اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان کسی قیمت 7 پلاس 32 رو میدونه؟؟؟

نظر

دوستان سایت اپل نیک قیمت تحویل 35 روزه آیفون 7 پلاس 128 گیگ رو زده 3690. به نظرتون می ارزه یا تا 35 روز دیگه از این پایین تر میاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
        دوستان سایت اپل نیک قیمت تحویل 35 روزه آیفون 7 پلاس 128 گیگ رو زده 3690. به نظرتون می ارزه یا تا 35 روز دیگه از این پایین تر میاد؟
        قطعا پایین میاد

نظر

نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
          قطعا پایین میاد

7plus 256 با افت قیمت باید چند باشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
            از نظر من بزرگترین اشتباه ممکنه هستش که برای ۳۵ روز دیگه پیش خرید کنید، چون تا اوایل آبان آیفون جدید در بازار اشباع میشه و ارزانتر از همچین سایتهایی میشه خرید کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
              به نظر من 3500 یا کمی بیشتر

نظر

به نظر من 3500 یا کمی بیشتر
                هرگز این قیمت نمیرسه - 128 6s پلاس حدودا ساله قبل 3600 تا 3500 بود بعد 256 گیگ ایفون 7 پلاس را قیمت 128 گیگ سال بعیده ...

دوستانی که به خارج کشور دسترسی دارن بخرن پول مفت به این دلال جماعت ندید

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                  هرگز این قیمت نمیرسه - 128 6s پلاس حدودا ساله قبل 3600 تا 3500 بود بعد 256 گیگ ایفون 7 پلاس را قیمت 128 گیگ سال بعیده ...

دوست عزیز قراره این شرکتهایی که اعلام کردن رسما وارد کنن.وارد که بشه دیگه گوشی قاچاق ارزشی نخواهد داشت و قیمت بسیار مطلوب خواهد شد.رسما وارد بشه 20% از قیمتهای الان کمتر میشه.با دلار روز حساب کن و هزینه گمرک این چیزارو هم حساب کنی نهایتا 300 تا500 تومن بالاتر لز قیمت دلاریش میتونی بخری

نظر

قیمت ۶اس همین ۱-۲ ماه قبل ۳۱۵۰-۳۲۰۰ بود و اگر اشتباه نکنم قیمت سری پلاس هم حدود ۱۵۰-۲۰۰ بالاتر بود
                    البته فکر کنم الان یکم افت قیمت هم کرده
                    قیمت ۷ پلاس ۲۵۶ گیگ با ۶اس پلاس ۱۲۸ برابر هست و هیچگونه افزایش قیمتی نداشته

این نمودار برای یکی از سایتهای معروف هست و قیمت ایفون همراه با گارانتی که البته هم قیمت این سایت همیشه از بازار بالاتر بوده و هم اینکه قیمت ایفون با گارانتی و بدون گارانتی تفاوت داره و یکم بالاتر هست
                    ویرایش
                    اینم نمودار قیمت ۶ اس پلاس ۱۲۸گیگ
                    با وجود ۹ تا شرکت وارد کننده ایفون یکم صبر کنید قیمت ۷ پلاس ۲۵۶ گیگ بزودی به همین قیمت میرسه
                    ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 29-09-2016, 10:54 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza_opeth نمایش پست ها
                      از نظر من بزرگترین اشتباه ممکنه هستش که برای ۳۵ روز دیگه پیش خرید کنید، چون تا اوایل آبان آیفون جدید در بازار اشباع میشه و ارزانتر از همچین سایتهایی میشه خرید کرد.
                      درود
                      بشدت با شما موافقم
                      همین الان دوستان میتونن با کمتر از قیمت پیش فروش ۳۵ روزه اون سایت ایفون ۷ رو خریداری کنن و لذت ببرن

نظر

خودم منتظرم 32گیگ به 3 تومن برسه بخرم کماکان منتظرم نمیدونم کی میرسه

نظر

خودم منتظرم 32گیگ به 3 تومن برسه بخرم کماکان منتظرم نمیدونم کی میرسه
                          من خودم از کانادا پسر عموم آورد برام گرف 128 گیگ را 3080 خرید برام .

همین شرکت های گاراتنی سامسونگ به فرض اس 7 اج را دارن 2450 همین رنج میدن هماهنگ یا مایکروتل ... فرضا گوشی بدون گارانتی 2100 همین رنج هست حالا نمیدونم این 9 تا شرکت وارد کننده با قیمت جهانی روز عرضه کنن ...

همین 9 تا شرکت سود + خدمات تعویض اگه داشته باشن و غیره را همگی روی قیمت تموم شده گوشی میکشن با مالیات ... دیگه خودتون حساب کنید قیمت چند باید بشه .

تا همین اوخر وقایع مه تل 6s پلاس 64 گیگ را دیجی کالا 3050 تا 3 تومان همین رنج نوسان قیمتی داشته اونم 64 گیگ ...

128 گیگ هم تاره بعد از یکسال حدودا رسید به 3250 همین رنج که الان به کل یهویی همه قیمتا امد پایین .

خوش بینانه ترین حالت برای 32 گیپ پلاس باید بین 2950 تا 3100 باشه حالا اونم بسته به شرکت گارانتی کننده و اپشن ها متفاوت .

128 هم که قطعا 3450 همین رنج

256 هم ...

