اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ازاین انجمن سوال نکن یه سوال کوچیکو یه ماه جواب نمیدن این انجمن بیشتر جنبه تبلیغاتی داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط arash64a نمایش پست ها
      سلام، امروز خواستم آخرین firmware گوشیم رو بردارم و دیدم که دو ورژن برای آیفون 7 پلاس هست، یک gsm و یکی global . کدوم یکی رو باید دانلود کنم. منظور از global و gsm چیه و از کجا باید تشخیص بدم گوشی من از کدوم یکی هست؟
      مرسی
      gsm را دانلود بفرمایید
      ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام دوستان

با راهنمایی دوستان بنده از دیجیکالا یه 7پلاس 128 خریدم

من اولین بار ایفون میخرم و حالا فعلا دوتا سوال پیش اومده

1- برای کیبرد فارسی باید نرم افزار جدا دانلود کنم ؟
        2 - این پیام facetime رو چطور غیر فعال کنم که دیگه نیاد
        your carrier may charge sms messages used activate facetime
        و این همون پیامی هست که 150 تومن هزینه داره ؟ اگر بله کلا چطور غیر فعال کنم ؟

ممنون

ویرایش
        ===============

من iMassage و Facetime کلا غیر فعال کردم اما باز میاد
        ویرایش توسط AramuS : https://i-phone.ir/forums/member/66269-aramus در ساعت 13-06-2017, 05:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط AramuS نمایش پست ها
          سلام دوستان

با راهنمایی دوستان بنده از دیجیکالا یه 7پلاس 128 خریدم

من اولین بار ایفون میخرم و حالا فعلا دوتا سوال پیش اومده

1- برای کیبرد فارسی باید نرم افزار جدا دانلود کنم ؟
          2 - این پیام facetime رو چطور غیر فعال کنم که دیگه نیاد
          your carrier may charge sms messages used activate facetime
          و این همون پیامی هست که 150 تومن هزینه داره ؟ اگر بله کلا چطور غیر فعال کنم ؟

ممنون

ویرایش
          ===============

من iMassage و Facetime کلا غیر فعال کردم اما باز میاد

سلام
          1. کار خوبی کردید که از دیجی کالا خرید کردید (خیلی مطمئن تر از فروشگاه های دیگه است)
          2.برای فارسی نوشتن علاوه بر کیبورد عربی فابریک میتونید از کیبورد های مجانی توی اپ استور یا کیبورد پولی فارس تپ که پولیه استفاده کنید .
          3. وقتی از شبکه و آنتن خارج میشید ، و دوباره بر میگردید به شبکه پیغام iMassage میاد و فعلاً کاری نمیتونید بکنید.

نظر

• سلام
            گوشی من (7پلاس)در حالت dfuگیر کرده چند بار هم ریستور کردم بازم بعد تموم شدن ریستور ریستارت میکنه برمیگرده حالت dfu
            ورژن هایی هم که ریستور میکنم اینها هستن
            iPhone_7Plus_10.3.2_14F89_Restore
            iPhone_7Plus_10.3.1_14E304_Restore
            خواهشا در این مورد راهنمایی کنید الان چند روزه حالمو بد جوری گرقته
            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
              سلام
              گوشی من (7پلاس)در حالت dfuگیر کرده چند بار هم ریستور کردم بازم بعد تموم شدن ریستور ریستارت میکنه برمیگرده حالت dfu
              ممنون

دوستان برای منم این اتفاق افتاده میشه راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
                دوستان برای منم این اتفاق افتاده میشه راهنمایی کنید
                شما به احتمال زیاد نسخه بیتا از ios 11 را نصب کریدن اگه اره
                دوباره ios 11 beta 1 دانلود کن از طرق آیتونز اقدام به نصب کن درست میشه بعد دوباره ios 10.3.2 را نصب کن

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
                سلام
                ممنون
                دوباره ios 11 beta 1 دانلود کن از طرق آیتونز اقدام به نصب کن درست میشه بعد دوباره ios 10.3.2 را نصب کن

نظر

• نوشته اصلی توسط doorazwataan نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

