اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sh@y@n نمایش پست ها
    دوست عزیز گوشی که فقط با یه اپراطور مشخص کار کنه که اصن انلاک به حساب نمیاد....
    شما گویا اصلا تو باغ نیستیا ؟؟؟ من گفتم گوشی فقط با یه اپراتور کار میکنه ؟

میلیون ها گوشی وارد کشورد شده داخل گوشی هم همه نوع سیم اپراتور بوده وقتی سیم کارت همراه اول ایرانسل میذاری راحت آنتن میاد

از همین سایت اپل هم خریداری شده منظور از اپراتور اینکه حالا هر اگراتوری که میخری کل مبلغ را پرداخت میکنی و با تمام سیم کارت ها کار میکنه ( فکر کنم تازه کاری ) داداش

اونی که شما میگی لاک هست داخل ایران کار نمیکنه . بالا واضح نوشتم گویا دقت نمیکنی
    ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 30-10-2016, 12:45 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها

میلیون ها گوشی وارد کشورد شده داخل گوشی هم همه نوع سیم اپراتور بوده وقتی سیم کارت همراه اول ایرانسل میذاری راحت آنتن میاد

از همین سایت اپل هم خریداری شده منظور از اپراتور اینکه حالا هر اگراتوری که میخری کل مبلغ را پرداخت میکنی و با تمام سیم کارت ها کار میکنه ( فکر کنم تازه کاری ) داداش

اونی که شما میگی لاک هست داخل ایران کار نمیکنه . بالا واضح نوشتم گویا دقت نمیکنی
      دوست گرامی لطفاً احترام کاربر مقابلت رو نگه دار .
      تو باغ نیسی - تازه کاری ؟؟؟؟
      میلیون ها گوشی وارد کشور شده - درست ،ولی نیازی نیست که جعبه دیوایس رو باز کرد - imei رو فقط برای آنلاک کردن نیاز دارید و نه چیز دیگری .(از طریق اپراتور)
      ...
      ..
      .

نظر

• ارزیابی شما و مطالبی که میگید و ادبیاتی که داری رو به باقی دوستان واگذار میکنم، این رو واسه اخرین مطلب اشاره میکنم که ؛اولین سوال من کاملا واضح بود من راجع به ورود گوشی انلاک فکتوری به بازار سوال کردم ، نه گوشی های آنلاک شده!! اما شما جوابی هایی که دوست داشتی و در سطح علم و ادب و فهمت بود رو دادی ولا غیر، از باقی دوستان بابت این تشنج عذر خواهی میکنم
        نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
          دوست گرامی لطفاً احترام کاربر مقابلت رو نگه دار .

میلیون ها گوشی وارد کشور شده - درست ،ولی نیازی نیست که جعبه دیوایس رو باز کرد - imei رو فقط برای آنلاک کردن نیاز دارید و نه چیز دیگری .(از طریق اپراتور)
          ...
          ..
          .
          کی حرفی از imei زد ؟ چه ربطی داشت ؟ متوجه نشدم

وقتی مبلغ دلاریش را کامل پرداخت میکنی گوشیت دیگه آنلاک هست . طرف نرفته حضوری قراداد نبسته بهش گوشی لاک بدن

طرف میره 150 دلار میده یه گوشی با یه سیم بهش میدن لاک اون داستانش فرق داره ...

همه ایفون هایی که خوده سایت اپل میفروشه آنلاک فکتوری هستن حالا شما چه سیم فری بخری چه اپراتور را انتخاب کنی خیالت هم راحت

گوشی خودم داخلش سیم کارت aat بود به فرض یعنی الان نباید انتن بده ؟ انلاک فکتوری نیست ؟ چه ربطی داره ...

بهتره بری مجدد صفحه قبل را با دقت بخونی بعد پست نقل قول کنید
          ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 30-10-2016, 02:04 AM

نظر

• درود
            اگه ایفون 7 پلاس از امریکا به صورت انلاک فکتوری برام بیارند ، با توجه به جریان رجیستری ، کار میکنه ؟؟
            من میخواستم جت بلک 128 بگیرم اما از پاک شدن نوشته های پشت گوشی میترسم .
            در مورد جیلبرک برای ios 10 وجود داره ؟؟
            چند تا برنامه دارم که خیلی برام حیاتی هست و هنوز روی 8.1.2 هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
              درود
              اگه ایفون 7 پلاس از امریکا به صورت انلاک فکتوری برام بیارند ، با توجه به جریان رجیستری ، کار میکنه ؟؟
              این بث رجیستری و اگه یکم فقط یکم تو انجمن سرچ کنید اینقدر بحث شده که دیگه کافیه براش شما از حرف بقیه نترس اگه تا قبل از اجرا بیارن و اینجا فعال بشه هیچ مشکلی نداره و تازه وقتی هم اجرا بشه برای 1 دونه گوشی مسافری باز هم میتونن بدون مشکل بیارن داخل فقط تو گمرک ثبت میشه سریالش
              در مورد جیلبریک فعلا خبری نیست و احتمالا هم به این زودیه خبری نخواهد شد
              در مورد جت بلک اگر کلا ادمی هستید که خیلی به گوشی حساسیت داره کلا این رنگ و بیخیال بشید

نظر

درود
                بله از هر کجای دنیا بیاری فعلا ریجستری منتفی شده مشکلی نداره راحت اکتیو میشه
                جت بلک بهتره نخری بعد یه مدت میخوره تو ذوقت با خش های ریز اگه تیره دوس داری مات بلک بخر
                جیلبریک هم بله روی ios 10 انجام شده ولی به صورت عمومی خیر تست هاش داخله یوتوب هست حالا کی ریلز بشه عمومی مشخص نیست ولی احتمالا تا 2 ماه آینده منتشر بشه با توجه به تاریخ انتشار سال های قبل بعد از معرفی ایفون جدید

