اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز روی نسخه پلاس تراشه هر چی باشه شما 1% هم حتی فرقشو حس نمیکنی . بخر با خیال راحت .

خودمو الان جتفشون را دارم کنار هم حتی با geebench هم تست باطری دقیق گرفتم 9.3.3 هیچ فرقی نداشتن باهم . جالبه شما روی تست بنچ مارک 6s معمولی چه روی tsmc و سامسونگ هر کاری کنی امتیازت بالاتر از 132000 همین رنج نمیره .

ولی بر عکس نسخه پلاس با اینکه تراشه یکسان دارن تو بدترین بهترین حالتش حدود 143000 همین رنج هست خیلی جالبه با اینکه تراشه پلاس و معمولی یکی هست اختلاف سرعت دارن .

رنگ هم رز قشنگه . سلیقه ای هست .

نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
    یعنی قطعا تو پلاس tsmc بهترینه درسته ؟ من والا رزگلد دوستمو میخام بگیرم ولی اون نوعشو زد سامسونگ بود و بخاطر رنگش تو ذوقمه و مشکیشو بیشتر دوست دارم . و ایفون 7 طبق سایتا میگن تا ابان ماه قیمت ایده ال میشه و بهتر و منم گوشی حقیقتا ندارم و نمیتونم صبر کنم و بعنی تا اون موقع 6اس پلاس افتش شدید میشه ؟

نظر

• با سپاس فراوان من رزگلد دوستمو خریدم همون سی پی یو سامسونگه همه چیز اوکیه خدا رو شکر و فقط هیچ هیچ هیچ راهی واسه اپدیت 9.3.3 نیست که تغییرش بدم برای جلبریک ؟؟با هیتر شکنم نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
        با سپاس فراوان من رزگلد دوستمو خریدم همون سی پی یو سامسونگه همه چیز اوکیه خدا رو شکر و فقط هیچ هیچ هیچ راهی واسه اپدیت 9.3.3 نیست که تغییرش بدم برای جلبریک ؟؟با هیتر شکنم نمیشه
        درود
        خیر - راه ریستور بسته شده .

نظر

• یعنی هیچ راهی نیست با یک ترفندی ؟؟؟

و اینکه تست سخت افزار داره تست کنم ؟ و بفهمم باز نشده یا تعمیر نرفته چون مهلت تست داده تا فردا

نظر

یعنی هیچ راهی نیست با یک ترفندی ؟؟؟

و اینکه تست سخت افزار داره تست کنم ؟ و بفهمم باز نشده یا تعمیر نرفته چون مهلت تست داده تا فردا
            متاسفانه راهی نیست - چند مدت پیش اپل راه ریستور به این نسخه رو بسته و امکان دانگرید یا ریستور به این نسخه امکانپذیر نیست .
            قبلاً برای نسخه های قدیمی با ذخیره کردن shsh میشد دانگرید کرد اما خیلی وقته که دیگه این روش جواب نمیده و برای نسخه های جدید منتشر نشده .

برای این کار بایستی خیلی دقیق باشید - بایستی پیچ های پایین دستگاه رو بدقت بررسی کنید (با ذره بین یا ... ) یا می تونید به یک تعمیرکار نشون بدید گوشی رو .

نظر

• ممنون از شما و اینکه شماره سریال بزارم میشه بفهمید چقدر کار کرده ؟؟؟

نظر

ممنون از شما و اینکه شماره سریال بزارم میشه بفهمید چقدر کار کرده ؟؟؟
                میشه فهمید که در چه تاریخی فعال شده .
                البته به شرطی که از اکتیو شدنش کمتر از یک سال گذشته باشه .
                قرار بدید .

نظر

• شماره سریال .353296070799314

serial no.c3qgpafgrx4

و راستی دستگاه iccid داره موردی نیست ؟؟ و اینکه از کجا بفهمم انلاکه و موردی پیش نمیاد ؟؟/

ممنون

نظر

شماره سریال ....

serial no....