32 گیگ همون 3 میرسه قطعا گفتم بالا ولی نه فعلا
                          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 30-09-2016, 04:24 PM

نظر

من خودم از کانادا پسر عموم آورد برام گرف 128 گیگ را 3080 خرید برام .

همین شرکت های گاراتنی سامسونگ به فرض اس 7 اج را دارن 2450 همین رنج میدن هماهنگ یا مایکروتل ... فرضا گوشی بدون گارانتی 2100 همین رنج هست حالا نمیدونم این 9 تا شرکت وارد کننده با قیمت جهانی روز عرضه کنن ...

همین 9 تا شرکت سود + خدمات تعویض اگه داشته باشن و غیره را همگی روی قیمت تموم شده گوشی میکشن با مالیات ... دیگه خودتون حساب کنید قیمت چند باید بشه .

تا همین اوخر وقایع مه تل 6s پلاس 64 گیگ را دیجی کالا 3050 تا 3 تومان همین رنج نوسان قیمتی داشته اونم 64 گیگ ...

128 گیگ هم تاره بعد از یکسال حدودا رسید به 3250 همین رنج که الان به کل یهویی همه قیمتا امد پایین .

خوش بینانه ترین حالت برای 32 گیپ پلاس باید بین 2950 تا 3100 باشه حالا اونم بسته به شرکت گارانتی کننده و اپشن ها متفاوت .

128 هم که قطعا 3450 همین رنج

256 هم ...

32 گیگ همون 3 میرسه قطعا گفتم بالا ولی نه فعلا
                            دوست عزیز چجوری حساب کردید که به این قیمتها رسیدید ؟
                            این طرح رجیستری هم دقیقا برای گند کاری های همین شرکت های سود جو مثل همین وایع گستر فارس و..... بخاطر همین ایفون بوجود اومد
                            در مورد افت قیمت هم همین ۶اس و ۶ اس پلاس بعد از گذشت حدود ۱.۵ ماه قیمت ثابت خودشو پیدا کرد
                            و از همه موارد مهمتر اینکه ایفون ۷ هیچگونه افزایش قیمت نداشته
                            و در اخر تو پستهای قبل خودتون اشاره کردید ۱ سال قبل قیمت ایفون ۶ اس پلاس ۱۲۸ گیگ ۳۵۰۰-۳۶۰۰ بود یعنی دقیقا روزهای اول ورود به کشور، با این وجود هر عقل سلیمی براحتی میتونه این مسئله رو درک کنه که قیمت ایفون ۷ پلاس ۲۵۶ گیگ در بدترین شرایط باید تو رنج همین ۳۵۰۰ باشه به گفته شخص خودتون
                            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 30-09-2016, 04:24 PM

نظر

دقیقا با نرخ ارز روز همینه قیمت ها حالا 100 تومان کمتر بیشتر ...

ایفون 7 پلاس 32 گیگ رنج 2900 تا 3100

128 هم 3450 تا 3550

و 256 به کل فرق میکنه شما چون سال قبل فکر میکردی 128 پلاس 6اس 3500 بود اینم همون رنج میشه !! نمیدونم والا فارسی نوشتیما

حداقلش 3850 تومان که بازم بعیده ...

با ارز 3500

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                              دوست عزیز چجوری حساب کردید که به این قیمتها رسیدید ؟
                              این طرح رجیستری هم دقیقا برای گند کاری های همین شرکت های سود جو مثل همین وایع گستر فارس و..... بخاطر همین ایفون بوجود اومد
                              در مورد افت قیمت هم همین ۶اس و ۶ اس پلاس بعد از گذشت حدود ۱.۵ ماه قیمت ثابت خودشو پیدا کرد
                              و از همه موارد مهمتر اینکه ایفون ۷ هیچگونه افزایش قیمت نداشته
                              و در اخر تو پستهای قبل خودتون اشاره کردید ۱ سال قبل قیمت ایفون ۶ اس پلاس ۱۲۸ گیگ ۳۵۰۰-۳۶۰۰ بود یعنی دقیقا روزهای اول ورود به کشور، با این وجود هر عقل سلیمی براحتی میتونه این مسئله رو درک کنه که قیمت ایفون ۷ پلاس ۲۵۶ گیگ در بدترین شرایط باید تو رنج همین ۳۵۰۰ باشه به گفته شخص خودتون

نظر

دقیقا با نرخ ارز روز همینه قیمت ها حالا 100 تومان کمتر بیشتر ...

ایفون 7 پلاس 32 گیگ رنج 2900 تا 3100

128 هم 3450 تا 3550

و 256 به کل فرق میکنه شما چون سال قبل فکر میکردی 128 پلاس 6اس 3500 بود اینم همون رنج میشه !! نمیدونم والا فارسی نوشتیما

حداقلش 3850 تومان که بازم بعیده ...

با ارز 3500
                                شما با واحد پول کدوم کشور داری حساب میکنی ؟
                                فکر کنم اشتباه داری حساب میکنی
                                قیمت ارز هم که نسبت به سال گذشته تغییر انچنانی نداشته !!
                                شما توقع داری قیمت ۲۵۶ گیگ قیمتش چقدر باشه ؟
                                فرق ۲۵۶ گیگ هم کلا متوجه نشدم !!!
                                ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 30-09-2016, 04:49 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X