ببينيد نتيجه چيه!!! ٥ ديقه ويديو 4kبگيريد با برنامه خود فوتو گوشي نصف شو كات كنيد تا ذخيره بشه ، اونوقت اختلاف شو با گوشي هاي ديكه مقايسه كنيد، افتضاحه به نظر من،

نظر

من تستي كه كردم و اينجا اعلام كردم
                  شما يه ويديو ٤ kاگر بگيريد و اونو كات كنيد نصف شو ميبينيد كه خيلي كندتر از حتي ايفون ٦ اس اين كارو انجام ميده!!!!!!
                  كلا اكر بيخوايد مقايسه كنيد كاملا با تفاوت چشمگيري كندتره ، تو حالت عادي هم به نظرم كنده ، ولي شايد اونش به خاطر iosباشه!!!!
                  راستش دوست عزيز بد جور خورده تو ذوقم، رفيقم ٦ اس داره ، مارو دست انداخته كه رفتي كلي پول گذاشتي رو گوشيت اخرم كندتره!!!!!

ای بابا من دادم برام بیارن الان به نظرت چیکار کنم برم 128 بگیرم یا 128 7؟؟؟
                  دوستان دیگه این تست دوستمونو انجام بدن ببینیم داستان چیه؟؟؟ خود اپلم که کلا لاله یه بیانیه ای چیزی ....
                  یه سوال برا شما هم اون صدای معروفو داره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ardakani1 نمایش پست ها
                    دوستان دیگه این تست دوستمونو انجام بدن ببینیم داستان چیه؟؟؟ خود اپلم که کلا لاله یه بیانیه ای چیزی ....
                    دوست عزیز تست دیگه نیاز نیست !
                    این همه سایت و کاربر تست کردن و نتیجه یکی بوده !

بهتر هست که مدل 32 گیگابایتی رو خریداری نکنید - چه آیفون 7 و چه آیفون 7 پلاس .

نظر

نوشته اصلی توسط ardakani1 نمایش پست ها
                      مشكل صداي معروف و نداره!!!!! ولي به نظرم عجله نكنيد، صبر كنيد سري جديد، ما عجله كرديم اين شد آخر كارمون))):

ديكه اين اپل هم حساب كتاب نداره كاراش، هرسال يه داستاني هست

نظر

• دوستان دیگه که خرید کردند لطف کنند بگند وقتی که گوششون رو به لوگو اپل می چسبونند صدای hiss یا نویزی می شنوند البته موقع بازی یا کارهای دیگه ای که پردازش زیاد می طلبه

نظر

شما اين تستي كه من ميگم رو انجام بده، ببينيد نتيجه چيه!!! ٥ ديقه ويديو 4kبگيريد با برنامه خود فوتو گوشي نصف شو كات كنيد تا ذخيره بشه ، اونوقت اختلاف شو با گوشي هاي ديكه مقايسه كنيد، افتضاحه به نظر من،

به نظر من این مشکل نیست که بشه مانور داد روش.خوب اصلا 1 دقیقه طول بکشه به جای 17 ثانیه.مگه یکی مثل من چقدر فیلمبرداری میکنه و بعدش بیاد فیلمو کات کنه ببینه چقدر طول میکشه.من فقط اون سیستم عامل روون و میخوام با همه امکاناتش همین بسه.هیچ کندی یا لگی ندیدم نه تویه بازی نه فیلم برداری نه عکاسی هیچی

نظر

• دوستان عزیز برای چندمین بار متذکر میشم که هرگونه پست ، خارج از بحث تاپیک که باعث ایجاد بی نظمی و توهین آمیز باشه بدون هیچ اطلاع قبلی به کاربر ، حذف میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط s-adeq نمایش پست ها
                              دوستان دیگه که خرید کردند لطف کنند بگند وقتی که گوششون رو به لوگو اپل می چسبونند صدای hiss یا نویزی می شنوند البته موقع بازی یا کارهای دیگه ای که پردازش زیاد می طلبه
                              درود
                              صدای نویز تو اکثر ۷ ها وجود داره متاسفانه
                              حتی تو فیلمبرداری هم صدای Hiss همراه فیلم رکورد میشه ! ( مخصوصا در حالت ۴K )

نظر

• دوستان کسی در مورد موجودی فروشگاه های آلمان ، برلین اطلاعاتی داره ؟ برای 7 پلاس جت بلک

نظر

صبر کنید ..
                                X