اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درود
    دوستان در مورد صدای هیسینگ کسی به گارانتی مدیا پردازش مراجعه کرده آیا قبول می کنن و یکی دیگه بهت میدن ؟
    مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
      هیسینگ رو خیلیاشون -تقریبا همه- دارن! بنظر من طبق اینکه صدا چه مقدار هست تصمیم بگیرید. اگر توی ویدیو که میگیرید توی محیط آروم مشهوده و صداش ضبط میشه ببرید گارانتی وگرنه اگه بدون گذاشتن گوشتون پشتش متوجه نمیشین مشکلی نداره. توی این مورد هیسینگ من خیلی پیرهن پاره کردم!
      درود
      بعد از چند دقیقه فیلم برداری صدای هیسینگ میاد ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
        درود
        بعد از چند دقیقه فیلم برداری صدای هیسینگ میاد ؟؟
        سلام
        صدای هیسینگ خفیف رو تقریبا تمامی آیفون ۷ ها دارن و مشکلی نیست. اما برخی صدای تیک تیک هم داره و وقتی ویدیو ضبط میکنید از همان ابتدا تا آخر ویدیو صدای هیسینگ به وضوح داخلش ضبط میشه. اگه به این شدت مشکل داشته باشید٬ دستگاه مشکل داره و احتمالا مدیاپردازش براتون تعویض میکنن.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amka6 نمایش پست ها
        درود
        دوستان در مورد صدای هیسینگ کسی به گارانتی مدیا پردازش مراجعه کرده آیا قبول می کنن و یکی دیگه بهت میدن ؟
        مرسی
        سلام
        در صورتیکه صدای هیسینگ زیاد باشه و مثلا صدای تیک تیک هم بده -که اصولا در این موارد در فیلم گرفتن٬این صدا ضبط میشه-به احتمال زیاد تعویض می کنند.

نظر

• سلام

من پنجشنبه iphone7plus 32G رو خریدم،اون لحظه که میخواستم بخرم سایت اپل برای چک کردن سریال نامبر از دسترس خارج شده بود اما چون به فروشنده اعتماد داشتم خریدم(قبلا چندین بار از این فروشنده آیفون خریدیم)

وقتی سایت اپل دوباره بروزرسانی شد هرچی سریال نامبر گوشی رو وارد میکنم میگه اشتباه!یه پبغامی میده که دستگاه شما REPLACED شده!

این یعنی چی!؟

ممکن سایت اپل دچار اختلال شده باشه؟

سریال نامبر گوشی و جعبه هم یکی هستش
          الان باید چیکار کنم!؟
          ممنون از راهنماییهاتو

نظر

• درود
            اگه ایفون 7 پلاس بخرم با ios 10.3.1 میاد که بتونم جیلبرک کنم ؟
            چون این چند روزه توی یوتیوب خیلی ویدئو در مورد جیلبرک 10.3.1 اومده . ایا حقیقت داره ؟؟
            چون واقعا اگه حقیقت داشته باشه من فردا برم بخرم
            ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 29-04-2017, 05:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
              درود
              اگه ایفون 7 پلاس بخرم با ios 10.3.1 میاد که بتونم جیلبرک کنم ؟
              چون این چند روزه توی یوتیوب خیلی ویدئو در مورد جیلبرک 10.3.1 اومده . ایا حقیقت داره ؟؟
              چون واقعا اگه حقیقت داشته باشه من فردا برم بخرم
              من هم شنیدم تیم pangu هفته دیگه جیلبریک 10.3.1 رو منتشر میکنه ولی وایسا بیاد بعد بخر.

نظر

• دوستان عزیز موقع خرید دقت کنید نسته cdma رو خریداری نفرمایید مشکل اتصال به lte داره با اپراتورهاییی زیبای ایران

نظر

• با سلام
                  دوستان یه سوال داشتم
                  پلمپ این گوشی های ایفون 7 plus چطوریه؟
                  من یکی خریدم که پلمپش فقط یه نایلون بود دور تا دور جعبه و مثل سلفون نبود و مثل تلق سفت بود
                  ضمنا گوشی من داخلش سوزن تعویض سیمکارت نداشت(میتونه گوشی اپراتور باشه؟)
                  الان که چی میکنم آپدیت نرم افزاری 10.3 داره ios میخاستم بپرسم مشکل خاصی(مصرف بالای باتری و...)که نداره این اپدیت؟
                  مرسی از پاسختون
                  ویرایش توسط Babak TechCom : https://i-phone.ir/forums/member/200811-babak-techcom در ساعت 02-05-2017, 11:16 PM

