اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن iPhone 6s و عدم روشن شدن آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط #Mohsen# نمایش پست ها
    دوستان یه سؤال دیگه: این مشکل راهش فقط تعویض گوشیه دیگه درسته؟ من تا جایی که میدونم، فقط واسه تعویض صفحه نمایش و دکمه ها تعمیر دارن،بقیه موارد تعویض گوشی انجام میشه،درسته؟
    و دوربين!
    مشكل شما تعويضي هستش.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

متوجه نشدم، شارژر واسه چی باید تغییر کنه؟!مگه قرار نیست فقط گوشی تعویض بشه؟! منظورتون از موارد نرم افراری چیه؟
      پشت جعبه گوشی هم چیزی نداره که، اسم کشوری ذکر نشده!
      پارت نامبر اروپا به اینصورت هست ( مثلا المان و فرانسه و ایتالیا و چندتا کشور دیگه پارت های همدیگه رو ساپورت میکنن )
      البته سوئد فقط پارت نامبر خودش رو ساپورت میکنه

- - - - - - - - - -

متوجه نشدم، شارژر واسه چی باید تغییر کنه؟!مگه قرار نیست فقط گوشی تعویض بشه؟! منظورتون از موارد نرم افراری چیه؟
      پشت جعبه گوشی هم چیزی نداره که، اسم کشوری ذکر نشده!
      پارت نامبر اروپا به اینصورت هست ( مثلا المان و فرانسه و ایتالیا و چندتا کشور دیگه پارت های همدیگه رو ساپورت میکنن )

نظر

دوستان یه سؤال دیگه: این مشکل راهش فقط تعویض گوشیه دیگه درسته؟ من تا جایی که میدونم، فقط واسه تعویض صفحه نمایش و دکمه ها تعمیر دارن،بقیه موارد تعویض گوشی انجام میشه،درسته؟
        شک نکن که همان لحظه تعویض میکنن
        البته حدود یک سال پیش یکی از دوستام گوشیش ۵ اس بود و مشکل خاموشی پیدا کرد و اپل استور با ۶ براش تعویض و تفاوت قیمتش رو که خیلی هم نا چیز بود ازش گرفتن و گوشی پلمپ بهش دادن
        امیدوارم مشکل شما هم به همین شکل برطرف بشه

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          و دوربين!
          مشكل شما تعويضي هستش.

بله، درست فرمودین، دوربین هم‌ جزو موارد تعمیریه، فراموش کردم.
          نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

پارت آمریکا رو هم تا جایی که میدونم همه جا سرویس‌ میدن جز استانبول، حالا امشب با ساپورت اپل صحبت میکنم ببینم امارات اوکی هست یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
            شک نکن که همان لحظه تعویض میکنن
            البته حدود یک سال پیش یکی از دوستام گوشیش ۵ اس بود و مشکل خاموشی پیدا کرد و اپل استور با ۶ براش تعویض و تفاوت قیمتش رو که خیلی هم نا چیز بود ازش گرفتن و گوشی پلمپ بهش دادن
            امیدوارم مشکل شما هم به همین شکل برطرف بشه
            اینجوری‌ باشه خیلی خوبه پس، امیدوارم بدون دردسر و به راحتی این پروسه انجام بشه.
            راستی واسه خروج ‌از کشور،دوستی که بخواد گوشی رو ببره،چون جعبه هم‌ همراهش هست مشکلی پیش نمیاد؟بخاطر خروج و بعدش ورود میگم، گمرک و این چیزا،چون اطلاعی درمورد خروج‌از کشور ندارم.

نظر

راستی واسه خروج ‌از کشور،دوستی که بخواد گوشی رو ببره،چون جعبه هم‌ همراهش هست مشکلی پیش نمیاد؟بخاطر خروج و بعدش ورود میگم، گمرک و این چیزا،چون اطلاعی درمورد خروج‌از کشور ندارم.
              بردن که نه چون گوشی باز شده ولی برگشت اگه پلمپ شده باشه ، بحث گمرک و مالیات حتماً پیش میاد ، می تونن از پلمپ خارج کنن گوشی جدید رو

نظر

برای خروج اصلا که اصلا نمیپرسن چیزی
                برای ورود هم همینطور تا ۲-۳ گوشی با جعبه هم مشکلی پیش نمیاد ( اگر خوش شانس باشید )
                اما یه دونه گوشی رو اثلا کاری ندارن
                ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 29-12-2015, 10:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                  بردن که نه چون گوشی باز شده ولی برگشت اگه پلمپ شده باشه ، بحث گمرک و مالیات حتماً پیش میاد ، می تونن از پلمپ خارج کنن گوشی جدید رو

