اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باتری iPhone 6S شما ممکن است که خراب باشد (لینک سریال چک)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باتری iPhone 6S شما ممکن است که خراب باشد (لینک سریال چک)

بتازگی چندین مورد خاموش شدن ناگهانی ای iPhone 6S گزارش شده که بدلیل باتری های مشکل دار میباشند، اپل بتازگی برنامه تعویض مجانی باتری های معیوب را در اپل استورها ویا نمایندگیها مجاز با تعیین وقت گذاشته است. از طریق لینک زیر در سایت اپل میتوانید شماره سریال iPhone 6S خود را چک کنید که مشمول این برنامه میشوید یا خیر.

https://www.apple.com/support/iphone...ectedshutdown/

“After Apple published the ‘iPhone 6s Program for Unexpected Shutdown Issues’ many consumers continued to send replies to the China Consumers Association reporting their situation. After collecting these reports, we discovered the shutdown malfunction also exists in the iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, in addition to iPhone 6s devices produced between September and October 2015"

من چک کردم و خوشبختانه پیغام داد که شماره سریال گوشی شما جز معیوبی ها نیست.

نظر

علاوه بر اون ، مشکل هنگ کردن و قاطی کردن تاچ در آیفون های ۶+ و ۶اس + هم اگه اشتباه نکنم فراخوان داده بودن !!

گوشی منم خوشبختانه مشکلش حل شد و از باتری نبود !! بخاطر توییکی بود به اسم mini time که باعث ریست شدن های مکرر و خالی شدن سریع شارژ باتری میشد !!

این بار که یکی دو ماه صبر کردم بعد آیفون جدید خریدم به نفعم تموم شد خدا رو شکر [emoji1303][emoji1317]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام من میزنم این رو میگه . دست و پا شکسته ترجمه کردم یعنی این که این سریال شامل این برنامه تعویض نمیشه به دوتا دلیل یا مشکلی نداره یا تعویض شده و اگر پولی پرداخت کردید برای این مشکل زنگ بزنید و..... درسته؟

The serial number you entered is not eligible under this program because either:
        - It's not one of the serial numbers in the affected range
        OR
        - Our records show that your battery has already been replaced. If you paid for a battery replacement service, check with Apple to see if you are eligible for a refund.

تا الان هم اذیت نکرده گوشی همه چیش سالمه از لحاظ باتری هم خیلی خوبه پس خیالم راحت باشه دیگه؟ به آی او اس 10 آپدیت کنم که مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط amc123 نمایش پست ها
          سلام من میزنم این رو میگه . دست و پا شکسته ترجمه کردم یعنی این که این سریال شامل این برنامه تعویض نمیشه به دوتا دلیل یا مشکلی نداره یا تعویض شده و اگر پولی پرداخت کردید برای این مشکل زنگ بزنید و..... درسته؟

The serial number you entered is not eligible under this program because either:
          - It's not one of the serial numbers in the affected range
          OR
          - Our records show that your battery has already been replaced. If you paid for a battery replacement service, check with Apple to see if you are eligible for a refund.

تا الان هم اذیت نکرده گوشی همه چیش سالمه از لحاظ باتری هم خیلی خوبه پس خیالم راحت باشه دیگه؟ به آی او اس 10 آپدیت کنم که مشکلی پیش نمیاد؟
          درسته. آپدیت کن، مشکلی پیش نمیاد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

آقا برا من میزنه شماره سریال وارد شده توسط شما شامل دریافت این برنامه است

چیکارش کنم

نظر

برای من هم واجد شرایط بود، این هفته میرم برلین ببینم عوض می‌کنند

نظر

با سلام
                بزاريد خيال تمامي دوستاني كه تعدادشون كم هم نيست رو در مورد اين قضيهunexpected shutdown issues روشن كنم
                دوستاني كه اين مشكل رو دارند بدون در نظر داشتن اينكه گوشيشون ماله چه كشوري باشه ميتوانند به مراجعه به اپل استور يا مراكز مجاز اپل باتريشون رو به رايگان عوض كنند
                بنده خودم هفته پيش اينكار رو در دبي كردم و لازم دونستم كه تجربه اين كار رو با شما در ميان بگذارم
                ابتدا بايد گفت كه شما براي هر مشكل فيزيكي از قبيل مشكلات باتري مشكلات صفحه نمايش و ...بايد genius bar appointment بگيريد در غير اينصورت يا كارتون راه نميفته يا اينكه ساعت ها وقتتون تلف ميشه
                بنده ٥ روز قبل از سفرم به دبي نgenius bar رزو كردم. در ضمن از تمام اطلاعات گوشي بك اپ گرفتم و گوشي رو به حالت كارخانه برگرداندم همچنين find my iPhone رو هم turn off كردم(اين ها كار هايي هست كه حتما بايد انجام بدين)
                روز قرار وارد اپل استور شدم در انجا يك provider مختص به نوبت هاحضور داره كه نوبت ها رو مدريت ميكنه. اونجا اسمتون رو ميپرسن و شما بايد همون اسمي رو بگيد كه باهاش اپل ايدي رو ساختين
                خوشبختانه با حدود ٥دقيقه تاخير يك provider ديگه مياد دنبالتون و شما رو ميبره به ميز براي صحبت و گفتگو در مورد مشكلي كه دارين
                اونجا بايد بگيد كه unexpected shutdown issues دارين و ديگه خودشون يه سري كار هاي ميكنن و اطلاعات دستگاه شما رو در سيستمشون وارد ميكنند و در نهايت بهتون ميگن كه اينكار حداكثر چقدر طول ميكشه
                در ضمن ازتون باز هم اسمتون رو ميپرسن كه مطمئن شن ايا خودتون ديوايس رو تحويل ميگريد يا نه چون در هنگام تحويل حتما بايد با IDعكس دار و معتبر(پاسپورت) دستگاه رو تحويل بگيرين
                به من در دبي گفتن حداكثر 3روز طول ميكشه و هنگامي كه دستگاه اماده بشه بهتون ايميل ميديم يا زنگ ميزنيم
                اما هنوز 24ساعت نگذشته فردا ايميل اومد براي تحويل دستگاه و تاكيد ميكنه براي IDعكس دار
                در نهايت براي تحويل بايد به يكي از provider ها ايميلي كه اومده رو نشون بدين اونا هم شما رو ميبرن يه جايي مينشونن تا دستگاهتون بياد
                اصلا مراحل سختي نيست و كاركنان اپل با كمال احترام و خوشرويي از شما استقبال ميكنن
                اگه به اپل استور يا نمايندگي هاي مجاز اپل دسترسي پيدا كرديد حتما براي تعويض رايگان باتري بهشون مراجعه كنيد

با تشكر

نظر

صبر کنید ..
                X