اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو نشدن آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکتیو نشدن آیفون

با سلام من یه گوشی آیفون 6 اس دارم بعد از اینکه آپدیتش کردم به نسخه 10.1.1 سیمکارتو نمیشناسه و اکتیو نمیشه، جالب اینه ک آنتن سیمکارت میاد ولی اکتیو نمیشه، کسی میتونه کمکم کنه چیکارش کنم؟؟

نوشته اصلی توسط alirabinhood
    با سلام من یه گوشی آیفون 6 اس دارم بعد از اینکه آپدیتش کردم به نسخه 10.1.1 سیمکارتو نمیشناسه و اکتیو نمیشه، جالب اینه ک آنتن سیمکارت میاد ولی اکتیو نمیشه، کسی میتونه کمکم کنه چیکارش کنم؟؟
    گوشیت iccid داره ؟ برای اپراتور att هست ؟ اگه بله که احتمالا شما جزو بلک لیست رفتید باید با هزینه زیاد گوشیتون مجدد اکتیو بشه

اگه خیر هم با اینترنت دیگه یا نت گوشی اپراتوهای مختلفت تست کنید بببنید نتیجه چی میشه

نظر

بله iccid داره گوشیم خب چیکارش باید بکنم؟؟؟ اخه آنتن سیمکارت میاد ولی سیمکارتو نمیشناسه

نظر

نوشته اصلی توسط alirabinhood نمایش پست ها
        بله iccid داره گوشیم خب چیکارش باید بکنم؟؟؟ اخه آنتن سیمکارت میاد ولی سیمکارتو نمیشناسه
        شما با یه سیم کارت دیگه چک کن شاید مشکل از سیم کارتت باشه - اگه مجدد اکتیو نشه احتمالا همون مورد بالا هست

نظر

بلك ليست مال وفقتيه ه گوشى دزديده يا گم شده اعلام بشه بعيده مال شما چنين مشكلى داشته باشه
          از اول دست خودتون بوده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

جناب شما یه سرچی بزن اخبار چند وقت قبل را برسی کن - چند ماه قبل یه پارت بزرگ گوشی های ایفون ( 6اس و 6 اس پلاس ) وارد کشور شدن که به علت اعتراض اپراتورها روی بلک لیست میرفتن بعد از فکتوری ریست یا ریستور ( ربطی به دزیده شدن هم نداشتن چند تا از بچه های همین سایت هم همین مشکل بلک لیست بعد از ریستور را داشتن )

نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
            بلك ليست مال وفقتيه ه گوشى دزديده يا گم شده اعلام بشه بعيده مال شما چنين مشكلى داشته باشه
            از اول دست خودتون بوده؟

نظر

سلام كوشي من ٦اس به ورزن ١٠.٢رسيستورش كردم ولي اكتيو نميشه سيم كارت را ميخونه ولي اكتيو نميشه جه كنم؟؟؟؟

نظر

دوستانی که چنین مشکلی دارند تنها راه حلش اطلاع از وضیعت فعلی گوشی شون هست که با این سرویس میتونن اطلاعات رو بدست بیارن
                وِیژه - تعیین اپراتور + بلاک/نرمال - 6,000تومان - فروشگاه آنلاک رسمی آیفون و سامسونگ در ایران

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh bagheri نمایش پست ها
                  سلام كوشي من ٦اس به ورزن ١٠.٢رسيستورش كردم ولي اكتيو نميشه سيم كارت را ميخونه ولي اكتيو نميشه جه كنم؟؟؟؟
                  گوشی به احتمال زیاد برای AT&T است که آنلاک موقت بوده است و الان که ریستور کردید لاک شده است باید مجدد انلاک کنید. با این وجود از سایت هایی که سرویس تشخیص بلاک و نرمال را می دهند سرویس را خریداری و بررسی دقیق کنید.

نظر

سلام دوستان كوشي لاك نيست سريالشو چك كردم بايد چيكار كنم

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh bagheri نمایش پست ها
                      سلام دوستان كوشي لاك نيست سريالشو چك كردم بايد چيكار كنم
                      گوشی شما لاک نیست آنلاک هست یهویی گول سایت ها افراد کلاهبردار را نخوری سرتون را ممکنه کلاه بذارن به همین بهاینه کلی پول به جیب بزنن

گوشی رفته بلک لیست که با هزینه خیلی کمی از لیست خارج میشه

نظر

سلام
                        دوستان منم يه ٦اس خريدم ميخام به ١٠ آپدت كنم ٩.٣.٤ اصلا خوب نيست چي كار كنم كه بعد ريستور گوشي منم اين جوري نشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                          گوشی شما لاک نیست آنلاک هست یهویی گول سایت ها افراد کلاهبردار را نخوری سرتون را ممکنه کلاه بذارن به همین بهاینه کلی پول به جیب بزنن

گوشی رفته بلک لیست که با هزینه خیلی کمی از لیست خارج میشه
                          دوستم چه شكلي از بلاك درش بيارم الان دو عفته هست كه اينجوريه؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                          X