پس خوبه، تو رفت و برگشت بدون پلمپ مشکلی پیش نمیاد، خیالم از این نظر هم راحت شد.
                  واقعاً از همه دوستان ممنونم که انقدر با سعه صدر و بخوبی جواب سؤالام رو دادن. ایشالا چرخ آی دیوایس های همگی بخوبی بچرخه [emoji4] [emoji6]

نظر

منم با پیکسل سوخته روی 6s داشتم پارت نامبرش هم آلمان بود - با جعبه بردم کامل بود محتیوات گوشی استور فرانسه یه گوشی نو پلمپ دادن بهم . اگه شما هم با جعبه وسایلش کامل تحویل بدید بهتون یکی نو آک میدن . برای من همون حدود 15 دقیقه طول کشید یارو مشخصات اینا را زد بعد یکی آورد داد .

خوبی پارت نامبر های اروپا اینه داخله تمامی کشور های اورپایی تعویض میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                      منم با پیکسل سوخته روی 6s داشتم پارت نامبرش هم آلمان بود - با جعبه بردم کامل بود محتیوات گوشی استور فرانسه یه گوشی نو پلمپ دادن بهم . اگه شما هم با جعبه وسایلش کامل تحویل بدید بهتون یکی نو آک میدن . برای من همون حدود 15 دقیقه طول کشید یارو مشخصات اینا را زد بعد یکی آورد داد .

خوبی پارت نامبر های اروپا اینه داخله تمامی کشور های اورپایی تعویض میشه.
                      واسه من پارتش امریکاست، احتمالاً میخوام بدن ببرن استور دبی، یعنی اگه جعبه با محتویات کامل تحویلشون بدیم، یه دونه پلمپ با شارژر و هندزفری و کابل جدید میدن؟ آخه من شنیده بودم فقط خود گوشی رو تعویض میکنن و سریال گوشی جدید هم که با جعبه متفاوته، اپل برچسب سریال میده واسه جعبه و اینکه یه ایمیل واسه مطابقت گوشی جدید با جعبه قبلی میفرسته!

نظر

البته یه مورد یکی از دوستان برده بود اپل استور آمریکا،نه فاکتور خواسته بودن نه جعبه، گوشی رو گرفته بودن و پس از حدود یه ربع گوشی نو دادن بودن، واسه خودم هم عجیب بود!
                        فاکتور فروش ایران که جای دیگه معتبر نیست، به نظرم همون جعبه کافی باشه. باز دوستان دیگه اگه تجربه اینجوری چه خودشون چه آشناهاشون داشتن ممنون میشم کمک کنن.
                        گوشي نو كه نميدن رفرشه ديگه گوشيهايي كه به همين صورت ميارن اپل استور درست ميكنند
                        و تحويل ميدن

نظر

نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
                          گوشي نو كه نميدن رفرشه ديگه گوشيهايي كه به همين صورت ميارن اپل استور درست ميكنند
                          و تحويل ميدن
                          گوشی نو تحویل میدن، نه کارکرده و نه رفرش!

نظر

برای من که اینجوری کردن استور فرانسه شهر نیس دادم کامل تعویض کردن همه چی نو جدید . برای امارات را نمیدونم !! احتمالا اونجا بهت پارت نامبر مارات بدن ! فیس تایم اینها هم نداره ...

دادا بعضی ها یه چیزی شنیدن اطلاعاتی ندارن همینجوریم یان نقل قول میکن . اقای محمود هم بهتون گفتن سوئد چطوره . مابقی کشورها هم باید اینجو باشه .

واسه من پارتش امریکاست، احتمالاً میخوام بدن ببرن استور دبی، یعنی اگه جعبه با محتویات کامل تحویلشون بدیم، یه دونه پلمپ با شارژر و هندزفری و کابل جدید میدن؟ آخه من شنیده بودم فقط خود گوشی رو تعویض میکنن و سریال گوشی جدید هم که با جعبه متفاوته، اپل برچسب سریال میده واسه جعبه و اینکه یه ایمیل واسه مطابقت گوشی جدید با جعبه قبلی میفرسته!
                            ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 30-12-2015, 01:12 AM

نظر

گوشی نو تحویل میدن، نه کارکرده و نه رفرش!
                              دوسته عزیز به اینجور حرفای خنده دار شایعات توجه نکن . بفرست .

نظر

دوستان من هم یدونه گرفتم کد پشت گوشی با روی کارتن یکیه ولی وقتی میزنم به پی سی گوشی سفیده اما ایتونز میگه گوشی سیاهه مراقب باشید سعی کنید از جای معتبر گوشی خریداری کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X