نظر

• یه مقایسه ویدیویی جالب بین 3 گوشی پرچمدار حال حاضر بازار جهان : گالکسی اس 7 اج , ایفون 7 پلاس , گوگل پیکسل ایکس ال
                  نتایجش بسیار جالبه که در اخر ایفون با رده دوم 1 ساعت و نیم اختلاف و با اولین گوشی 2 ساعت اختلاف زمان شارژ شدن باطری داره

نظر

درود
                    والله در مورد رنگ گوشی بنده به نیت مشکی مات رفتم.اما وقتی از نزدیک بازشو دیدم اصلا حال نکردم باهاش.حس آیفون بودن رو بهم نداد.بین رزگلد و سیلور رزگلد گرفتم.البته این نظر شخصی منه و ممکنه با بقیه متفاوت باشه.ولی تا امروز یه بار هم به رمگ جت فکر نکردم چون خش پذیریش رو اعصابم میره.ولی شما که مشکی میخواین بگیرین ماتشو بگیرین

نظر

• تو همین روزها قرار بود آیفون7 از سمت8-9 واردکننده رسمی تو ایران عرضه بشه؛ کسی در جریان هست که آیا انجام شده یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sh@y@n نمایش پست ها
                        تو همین روزها قرار بود آیفون7 از سمت8-9 واردکننده رسمی تو ایران عرضه بشه؛ کسی در جریان هست که آیا انجام شده یا نه؟
                        احتمالا از پنج شنبه آینده فروششون شروع میشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                          ا برای 1 دونه گوشی مسافری باز هم میتونن بدون مشکل بیارن داخل فقط تو گمرک ثبت میشه سریالش
                          در مورد جت بلک اگر کلا ادمی هستید که خیلی به گوشی حساسیت داره کلا این رنگ و بیخیال بشید
                          نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                          جت بلک بهتره نخری بعد یه مدت میخوره تو ذوقت با خش های ریز اگه تیره دوس داری مات بلک بخر
                          نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
                          والله در مورد رنگ گوشی بنده به نیت مشکی مات رفتم.اما وقتی از نزدیک بازشو دیدم اصلا حال نکردم باهاش.حس آیفون بودن رو بهم نداد.بین رزگلد و سیلور رزگلد گرفتم.البته این نظر شخصی منه و ممکنه با بقیه متفاوت باشه.ولی تا امروز یه بار هم به رمگ جت فکر نکردم چون خش پذیریش رو اعصابم میره.ولی شما که مشکی میخواین بگیرین ماتشو بگیرین
                          درود
                          1-در مورد جت بلک اگه از لیبل شفاف برای پشتش استفاده کنم ، ممکنه نوشته های پشتش کنده بشه ؟
                          چون برای تمام ایفون هایی که داشتم از لیبل شفاف برای پشتش استفاده میکردم که خط و خش نیفته .
                          2-در مورد ثبت تو گمرک ، مسافر یک گوشی میاره باید چکار کنم که شماره سریالش ثبت بشه ؟
                          -----------
                          از اپل استور ، انلاین برام خرید کردن و گفته 4 تا 5 هفته دیگه دستشون میرسه و احتمالا توی دی ماه دست خودم برسه .

نظر

درود
                            1-در مورد جت بلک اگه از لیبل شفاف برای پشتش استفاده کنم ، ممکنه نوشته های پشتش کنده بشه ؟
                            چون برای تمام ایفون هایی که داشتم از لیبل شفاف برای پشتش استفاده میکردم که خط و خش نیفته .
                            2-در مورد ثبت تو گمرک ، مسافر یک گوشی میاره باید چکار کنم که شماره سریالش ثبت بشه ؟
                            -----------
                            از اپل استور ، انلاین برام خرید کردن و گفته 4 تا 5 هفته دیگه دستشون میرسه و احتمالا توی دی ماه دست خودم برسه .
                            1. بله اینجوری که میگن برچسب به مرور باعث میشه نوشته ها از بین بره
                            2.خیر نیازی به هیچ ثبتی جایی نداره - گوشی شما چون رسمی وارد کشور نشده جزو گارانتی نیست که سریالش ثبت بشه . فقط عادی سیم میذاری روش استفاده میکنی

نظر

• سلام دوستان

من قصد خرید گوشی 7 پلاس رو داشتم می خواستم بدونم
                              - مدل 32 گیگ هنوزم هاردش از لحاظ سرعت مشکل داره؟
                              - اون صدای نویز هنگام مصرف زیادش رو هنوز هم داره و کلا کسایی که داشتند زیاد اعصاب خورد کنه یا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط AbbasJun نمایش پست ها
                                سلام دوستان

من قصد خرید گوشی 7 پلاس رو داشتم می خواستم بدونم
                                - مدل 32 گیگ هنوزم هاردش از لحاظ سرعت مشکل داره؟
                                - اون صدای نویز هنگام مصرف زیادش رو هنوز هم داره و کلا کسایی که داشتند زیاد اعصاب خورد کنه یا نه
                                32 بله مشکل سرعت داره رایتش پایینه بهتره نسخه 128 256 تهیه کنید .
                                صدای نویز خیر گوشی من همچین صدایی نداره چند تا از دوستام هم دیدم اونا هم صدایی نداشتن .

نظر

صبر کنید ..
                                X