و راستی دستگاه iccid داره موردی نیست ؟؟ و اینکه از کجا بفهمم انلاکه و موردی پیش نمیاد ؟؟/

ممنون
                    دیوایستون در تایخ October 6, 2015 یا October 5, 2015 اکتیو شده .و تا تارخ October 6, 2016 سرویس تعمیرش اعتبار داره .
                    دیوایس هم iPhone 6S Plus 64GB Rose Gold هست .

اگر از سیم کارت های اپراتور های داخل کشور استفاده می کنید دیوایستون یا آنلاک فکتوری هست یا آنلاک شده و مشکلی هم نداره
                    ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 06-09-2016, 02:11 AM

نظر

• یعنی به تاریخ ما اکتیو شده ؟؟؟ و اینکه بعد از این جوابها سریال نامبر و نوشتها را پاک کنین از نظر امنیتی
                      ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 06-09-2016, 02:16 AM دلیل: پست اشتباها ویرایش شد

نظر

یعنی به تاریخ ما اکتیو شده ؟؟؟ و اینکه بعد از این جوابها سریال نامبر و نوشتها را پاک کنین از نظر امنیتی
                        به تاریخ شمسی میشه 14 مهر 1394 اکتیو شده و 14 مهر 1395 گارانتیش تموم میشه .

نظر

• با تشکر فروان از شما دوستان بابت جوابهای خوب و درستتون

و اینکه یک سوال دیگه ؟ تو ورژن ۹.۳.۵ صدای زنگ یکخورده ضعیفه و اینو متوجه میشم نسبت به ورژن ۹.۳.۳ و مال شما هم همینجوره ؟

و اینکه من برنامه battrey life نصب کردم و زده average که میشه متوسط و بنظرتون باطریش مشکل داره و سیکل باطریشم 301 زده
                          ویرایش توسط sanam65 : https://i-phone.ir/forums/member/196815-sanam65 در ساعت 07-09-2016, 03:15 AM

نظر

• سلام دوستان
                            من امروز میخاستم ی ۶اس بگیرم
                            ولی موردی که توجه کردم بهش پشت گوشی بود
                            جایی که شماره سریال گوشی اینا هست
                            ولی باعث تعجب من شد که ی سری از گوشیا با بارکد بود
                            منظورم همون بارکدب که با حروف خیلی بزرگ حرف CE شروع میشه (دقیقا پایین گوشی)
                            عکسو موردو زمینه میکنم .......

بعضی از ۶اس بارکد داشتندو بعضی نداشتند
                            چرا اینجوریه ؟
                            راسیاتش دودل بودم گوشیو بگیریم چون ترسیدم قابش تعویض شده باشه
                            چرا اینجوری دوستان بعضیا با بارکد بعضیا نیست
                            !!!!!
                            لطفا دوستان راهنمایی بفرمایید
                            .ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوست عزیز بعضی از پارت نامبر ها از اروپا هست که معمولا این بارکد که شما میفرمایید روش هست و پارت آمریکا این رو نداره
                              اگر از من حقیر میشنوید پارت اروپا بگیرید.رفرش و آی سی سی آی دی در پارت های اروپا خیلی کمتر از پارت آمریکا توی کشورمون هست

نظر

• سلام مجدد و بازم تشکر از دوستان

و منم با همه حساسیتی که به گوشی دارم رفتم اون ۶اس پلاس رز گلد که تو قسمت تست باطری برام زد average و سیبل باطریشم ۳۰۱ شده بود و مهر پارسال تا حالا کار کرده بود و پس دادمش و خدا رو شکر ۶اس معمولی خریدم و مال یکی بود که به پولش نیار داشت واسه بیمه ماشینش از دبی اورده بود و گفتده تا دوهفته هست که خریدم یکی واسه خودم و یکی هم واسه خانمش و الانم تو سایت اپل رفتم چک گردم این نوشتها میاد یعنی چی ؟؟ اپلرای دی هم روش نیست یک بررسی میکنین اطلاع بدین ممنون میشم
                                http://8pic.ir/images/ikhsqhypd31cugtnwp33.png

و منم تو تست رفتم باطری را تست کردم و سیبلش ۲۲ بود و تست باطریشم زدvery good و اینکه چیپشم خدا رو شکر tsmc هست
                                ویرایش توسط sanam65 : https://i-phone.ir/forums/member/196815-sanam65 در ساعت 07-09-2016, 11:42 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X