اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن iPhone 6s و عدم روشن شدن آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
    درود
    جعبه رو به هیچ عنوان برای قطعه تعویضی نمیدن ( قانونه ) فرقی هم نمیکنه اپل باشه یا سامسونک یا بیتس آدیو
    اما اگر خرابی از سوی مصرف کننده باشه خودشون چک میکنن و بهتون میگن که خرابی مثلا به دلیل ضربه بوده یا شارژر غیر استاندارد .......... و ما میتونیم گوشی شمارو با اکبند تعویض کنیم و یا مدل بالاتر ( اما باید تفاوت قیمت رو بدید که خیلی هم زیاد نیست ) در این صورت گوشی پلمپ همراه با جعبه بهتون میدن
    شما هم که گوشیتون رو فرستادید حتما به کسی که گوشیتون رو میبره برای گارانتی بگید که باهاشون صحبت کنه و بگه گیشیتون رو با یه مدل بالاتر براتون عوض کنن ( البته اگر قانون اپل استور امارات مثل اروپا و امریکا باشه )
    درود...
    من گوشیم 16 گیگه، به نظرتون اگه این آشنامون بخواد ببره و اونجا صحبت کنه که 64 گیگ بگیره، چقدر باید مابه التفاوتش رو بدیم؟ به نظرتون همچین کاری میکنن؟ اگه این کار رو انجام بدن، گوشی با پلمپ و بقیه چیزهاش میدن یا باز هم جعبه گوشی جدید رو نمیدن؟

نظر

نوشته اصلی توسط #Mohsen# نمایش پست ها
      درود...
      من گوشیم 16 گیگه، به نظرتون اگه این آشنامون بخواد ببره و اونجا صحبت کنه که 64 گیگ بگیره، چقدر باید مابه التفاوتش رو بدیم؟ به نظرتون همچین کاری میکنن؟ اگه این کار رو انجام بدن، گوشی با پلمپ و بقیه چیزهاش میدن یا باز هم جعبه گوشی جدید رو نمیدن؟
      این کارو انجام میدن و گوشی اکبند همراه با جعبه بهتون میدن
      متاسفانه اطلاعی از تفاوت قیمت ندارم
      خودم هدفون بیتس از مدیامارکت خریدم (خرده فروش ) خراب شد بردم گارانتی وقتی قبول کردن خرابی از محصوله گفتم با پرو برام عوض کنن و قبول کردن

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
        این کارو انجام میدن و گوشی اکبند همراه با جعبه بهتون میدن
        متاسفانه اطلاعی از تفاوت قیمت ندارم
        خودم هدفون بیتس از مدیامارکت خریدم (خرده فروش ) خراب شد بردم گارانتی وقتی قبول کردن خرابی از محصوله گفتم با پرو برام عوض کنن و قبول کردن
        به نظرم این راه خوبی میتونه باشه، اگه قبول کنن واسه تعویض به مثلاً 64 گیگ، با قیمتی کمتر از قیمت داخل ایران میتونم 64 گیگ رو داشته باشم و البته گوشی ای که میدن پلمپ هست و جعبه هم مال خودشه و موقع فروش هم مشکل عدم مطابقت imei گوشی با جعبه رو پیدا نمیکنم.
        قیمت محصولات تو اپل استورهای کشورهای مختلف به دلار محاسبه میشه یا واحد پول اون کشور؟

نظر

به نظرم این راه خوبی میتونه باشه، اگه قبول کنن واسه تعویض به مثلاً 64 گیگ، با قیمتی کمتر از قیمت داخل ایران میتونم 64 گیگ رو داشته باشم و البته گوشی ای که میدن پلمپ هست و جعبه هم مال خودشه و موقع فروش هم مشکل عدم مطابقت imei گوشی با جعبه رو پیدا نمیکنم.
          قیمت محصولات تو اپل استورهای کشورهای مختلف به دلار محاسبه میشه یا واحد پول اون کشور؟
          به واحد پول همون كشور.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
            به واحد پول همون كشور.

الان نگاه کردم، 16گیگ تو امارات 2600 درهم و 64 گیگ 3000 درهمه، یعنی حدود 400 درهم اختلاق هست که به ازای درهمی 1005 تومن حدود 400000 تومن باید اختلافش رو بدم که با داخل کشور فرق چندانی نداره.

نظر

سلام به همه دوستان...

