اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7 Plus

دوستان من ايفون ٧ پلاس نسخه ٣٢ گيگ رو كه گرفتم و مشكل داشت فروختم ، يه ٢٥٦ گيگ گرفتم الان متوجه شدم كه واقعا با نسخه ٣٢ گيگ ي
    ، خيلي فرق داره، الان هيچ مشكلي ندارم ،مودم هم خوشبختانه كوالكام هستش !!!!من جفتشو تست كردم ،نسخه٣٢ گيگ و نگريد ترجيحأ

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• امروز مغازه دوستم بودم اکثر مشتری ها هم که میومدن همه 128 میخواستن اکثرا --- کسی اصلا سراغ 32 گیگ را نمیگیره ماشالا مردم الان همه به روز شدن :d دمشون گرم

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
      دوستان من ايفون ٧ پلاس نسخه ٣٢ گيگ رو كه گرفتم و مشكل داشت فروختم ، يه ٢٥٦ گيگ گرفتم الان متوجه شدم كه واقعا با نسخه ٣٢ گيگ ي
      ، خيلي فرق داره، الان هيچ مشكلي ندارم ،مودم هم خوشبختانه كوالكام هستش !!!!من جفتشو تست كردم ،نسخه٣٢ گيگ و نگريد ترجيحأ

sent from my iphone using tapatalk

نظر

• دوستان اگر امكانش هست در مورد مشكلات مودم كوالكام و اينتلي توضيحي بدن و از كجا ميشه متوجه شد كه اينتلي هست يا كوالكام كه موقع خريد متضرر نشيم.
        ايا اين بحث هم همانند بحث ايفونهاي ٦ هست كه سر حافظه ٦٤ گيگ حافظهmlc و tlc بود كه ميگفتند ايراد دارن و امكان كرش و بلو اسكرين دارن؟ البته خودم با كلي وسواس خريدم كه اخرش tlc نصيبم شد و تا به الان هم هيچ مشكلي باش نداشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
          دوستان اگر امكانش هست در مورد مشكلات مودم كوالكام و اينتلي توضيحي بدن و از كجا ميشه متوجه شد كه اينتلي هست يا كوالكام كه موقع خريد متضرر نشيم.
          ايا اين بحث هم همانند بحث ايفونهاي ٦ هست كه سر حافظه ٦٤ گيگ حافظهmlc و tlc بود كه ميگفتند ايراد دارن و امكان كرش و بلو اسكرين دارن؟ البته خودم با كلي وسواس خريدم كه اخرش tlc نصيبم شد و تا به الان هم هيچ مشكلي باش نداشتم

درود
          پست 206 تاپیک زیر رو مطالعه کنید :
          http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1036682

نظر

• داداش امروز مغازه دوستم کنار هم تست زدیم هیچ فرقی نداشتن بخر با خیال راحت دو گوشی کنار هم با اینترنت 4 جی یکی اینتل و کوالکام کنار هم تست اسپید یکی بودن

بخر لذت ببر گویا با اپدیت جدید اپل مشکلش رفع شده

در ضمن داخله ایران ما lte با سرعت 400 مگ نداریم یعنی تا چند سال آینده هم هرگز همچین سرعتی نمیاد

نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
            دوستان اگر امكانش هست در مورد مشكلات مودم كوالكام و اينتلي توضيحي بدن و از كجا ميشه متوجه شد كه اينتلي هست يا كوالكام كه موقع خريد متضرر نشيم.

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
              داداش امروز مغازه دوستم کنار هم تست زدیم هیچ فرقی نداشتن بخر با خیال راحت دو گوشی کنار هم با اینترنت 4 جی یکی اینتل و کوالکام کنار هم تست اسپید یکی بودن

بخر لذت ببر گویا با اپدیت جدید اپل مشکلش رفع شده

در ضمن داخله ایران ما lte با سرعت 400 مگ نداریم یعنی تا چند سال آینده هم هرگز همچین سرعتی نمیاد
              ممنون دوست عزیز
              من هم تست کردم و تفاوت خاصی ندیدم ماله من مودم اینتل داره
              باز بهانه ای برای فروشنده های بی وجدان پیدا شد

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                ممنون دوست عزیز
                من هم تست کردم و تفاوت خاصی ندیدم ماله من مودم اینتل داره
                باز بهانه ای برای فروشنده های بی وجدان پیدا شد
                نه بابا خوشبختانه امروز مطمین شدم فرقی باهم ندارن حتی داخله یوتوب هم چیزه خاصی سرچ بزنی پیدا نمیکنه اونایی هم که مشکل داشتن مربوط به ورژن 10.0.2 بود که روی 3 رفع کرد

فقط تنها نکته ایی مهم خرید ایفون های جدید اینه نسخه 32 گیگ مردم نخرن همین بقیه چیزا عالی بی نقص

یکی از خوب های خرید الان همه پک اصلی هست شارژ کابل ایرپاد همه اصلی حالا دو سه ماه دیگه باز شروع میکنن به جابجا کردن
                ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 25-10-2016, 08:29 PM

