اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باتری:مشکل درصد و یک سوال از نحوه مصرف باتری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باتری:مشکل درصد و یک سوال از نحوه مصرف باتری

سلام و وقتتون بخیر
    من حدود سه هفته هست که آیفون مدل 6s رو خریدم و بلافاصله به 9.2.1 آپدیت کردم.و حالا یک مشکل با باتری و یک سوال در مورد باتری دارم:
    مشکل:در سه بار شارژ کردن اخیر وقتی که درصد روی 2 بود گوشی رو به شارژ زدم و بعد از حدود یک ساعت دیدم که فقط 5 در صد شارژ شده اما وقتی گوشی رو خاموش و روشن کردم عدد 70 درصد نمایش داده شد و بقیه شارژ هم به طور معمول انجام شد تا به 100 رسید..ایا راه برای حل این مشکل وجود داره؟

سوال:
    بعد از 6 ساعت کار بی وقفه شامل :یک ساعت و نیم فیلم،نیم ساعت موزیک،دو ساعت بازی ، یک ساعت و نیم وبگردی با اینستا و تلگرام ، نیم ساعت کارهای متفرقه باتری گوشیم از 100 به 5 رسید در ضمن در تمام طول این 6 ساعت wifi روشن بود.آیا این میزان مصرف عادیه؟
    ویرایش توسط mahdi_apple : https://i-phone.ir/forums/member/25542-mahdi_apple در ساعت 08-03-2016, 06:19 PM

با سلام
    در مورد شارژ باطری خدمتون عرض کنم توی ios 9 این مشکل وجود داره،مثلا میزنی به شارژ میری میای بعد از نیم ساعت میبینی هنوز درصد تکون نخورده ولی همینکه با گوشی کار میکنی و با هاش برنامه ای رو باز میکنی میبینی شارژ به تندی داره انجام میشه و بطور عادی شارژ میشه،این مشکل توی ios 9 برای 6s هست.
    در رابطه با مصرف مقدار باتری هم خدمتون عرض کنم که کاملا طبیعی هست و مشکلی نداره.

نظر

با سلام
      در مورد شارژ باطری خدمتون عرض کنم توی ios 9 این مشکل وجود داره،مثلا میزنی به شارژ میری میای بعد از نیم ساعت میبینی هنوز درصد تکون نخورده ولی همینکه با گوشی کار میکنی و با هاش برنامه ای رو باز میکنی میبینی شارژ به تندی داره انجام میشه و بطور عادی شارژ میشه،این مشکل توی ios 9 برای 6s هست.
      در رابطه با مصرف مقدار باتری هم خدمتون عرض کنم که کاملا طبیعی هست و مشکلی نداره.

نظر

صبر کنید ..
      X