اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آیفون از آمریکا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید آیفون از آمریکا

سلام دوستان
    عذر میخوام شاید سوالم مبتدیانه باشه، یکی از اقوامم داره میره آمریکا شهر بوستون؛ میخوام بهش بگم برام آیفون 6s بیاره توی سایت آمازون دیدم .
    Apple iPhone 6S - 16GB GSM Unlocked - Rose (CR)
    Apple iPhone 6 64GB Unlocked Smartphone - Gold (Certified Refurbished)

چند سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید:
    1. Unlocked ؛ منظورش چیه؟ تمام سیم کارت ها را ساپورت می کنه؟
    2. CR یعنی چی؟
    3. Certified Refurbished یعنی چی؟

ممنون میشم پاسخ سوالاتم را بدید.
    سپاس

عذر میخوام بابت اسم کسی از دوستان اطلاع نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط Nimad
      سلام دوستان
      عذر میخوام شاید سوالم مبتدیانه باشه، یکی از اقوامم داره میره آمریکا شهر بوستون؛ میخوام بهش بگم برام آیفون 6s بیاره توی سایت آمازون دیدم .
      Apple iPhone 6S - 16GB GSM Unlocked - Rose (CR)
      Apple iPhone 6 64GB Unlocked Smartphone - Gold (Certified Refurbished)

چند سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید:
      1. Unlocked ؛ منظورش چیه؟ تمام سیم کارت ها را ساپورت می کنه؟
      2. CR یعنی چی؟
      3. Certified Refurbished یعنی چی؟

ممنون میشم پاسخ سوالاتم را بدید.
      سپاس
      سلام
      به نظر من کلا بیخیال 16GB بشید بهتره. چون درنهایت 11 الی 12 گیگ بیشتر فضا در اختیار ندارید و مطمئناً با کمبود فضا مواجه میشید.

1- Unlocked : تمام سیمکارت ها رو ساپورت میکنه.
      2- CR همون مخفف Certified Refurbished ( گواهی تعمیر )
      معنی کلمه ریفربیشد در اصطلاح "روشن شدن" است اما در تولید به معنی "بازسازی شده " یا "تعمیر شده " میباشد . به طور کلی کالای ریفربیشد کالایی است که به دلایلی به فروشنده یا توزیع کننده مرجوع شده است و سپس بعد از رفع اشکال به طور مجدد با عنوان کالای ریفربیشد به بازار ارایه شده است این دست کالاها نو و آکبند هستند که به دلیل اشکالات فنی یا ظاهری فبل از به کار گرفته شدن توسط کاربر به سازنده یا توزیع کننده برگردانده شده اند.
      نکته قابل ذکر این است که کالای Refurbished یک کالای دست دوم نیست زیرا توسط هیچ کاربری استفاده نشده است . دلیل برگردانده شدن این کالاها میتواند ایرادات سخت افزاری ، نرم افزاری یا ظاهری باشد ، مانند خرابی مادربرد ، خش و یا شکستگی قاب دستگاه و یا خرابی سیستم عامل و ... . این نوع کالاها توسط تولید کننده یا توزیع کننده مادربرد را تعویض کرده و سیستم عامل آنرا به طور مجدد نصب میکنند و یا قاب گوشی یا نوت بوک را تعویض می کنند و آنرا به عنوان یک دستگاه ریفربیشد (نه یک دستگاه نو) و با قیمت پایین تر بفروش میرسانند.
      بهتر است بدانید که این نوع دستگاه ها توسط تولید کننده به طور کامل تست می شوند و بعد از اطمینان از عملکرد کالا آنرا بفروش میرسانند در نتیجه این نوع کالا به هیچ عنوان یک دستگاه دست دوم و یا دارای اشکال نیست .

توصیه شخصی :
      برای اینکه دغدغه خاطر نداشته باشید بهترین گزینه با توجه به افزایش کمی بودجه شما ، 6S - 64GB و البته بدون CR

موفق باشید

نظر

سلام جناب کریمی
        ضمن سپاس از راهنمایی کامل شما تصمیم گرفتم آیفون 6 64 گیگ تهیه کنم یک مدل انتخاب کردم در لینک زیر می توانید مشاهده کنید:
        https://www.amazon.com/Apple-Factory...ords=iphone+6s
        تو قسمت Customer Reviews داشتم نظرات را میخوندم خیلی از مشتریان شاکی بودند که جعبه خالی بوده! توش خمیر بود و ...
        خواستم بپرسم به نظرتون آیا چنین چیزی درسته؟ یعنی فروشگاهی با این عظمت آیا برای اعتبار خود ارزش قائل نمی شه؟ در مجموع ممنون میشم نظراتتان را بفرمایید.
        سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط Nimad نمایش پست ها
          سلام جناب کریمی
          ضمن سپاس از راهنمایی کامل شما تصمیم گرفتم آیفون 6 64 گیگ تهیه کنم یک مدل انتخاب کردم در لینک زیر می توانید مشاهده کنید:
          https://www.amazon.com/Apple-Factory...ords=iphone+6s
          تو قسمت Customer Reviews داشتم نظرات را میخوندم خیلی از مشتریان شاکی بودند که جعبه خالی بوده! توش خمیر بود و ...
          خواستم بپرسم به نظرتون آیا چنین چیزی درسته؟ یعنی فروشگاهی با این عظمت آیا برای اعتبار خود ارزش قائل نمی شه؟ در مجموع ممنون میشم نظراتتان را بفرمایید.
          سپاس
          سلام
          خواهش میکنم. راستش چون خودم تا الان همچین خرید و تجربه ای نداشتم قطعا نمیتونم نظری در اینباره بدم.
          انشاء الله شما که خرید کردید تجربه خریدتون رو در همین جا برای استفاده دیگر کاربران قرار بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
            سلام
            خواهش میکنم. راستش چون خودم تا الان همچین خرید و تجربه ای نداشتم قطعا نمیتونم نظری در اینباره بدم.
            انشاء الله شما که خرید کردید تجربه خریدتون رو در همین جا برای استفاده دیگر کاربران قرار بدید.
            سلام
            سپاس فراوان، بله حتما پس از دریافت گوشی حتما تجربه خریدم را با سایر دوستان به اشتراک خواهم گذاشت.
            سپاس

نظر

صبر کنید ..
            X