اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
    فقط یک مورد /من الان به ورژن 9.3.2 اپدیت کردم برای جلبریک و عدد 1 اومده تو ستینگ خیلی چندیش هست چه جوری از بین ببرمش ؟؟؟

برای جیلبریک به 9.3.3 ریستور کنید بهتره، بالأخره جدید ترین نسخه ای هست که فعلن براش جیلبریک اومده !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• راه ساده تری نیست برای عدد1 رفتن از دستگاه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
        راه ساده تری نیست برای عدد1 رفتن از دستگاه ؟؟؟
        فرمودید که گوشیتون روی 9.3.2 هست .
        بهترین راه برای شما این هست که به 9.3.3 ریستور کنید و دستگاه رو جیلبریک کنید .
        9.3.3 مسخه پایدارتری نسبت به 9.3.2 هست و هم اینکه پس از جیلبریک دیگه اپدیت از طریق ota دستگاه غیرفعال میشه .

نظر

• با سلام
          من گوشیم یه دفعه خاموش شد/هرجا بردم گفتن ارور 4014 میده و کاری نمیشه کرد.
          یکی از دوستام گوشی رو برد اپل استور در انگلیس و گفتن مشکل پاور داره و عوضش کردن واسم و یک گوشی نو دادن.ولی شارژر و هندزفری همون قبلی بود.
          3 روز پیش گوشی به دستم رسید.ولی دوباره دیروز خاموش شد.هرجا بردم گفتن ارور 4014 میده و کاریش نمیشه کرد خیلیا گفتن ممکنه مال شلرژرش بوده که اینجوری شده
          سیم کارت رو که از گوشی دراوردم گوشی روشن شد و مثل ساعت کار میکنه.ولی هر سیم کارتی میزارم گوشی هاموش میشه و دیگه بالا نمیاد

نظر

من الان سریال نامبر دستگاه را زدم سایت اپل این اومده چرا ؟؟؟اصلا چیزی بنام ماه و سال و مدت نزده ببینم کی اکتیو شده و قبلا هم دوست عزیزمون اقای علیرضا بهم گفته بود که اصلا میزنه اکسپایر دلیلش چیه ؟؟؟

http://8pic.ir/images/1ubfc4nw8gi1hwiclm88.png

با تشکر از همگی دوستان انجمن ممنون و سپاسگزارم بابت جوابای درستتون و خسته نباشین .و فقط این سوالم را جواب بدین ببینم شاید گوشی رفرش هست چون میزنه expair

نظر

با تشکر از همگی دوستان انجمن ممنون و سپاسگزارم بابت جوابای درستتون و خسته نباشین .و فقط این سوالم را جواب بدین ببینم شاید گوشی رفرش هست چون میزنه expair
              نگران اکسپایر زدنش نباش !
              اکسپایر اول به خاطر این هست که از زمانی که گوشی برای اولین بار اکتیو شده تا حالا بیش از یک سال میگذره - یعنی مدت زمان گارانتی پشتیبانی تلفنی دستگاه که یکسال هست تموم شده .
              اکسپایر دوم هم که مدتش 90 روز (سه ماه) هست که مسلماً زودتر تموم شده که مربوط به تعمیرات و اینجور مسائل هست .
              ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 23-08-2016, 01:54 AM

نظر

• سلام و وقت بخیر

من ایفون 6اس را فروختم و حالا پلاس پیدا کردم بخاطر صفحه بزرگتر و رنگ رزگلد و اینجوری که میگن خیلی بدرنگه و تو فروش هم خیلی بد فروشه درسته ؟ و اینکه الان خرید 6اس پلاس صلاح هست یا خیر ؟ و اینکه پلاس رزگلد دارن در حد اک وسایلاش همش اکبنده ولی نوع سی پی یوش سامسونگ هست و تو دلم نمیره بخاطر نوع سی پی یوش و حالا بنظر شما سامسونگ چقدر تو مصرف فرقشه با tsmc؟ و اینکه افت خریدش زیاده و رنگشم رزگلده