نظر

• با سلام وقت,بخیر
                    دوستم سون پلاس 128 داره یکماهه خریدتش نونو هست چقدر میارزه بخرم ؟
                    و اینکه میگن ll/a این پارتش نبود و زده بود aa/a مال کجاست و ایراداتش چیه نسبت به lla
                    و اینکه رنگ قرمز خوبه,یا گلد ؟

ممنونم

نظر

• بهتره به همون ۱۰.۳.۱ اپدیت کنید
                      مال خیلی ها اینطوریه و توش سورن نداره مشکلی نیست بلی باکسهای جدید ایفون که با تولید ایفون ۷ شروع شد اینطوریه

نظر

• سلام دوستان

قصد خرید یه iphone 7 plus 128 دارم
                        میخواستم بدونم نکته ای هست که موقع خرید بهش دقت کنم ؟
                        به نظر شما با گارنتی بگیرم بهتره یا بدون گارانتی ؟
                        بدون گارانتی ها که مشکل رجیستر شدن و این چیزا نداره ؟

ممنون

نظر

• از فروشگاه های مجاز خریداری کنید، ترجیحا با گارانتی بخرید نه برای اهمیت گارانتیش چون زیاد گارانتی توی ایران معنینداره، برای اینکه شرکتی که یه گوشی رو گارانتی میکنه حداقل برای عدم خسارت به خودش، سعی میکنه جنس مورد تایید و تست شده رو بیاره
                          توصیه ی من خرید از دفتر و یا دیجیکالا هست
                          ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                            از فروشگاه های مجاز خریداری کنید، ترجیحا با گارانتی بخرید نه برای اهمیت گارانتیش چون زیاد گارانتی توی ایران معنینداره، برای اینکه شرکتی که یه گوشی رو گارانتی میکنه حداقل برای عدم خسارت به خودش، سعی میکنه جنس مورد تایید و تست شده رو بیاره
                            توصیه ی من خرید از دفتر و یا دیجیکالا هست
                            ممنون از اینکه پاسخ دادید
                            راستش یکی از فروشندگان میگفت مدیا پردازش برای سود بیشتر ایفون های که مرجوع شده بوده رو میاره گارانتی میکنه که سود بیشتری بکنه
                            و یکی دیگه میگفت الان همه ایفون ها موجود در بازار قبلا یه بار باز شدن و خودشون پلمپ کردن
                            میدونم فروشنده ها برای فروش جنس خودشون از این حرف ها میزنن اما خواستم مطمِئن بشم

نظر

• نوشته اصلی توسط AramuS نمایش پست ها
                              ممنون از اینکه پاسخ دادید
                              راستش یکی از فروشندگان میگفت مدیا پردازش برای سود بیشتر ایفون های که مرجوع شده بوده رو میاره گارانتی میکنه که سود بیشتری بکنه
                              و یکی دیگه میگفت الان همه ایفون ها موجود در بازار قبلا یه بار باز شدن و خودشون پلمپ کردن
                              میدونم فروشنده ها برای فروش جنس خودشون از این حرف ها میزنن اما خواستم مطمِئن بشم
                              درود
                              صحبت فروشنده در مورد مدیا پردازش کاملا درسته و متاسقانه ایفون های مرجوعی رو دوباره پک میکنه و میفروشه
                              و در مورد فروشنده که گفته تمام ایفون ها قبلا باز میشه و دوباره پلمپ میشه احتمالا خواسته جنس ریپک خودشو به قیمت پک اورجینال بفروشه !!!!!
                              ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 12-06-2017, 08:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                                درود
                                صحبت فروشنده در مورد مدیا پردازش کاملا درسته و متاسقانه ایفون های مرجوعی رو دوباره پک میکنه و میفروشه
                                و در مورد فروشنده که گفته تمام ایفون ها قبلا باز میشه و دوباره پلمپ میشه احتمالا خواسته جنس ریپک خودشو به قیمت پک اورجینال بفروشه !!!!!
                                ای بابا دوباره مشکل شد
                                حالا چه با گارانتی چه بدون گارنتی چطور میشه تشخیص داد مرجوعی یا ریپک نباشه
                                و اینکه اگر گوشی مرجوعی و ریپک باشه مگه تو سایت زیر چک کنی مشخص نمیشه
                                https://checkcoverage.apple.com

نظر

صبر کنید ..
                                X