اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در کانتکت های ایفون ۶ اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در کانتکت های ایفون ۶ اس

با سلام
    یه مدتی هست کلی شماره اومده تو دفترچه تلفن ایفونم پاک هم میکنم باز بر میگرده ایکلود گوشیم هم کلا خاموشه ، کسی می تونه راه حلی پیشنهاد بده؟

نوشته اصلی توسط kave990123
    با سلام
    یه مدتی هست کلی شماره اومده تو دفترچه تلفن ایفونم پاک هم میکنم باز بر میگرده ایکلود گوشیم هم کلا خاموشه ، کسی می تونه راه حلی پیشنهاد بده؟
    درود
    احتمالاً کانتکت هایی هستند که روی ایمیل هاتون ذخیره شده اند .
    به Mail, contacts, Calendar برید - ایمیل هاتون رو انتخاب کنید و گزینه contacts رو خاموش کنید .

-----------------------------------------------------------------------------
    نیازی به ایجاد تاپیک جدید نبود - می تونستید در تاپیک زیر مطرح کنید :
    سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s - صفحه 107

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
      درود
      احتمالاً کانتکت هایی هستند که روی ایمیل هاتون ذخیره شده اند .
      به Mail, contacts, Calendar برید - ایمیل هاتون رو انتخاب کنید و گزینه contacts رو خاموش کنید .

-----------------------------------------------------------------------------
      نیازی به ایجاد تاپیک جدید نبود - می تونستید در تاپیک زیر مطرح کنید :
      سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s - صفحه 107
      این گزینه ها خاموش هست ، ایکلود هم خاموشه

نظر

با سلام
        من برای سرچ اسامی موجود در کانتکت گوشی مشکل دارم و زمانی که یک نام را در قسمت سرچ کانتکت می زنم اطلاعات مربوط به آن نام نمایان نمی شود و باید از لیست دنبال شماره مربوطه بگردم لطفا راهنمایی کنید که چگونه سرچ کانتکت را فعال کنم چون در گوشی دیگری که دارم این مشکل وجود ندارد گوشی قبلی من iphon 5s می باشد و این مشکل را در آن گوشی ندارم و به راحتی نام ها را از کانتکت سرچ می کنم
        و شایان ذکر است که برای هر دو گوشی از یک اپل آیدی استفاده می کنم
        ممنونم منتظر پاسخ شما هستم

نظر

سلام
          شماره های من روی سیم کارتمه ولی تو کانتکت گوشی شماره های تلگراممو نشون میده چطوری میتونم شماره های سیمو ببینم

نظر

نوشته اصلی توسط Bahadorkian نمایش پست ها
            سلام
            شماره های من روی سیم کارتمه ولی تو کانتکت گوشی شماره های تلگراممو نشون میده چطوری میتونم شماره های سیمو ببینم
            ( mail / contact / calender ) .... Import Sim Contacts

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
            X