نظر

• شارژهای ایفون 7 و 6 یکی هست ولی جدیدا فرق کرده راحت میتونید تشخیص بدید جابجا شده یا نه

شارژرهای ایفون 7 پلاس هم میخرید دقت کنید پلاستیکش فرق کرده رنگش مات شده ( احتمال داره فروشنده ها بخوان تعویض کنن ) قبلا پلاستیک دور شارژش رنگ پلاستیکش شفاف بود الان ولی روی ایفون 7 رنگشو تغییر داده اپل مات گذاشته

ایرپاد ها فعلا چون فیکش تو بازار نیست یا کمه فعلا خیالوتون راحت باشه همه اصلی هستن

تنها چیزی که فروشنده های بی وجدان ممکنه دست ببرن روش همین شارژر بود که موقع خرید دقت کنید مات باشه

نظر

• سلام
                    دوستان من به یکی از دوستانم گفتم قرار شده هفته بعد آِفون 7 پلاس برام بیاره...چیزی که هست انگار اونجا اپل استورهاش فقط پارت نامبر امارات رو دارن...می خوام بدونم به نظرتون نگیرم یا اینکه مشکل خاصی نخواهد داشت؟
                    حدودا 400 تومن از ایران ارزونتر برام در میاد
                    ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط kouhdasti_civil نمایش پست ها
                      سلام
                      دوستان من به یکی از دوستانم گفتم قرار شده هفته بعد آِفون 7 پلاس برام بیاره...چیزی که هست انگار اونجا اپل استورهاش فقط پارت نامبر امارات رو دارن...می خوام بدونم به نظرتون نگیرم یا اینکه مشکل خاصی نخواهد داشت؟
                      حدودا 400 تومن از ایران ارزونتر برام در میاد
                      ممنون میشم راهنماییم کنید
                      پارت نامبرهای امارات فیس تایم ندارند .
                      می تونید بگید که از بازار تهیه کنه دیوایس رو - بازار امارات پر از دیوایس های پارت نامبر آمریکا هست .

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                        شارژهای ایفون 7 و 6 یکی هست ولی جدیدا فرق کرده راحت میتونید تشخیص بدید جابجا شده یا نه

شارژرهای ایفون 7 پلاس هم میخرید دقت کنید پلاستیکش فرق کرده رنگش مات شده ( احتمال داره فروشنده ها بخوان تعویض کنن ) قبلا پلاستیک دور شارژش رنگ پلاستیکش شفاف بود الان ولی روی ایفون 7 رنگشو تغییر داده اپل مات گذاشته

ایرپاد ها فعلا چون فیکش تو بازار نیست یا کمه فعلا خیالوتون راحت باشه همه اصلی هستن

تنها چیزی که فروشنده های بی وجدان ممکنه دست ببرن روش همین شارژر بود که موقع خرید دقت کنید مات باشه
                        کلا گوشیهای پلمپ خریداری کنید.سری 7 نایلوناش فرق کرده کلا و امکان اینکه باز کنن و دوباره ببندن به حداقل رسیده.

نظر

• فعلا فروشنده هایی که لوازم جابجا میکردن قبلا از جعبه با ۷به مشکل خوردن و در حال ازمون و خطا برای سر هم کردن مجدد سلفون جدید یا کپیش هستن که تا اون موقع حداقل میشه مطمین بود پک های ایفون ۷ همگی اصلی هستن و با خیال راحت از این بابت خرید کرد

نظر

• دوستان این دوتا گزینه چی هستن ؟

اگه تیک لاک کمرا لنز خورده باشه یعنی چطوری فیلم میگیره ؟ اگه تیکش نخورده باشه چطوری فیلم میگیره ؟ فرقش تو چی هست ؟

و
                            این گزینه آخری سیستم هاپ تیک برای چی هست ؟ اگه روشن خاموش باشه چه فرقی داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط telegram نمایش پست ها
                              دوستان این دوتا گزینه چی هستن ؟

اگه تیک لاک کمرا لنز خورده باشه یعنی چطوری فیلم میگیره ؟ اگه تیکش نخورده باشه چطوری فیلم میگیره ؟ فرقش تو چی هست ؟

و
                              این گزینه آخری سیستم هاپ تیک برای چی هست ؟ اگه روشن خاموش باشه چه فرقی داره ؟

در مورد haptics وقتي شما مثلا ناتيفيكيشن رو از بالا ميدين پايين يا حتي توي كيبورد گ و يا چ مينويسين يا آلارم گوشي رو كه تنظيم ميكنيد يه ويبره ريز داره كه مسوليتش به عهده همين haptic هست

نظر

• نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                                در مورد haptics وقتي شما مثلا ناتيفيكيشن رو از بالا ميدين پايين يا حتي توي كيبورد گ و يا چ مينويسين يا آلارم گوشي رو كه تنظيم ميكنيد يه ويبره ريز داره كه مسوليتش به عهده همين haptic هست
                                مرسی درسته کاملا الان تست کردم یه ویبره ریز جالب بود

فقط دوستان راجب لاک کمرا لنز توضیح بدن ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X