ممنون از شما دوست عزیز بله ios11 بود الان بتا ۱۱.۱ بگیریم بعد با ایتیونز ریشتور کنم یا اپدیت؟

نظر

ممنون از شما دوست عزیز بله ios11 بود الان بتا ۱۱.۱ بگیریم بعد با ایتیونز ریشتور کنم یا اپدیت؟
                    بله از اینجا دانلود و ریستور کن

http://www.i-phone.ir/forums/thread99979349.html
                    ویرایش توسط doorazwataan : https://i-phone.ir/forums/member/104143-doorazwataan در ساعت 27-06-2017, 05:49 PM

نظر

• نظر

با سلام مجدد خدمت دوستان عزيز
                        ميخواستم بدونم راهي وجود داره كه من بك اپ ١٠.٣.٢ رو بر گردونم رو گوشيم.چون من قبل از اينكه ios 11 كنم بك اپ گرفتم بعد كه وصل كردم گوشيم و كه دانگريد كنم الان ديگه فقط بك اپ ١١ هست انگار كه اين بك اپ رو ريخته رو قبلي ميخواستم بدونم راه كاري هست كه بشه همون بكاپ ١٠.٣.٢ بريزم رو گوشيم ممنون ������
                        باسلام دوست عزیز
                        بله میتونید باید به مسیری که بکاپ ها اونجا ذخیره میشیه برید و در ضمن باید تاریخ دقیق گرفتن بکاپ قبل از آپدیت رو هم بدونید که تشخیص بدید کدوم بکاپ مختص 10.3.2 هست.
                        موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.f نمایش پست ها
                          باسلام دوست عزیز
                          بله میتونید باید به مسیری که بکاپ ها اونجا ذخیره میشیه برید و در ضمن باید تاریخ دقیق گرفتن بکاپ قبل از آپدیت رو هم بدونید که تشخیص بدید کدوم بکاپ مختص 10.3.2 هست.
                          موفق باشید.
                          بله اين كارو كردم ولي تو ايتيونز نشون نميده كه بخوام بكاپ بر گردونم يعني بكاپ ١٠.٣.٢ نداره

نظر

با سلام مجدد خدمت دوستان عزيز
                            ميخواستم بدونم راهي وجود داره كه من بك اپ ١٠.٣.٢ رو بر گردونم رو گوشيم.چون من قبل از اينكه ios 11 كنم بك اپ گرفتم بعد كه وصل كردم گوشيم و كه دانگريد كنم الان ديگه فقط بك اپ ١١ هست انگار كه اين بك اپ رو ريخته رو قبلي ميخواستم بدونم راه كاري هست كه بشه همون بكاپ ١٠.٣.٢ بريزم رو گوشيم ممنون ������
                            اگه منظورتون اینه که بعد اینکه رفتید رروی 11 از گوشی بک آپ گرفتید
                            خیر دیگه بک آپ 10.3.2 وجود نداره و بک آپ جدید جایگزینش شده

نظر

• من یک هفتست موبایل 7 پلاس گرفتم قرمز تا یک هفته خوب بود
                              دیشب 90 درصد شارژ داشتم صبح بیدار شدم 30 درصد ؟ 10.3.2 ای او اس . کسی این مشکلو داشته . الانم به 10.3.3 ارتقا دادم.
                              ویرایش توسط davyjones : https://i-phone.ir/forums/member/162544-davyjones در ساعت 22-07-2017, 09:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط davyjones نمایش پست ها
                                من یک هفتست موبایل 7 پلاس گرفتم قرمز تا یک هفته خوب بود
                                دیشب 90 درصد شارژ داشتم صبح بیدار شدم 30 درصد ؟ 10.3.2 ای او اس . کسی این مشکلو داشته . الانم به 10.3.3 ارتقا دادم.
                                باسلام دوست عزیز.
                                افتادن این اتفاقات طبیعی هستش البته برای یکی دو دفعه...!
                                دلایلی زیاده برای توضیح این اتفاق ولی جای نگرانی نیس اگه دوباره تکرار شد حتما گوشیو ببرید نشون بدید.
                                یه سوال:گوشیو که خریدید چک کردید ببنید کی اکتیو شده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X