گوشیم رو زده بودم شارژ، فول شد و بعدش برداشتم و استفاده کردم، گذاشتم کنار، بعد که برداشتم دیدم خاموشه، بیخود و بی جهت خاموش شده بود، هر کاری هم کردم روشن نشد، دکمه هوم و پاور اینارو هم تست کردم(هارد ریست)، به شارژ هم زدم، هیچ اتفاق خاصی نیفتاد، به پی سی هم وصل کردم و تو آیتونز نشناحت، به نظر میرسه گوشی کامل مرده باشه! مشکل سخت افزاریه دیگه،درسته؟! آخه چرا اینجوری شد؟!یعنی همون مشکل پردازنده و ایناست که اپل هیچ جوابی براش نداره هنوز؟! به نظرتون چیکار میشه کرد؟! راه حل دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟ نمیخوام گوشی داخل ایران باز بشه، میخوام از گارانتی خود اپل استفاده کنم، 3 هقته میشه گوشی رو خریدم، چجوری میتونم برسونم به اپل استور دبی؟ شرکت خاصی تو ایران هست که کار انتقال به اپل استور دبی رو انجام بده؟ دوستان هرکس هر اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه، دارم دیوونه میشه، آخه آدم دیگه به چه شرکتی میتونه اعتماد کنه واسه خرید محصول؟! این هم از غول تکنولوژی، اپل!!!
              سلام دوست عزیز مشکل شما متاسفانه سخت افزاری است این مشکل به ندرت پیش می آید متاسفانه دفتر سایت در حال حاضر اقدام برای ارسال به اپل استور را ندارد مشکل دستگاه شما می تواند جزیی باشد برای مثال باتری می تواند این مشکل را ایجاد کند که به راحتی قابل دسترس است و مشکلی برای دستگاه ایجاد نمی کند در صورت تمایل جهت بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مراجعه کنید.
              www.i-phone.ir
              !Square the circle

تلگرام:
              ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
              صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز مشکل شما متاسفانه سخت افزاری است این مشکل به ندرت پیش می آید متاسفانه دفتر سایت در حال حاضر اقدام برای ارسال به اپل استور را ندارد مشکل دستگاه شما می تواند جزیی باشد برای مثال باتری می تواند این مشکل را ایجاد کند که به راحتی قابل دسترس است و مشکلی برای دستگاه ایجاد نمی کند در صورت تمایل جهت بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مراجعه کنید.
                ممنون از توضیحاتتون ولی چون نمیشه بصورت قطعی نظر داد که مشکل از کجاست، نمیخوام گوشی باز بشه و کلی هزینه کنم و بعدش متوجه بشیم که مثلاً پردازنده دچار مشکل شده که اون هم به هیچ عنوان کسی نمیتونه تو داخل کشور درست و یا تعویضش کنه، پس بهترین راه مراجعه به اپل استور و استفاده از خدمات خود اپل ه. باز هم ممنون از لطف شما.

نظر

الان نگاه کردم، 16گیگ تو امارات 2600 درهم و 64 گیگ 3000 درهمه، یعنی حدود 400 درهم اختلاق هست که به ازای درهمی 1005 تومن حدود 400000 تومن باید اختلافش رو بدم که با داخل کشور فرق چندانی نداره.
                  فقط مشكل اينجاست كه اگر پارت امارات باشه فيست تايم و اي مسيج نداره

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                    فقط مشكل اينجاست كه اگر پارت امارات باشه فيست تايم و اي مسيج نداره

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
                    حرف شما کاملاً درسته ولی تا اونجایی که میدونم، اگر نیاز به تعویض باشه، دقیقاً مشابه همین گوشی رو میدن، پارت نامبر، رنگ، میزان حافطه، آنلاک فکتوری بودن و نبودن، با و بدون iccid، همه چی رعایت میشه.

