اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در صفحه نمايش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل در صفحه نمايش

با سلام
    دوستان من يه 6ماهي هست كه يه ايفون 6sگرفتم جديدا متوجه شدم كه قسمت بالاي صفحه نمايش دقيقا اون گوشه ي كه سطح أنتن دهي گوشي هست يه هاله مشكي افتاده كه البته بيشتر تو تم هاي طوسي و ابي يا سبز هم معلومه نميدونم چرا اينطور شده زماني بيشتر ميشه كه با گوشي زياد كار ميكني گوشيم نه ضربه اي خورده ن چيزي اول كه گوشي نو گرفتم همچين مشكلي نداشت جديدا اينجور شده از شما و دوستان واساتيد خواهشمندم منو در اين رابطه راهنمايي كنيد كه چرا اين مشكل وأسش پيش اومده ؟راهي واسه درست كردنش هست؟كسي تا حالا با اين مشكل روبه رو شده؟ممنون ميشم منو در اين باره راهنمايي كنيد من منتظر نظراتتون هستم.باتشكر.

شما اول سریال گوشیت بده چک کنن کی اکتیو شده ببین رفرش نباشه چون رفرش خیلی زیاد شده بعد احتمال داره ضربه خورده باشه احتمال بعدیم اینه باطریت خراب باشه باد کرده باشه به ال سی دی فشار بیاره

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan.ir نمایش پست ها
      شما اول سریال گوشیت بده چک کنن کی اکتیو شده ببین رفرش نباشه چون رفرش خیلی زیاد شده بعد احتمال داره ضربه خورده باشه احتمال بعدیم اینه باطریت خراب باشه باد کرده باشه به ال سی دی فشار بیاره
      سلام من زماني گوشي گرفتم سريالش رو چك كردم زده بود نو اكتيو از اين كه رفرش نيست اطمينان دارم گوشي اصلا ضربه نخورده زياد ازش استفاده نميكنم يه گوشي ديگه دمه دست دارم كه بيشتر از اون استفاده ميكنم وضربه اصلا نخورده نميدونم چرا ولي خود به خود به اين روز افتاده باتريش هم مشكلي نداره خالي نمي كنه .راهي نيست درست شه؟
      ویرایش توسط Amir moradi68 : https://i-phone.ir/forums/member/171550-amir-moradi68 در ساعت 12-04-2017, 08:01 PM

نظر

صبر کنید ..
      X