اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل دريافت پيامك هاي همراه اول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل دريافت پيامك هاي همراه اول

سلام ، ببخشيد من وقتي پيامك هاي همراه اول رو دريافت ميكنم با تاخير هست ! مثلا الان درخواست اعلام موجودي بسته اينترنت ميدم ساعت ١٧:١٦ اما ساعت دريافت رو ميزنه 1 hour ago يعني يك ساعت پيش !!! يعني يك ساعت پيش ارسال شده و من الان دريافت كردم !!! و فقط روي همراه اول اين مشكل هست ! سيم رو روي گوشي هاي ديگه تست كردم مشكلي نبود ! گوشيم ايفون ٦ اس ، كسي ميدونه مشكل چيه ؟! ممنون

نوشته اصلی توسط hnajafpoor
    سلام ، ببخشيد من وقتي پيامك هاي همراه اول رو دريافت ميكنم با تاخير هست ! مثلا الان درخواست اعلام موجودي بسته اينترنت ميدم ساعت ١٧:١٦ اما ساعت دريافت رو ميزنه 1 hour ago يعني يك ساعت پيش !!! يعني يك ساعت پيش ارسال شده و من الان دريافت كردم !!! و فقط روي همراه اول اين مشكل هست ! سيم رو روي گوشي هاي ديگه تست كردم مشكلي نبود ! گوشيم ايفون ٦ اس ، كسي ميدونه مشكل چيه ؟! ممنون
    مشکل از گوشی و .... نیست.
    احتمال زیاد مشکل از طرف همراه اول هستش و برطرف میشه.
    منم همچین مشکلی رو دارم و جالبه که دوبار درخواست اعلام موجودی رو دادم و اصلا جوابی ندادند ...!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      مشکل از گوشی و .... نیست.
      احتمال زیاد مشکل از طرف همراه اول هستش و برطرف میشه.
      منم همچین مشکلی رو دارم و جالبه که دوبار درخواست اعلام موجودی رو دادم و اصلا جوابی ندادند ...!!!!
      یعنی شما هم پیامک های سامانه های همراه اول رو باتاخیر دریافت میکنید ؟! مثلا 1 hour ago یا همون یک ساعت پیش ؟! یعنی همراه اول این مشکل رو بعضی از گوشی های ایفون داره ؟! دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن ؟!
      ممنون.

نظر

صبر کنید ..
      X