نظر

دوست عزیز من کانادا زندگی میکنم و ۲ بار برای تعویض ایفون اقوام و دوستان به اپل استور رفتم. بار اول یک ایفون ۵ مشکی ۱۶ بود پارت امریکا و بعد از چک کردن گوشی گفتند که تعویض میکنیم و رفتند که برام بیارم ولی برگشت و گفت الان ما مشکی نداریم و فقط سفید داریم. اگر حتما مشکی میخواهین باید به یک استور دیگه که الان موجود داره برین یا هر وقت در استور ما موجود بود باهاتون تماس میگیرم که من چون دیگه وقت نداشتم که دوباره برگردم همون سفید را گرفتم.
                      اینطور برای خودتون جا نندازید که حتما و دقیقا مثل گوشی خودتون بهتون میدهند. اپل استور هم یک فروشگاه هستش با روزی صدها مراجعه کننده که ممکنه از همه گوشی ها و رنگها و سایزها موجود نداشته باشند و بهتون پیشنهاد گوشی دیگه‌ای بدهند.
                      بار دوم یک ۵اس پارت امارات بود که بعد از چک کردن سریال گوشی گفتند ما امکان تعمیر یا تعویض این پارت نامبر را نداریم. من حتی گفتم اگر شامل گارانتی نمیشه من هزینه را پرداخت میکنم ولی قبول نکردند و گفتند باید به استور امارات مراجعه کنید.
                      شما حتما قبل از اینکه بفرستی امارات مطمئن بشو که گوشی شما را قبول میکنند. تنها را مطمئن شدن هم اینه که با خودشون مستقیم تماس بگیری و بپرسی.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                        دوست عزیز من کانادا زندگی میکنم و ۲ بار برای تعویض ایفون اقوام و دوستان به اپل استور رفتم. بار اول یک ایفون ۵ مشکی ۱۶ بود پارت امریکا و بعد از چک کردن گوشی گفتند که تعویض میکنیم و رفتند که برام بیارم ولی برگشت و گفت الان ما مشکی نداریم و فقط سفید داریم. اگر حتما مشکی میخواهین باید به یک استور دیگه که الان موجود داره برین یا هر وقت در استور ما موجود بود باهاتون تماس میگیرم که من چون دیگه وقت نداشتم که دوباره برگردم همون سفید را گرفتم.
                        اینطور برای خودتون جا نندازید که حتما و دقیقا مثل گوشی خودتون بهتون میدهند. اپل استور هم یک فروشگاه هستش با روزی صدها مراجعه کننده که ممکنه از همه گوشی ها و رنگها و سایزها موجود نداشته باشند و بهتون پیشنهاد گوشی دیگه‌ای بدهند.
                        بار دوم یک ۵اس پارت امارات بود که بعد از چک کردن سریال گوشی گفتند ما امکان تعمیر یا تعویض این پارت نامبر را نداریم. من حتی گفتم اگر شامل گارانتی نمیشه من هزینه را پرداخت میکنم ولی قبول نکردند و گفتند باید به استور امارات مراجعه کنید.
                        شما حتما قبل از اینکه بفرستی امارات مطمئن بشو که گوشی شما را قبول میکنند. تنها را مطمئن شدن هم اینه که با خودشون مستقیم تماس بگیری و بپرسی.
                        دوست عزیز‌ منظور من این بود که در وهله اول مشابه گوشی رو‌ میدن، خودتون هم گفتین، اولش گفتن مشکی‌ نداریم، یعنی اینکه بای دیفالت گوشی ای میدن که تمامی مشخصاتش مثل گوشی قدیمی شما باشه، اگه نداشته باشن میگن یا این رنگ ‌رو نداریم یا فلان پارت نیست و اینا، پس سیاست کلی اینه که دقیقاً گوشی ای با همون مشخصات بدن، درصورت موجود بودن!
                        من با ساپورت‌ اپل صحبت کردم و مدل نامبر گوشی منو اپل استور امارات(دبی) سرویس میده.

نظر

دوستان راستی یه سؤال: اگه گوشی رو اپل استور دبی برام تعویض کنن، اونوقت گوشی جدید که بهم دادن، از نظر ریجستری و ثبت شدن تو شبکه همراه ایران دچار مشکل نمیشه؟ یعنی کسی هر نوع گوشی ای از خارج کشور وارد کنه نیازی به ثبت و این چیزا نیست و با قرار دادن سیمکارت بدون مشکل کار میکنه؟ چون تجربه این رو نداشتم پرسیدم. ممنون از همه.

نظر

دوستان راستی یه سؤال: اگه گوشی رو اپل استور دبی برام تعویض کنن، اونوقت گوشی جدید که بهم دادن، از نظر ریجستری و ثبت شدن تو شبکه همراه ایران دچار مشکل نمیشه؟ یعنی کسی هر نوع گوشی ای از خارج کشور وارد کنه نیازی به ثبت و این چیزا نیست و با قرار دادن سیمکارت بدون مشکل کار میکنه؟ چون تجربه این رو نداشتم پرسیدم. ممنون از همه.
                            درصورتی که گوشی با قرارداد شرکت خاصی خریداری نشده باشه بله بدون مشکل توی ایران کار میکنه.

نظر

تا الآن اپراتور های ایران ایرادی نگرفتن مگه اینکه گوشی لاک باشه (یعنی محدودیت از اون سمت باشه)

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                                درصورتی که گوشی با قرارداد شرکت خاصی خریداری نشده باشه بله بدون مشکل توی ایران کار میکنه.
                                نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                                تا الآن اپراتور های ایران ایرادی نگرفتن مگه اینکه گوشی لاک باشه (یعنی محدودیت از اون سمت باشه)

گوشی خودم که به مشکل خورده، آنلاک فکتوریه، اگه قرار باشه تعویض کنن هم فکرکنم مشابه همین رو بدن یعنی آنلاک فکتوری، پس بدون مشکل کار میکنه، خب خداروشکر.

نظر

صبر کنید ..
                                X