نظر

سلام و وقت بخیر

من ایفون 6اس را فروختم و حالا پلاس پیدا کردم بخاطر صفحه بزرگتر و رنگ رزگلد و اینجوری که میگن خیلی بدرنگه و تو فروش هم خیلی بد فروشه درسته ؟ و اینکه الان خرید 6اس پلاس صلاح هست یا خیر ؟ و اینکه پلاس رزگلد دارن در حد اک وسایلاش همش اکبنده ولی نوع سی پی یوش سامسونگ هست و تو دلم نمیره بخاطر نوع سی پی یوش و حالا بنظر شما سامسونگ چقدر تو مصرف فرقشه با tsmc؟ و اینکه افت خریدش زیاده و رنگشم رزگلده
                  سلام رنگ که کاملن سلیقه ای هست حتی من یادمه بعضی ها عاشق دوآتیشه ی رزگلد بودن! اما درباره ی تفاوت اون طور که من شنیدم (خودم تست نکردم) در مدل پلاس تفاوت بین سامسونگ با tsmc بیشتر و مشهود تر هست! یعنی شاید در 6s معمولی فرق زیادی نداشته باشه اما در پلاس نه
                  حالا توصیه ی من اینه اگه در خریدش دو دل هستید و شک دارید صبر کنید تا آیفون 7 چون علاوه بر اینکه یک نسل جلوتر رو می خرید و از tsmc استفاده شده قطعن؛ طبق شایعات قراره ظرفیت پایه به 32 گیگ تبدیل بشه که این خبر خیلی خوبی هست اگه درست باشه ، چون شما هزینه ای در حد 6s نو و ظرفیت 16 گیگ فعلی پرداخت می کنید اما حداقل 32 گیگ به دست میارید (اگه قصد خرید ظرفیت های بالا تر رو ندارید)

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 05-09-2016, 12:10 PM

نظر

• یعنی قطعا تو پلاس tsmc بهترینه درسته ؟ من والا رزگلد دوستمو میخام بگیرم ولی اون نوعشو زد سامسونگ بود و بخاطر رنگش تو ذوقمه و مشکیشو بیشتر دوست دارم . و ایفون 7 طبق سایتا میگن تا ابان ماه قیمت ایده ال میشه و بهتر و منم گوشی حقیقتا ندارم و نمیتونم صبر کنم و بعنی تا اون موقع 6اس پلاس افتش شدید میشه ؟

نظر

یعنی قطعا تو پلاس tsmc بهترینه درسته ؟ من والا رزگلد دوستمو میخام بگیرم ولی اون نوعشو زد سامسونگ بود و بخاطر رنگش تو ذوقمه و مشکیشو بیشتر دوست دارم . و ایفون 7 طبق سایتا میگن تا ابان ماه قیمت ایده ال میشه و بهتر و منم گوشی حقیقتا ندارم و نمیتونم صبر کنم و بعنی تا اون موقع 6اس پلاس افتش شدید میشه ؟

بله tsmc کلن بهتره حتی توی 6s معمولی ولی در پلاس تا جایی که من میدونم تفاوت بیشتره
                      پس از 7, افت قیمت که قطعن پیدا می کنه 6s نسبت به حالا
                      اما از اون طرف هم روز به روز آکبندش کم تر میشه در بازار
                      رنگ هم خب سلیقه ای هست همونطور که گفتم و هر کسی نظری داره
                      باز هم میل خودتون بنده صرفن بر اساس تجربه و وسواسی که داشتید گفتم تا 7 صبر کنید تصمیم با شماست

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                        بله tsmc کلن بهتره حتی توی 6s معمولی ولی در پلاس تا جایی که من میدونم تفاوت بیشتره
                        پس از 7, افت قیمت که قطعن پیدا می کنه 6s نسبت به حالا
                        اما از اون طرف هم روز به روز آکبندش کم تر میشه در بازار
                        رنگ هم خب سلیقه ای هست همونطور که گفتم و هر کسی نظری داره
                        باز هم میل خودتون بنده صرفن بر اساس تجربه و وسواسی که داشتید گفتم تا 7 صبر کنید تصمیم با شماست

سلام
                        البته من شنيدم در نسخه ي پلاس بين پردازنده ها تفاوتي نيست نسبت به نسخه هاي معمولي
                        اما در كل اصلا در نسخه هاي مختلف 6s فرقي بين اين دو پردازنده در استفاده روزانه نيست
                        با خيال راحت خريد كنين و نگران نوع پردازنده اصلا نباشين

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-09-2016, 03:03 PM

نظر

یعنی قطعا تو پلاس tsmc بهترینه درسته ؟ من والا رزگلد دوستمو میخام بگیرم ولی اون نوعشو زد سامسونگ بود و بخاطر رنگش تو ذوقمه و مشکیشو بیشتر دوست دارم . و ایفون 7 طبق سایتا میگن تا ابان ماه قیمت ایده ال میشه و بهتر و منم گوشی حقیقتا ندارم و نمیتونم صبر کنم و بعنی تا اون موقع 6اس پلاس افتش شدید میشه ؟
                          سلام
                          البته من شنيدم در نسخه ي پلاس بين پردازنده ها تفاوتي نيست نسبت به نسخه هاي معمولي
                          اما در كل اصلا در نسخه هاي مختلف 6s فرقي بين اين دو پردازنده در استفاده روزانه نيست

نظر

• از ارسال پستها پشت سر هم معذرت خواهي ميكنم
                            متاسفانه امكان خذف وجود نداره
                            اميدوارم مديران رسيدگي كنن

نظر

نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                              سلام

والا در این مورد نقل قول های مختلفی هست، بعضی از دوستان شدیدن متعصب روی اپل این قضیه رو تبلیغات منفی رقیب ها می دونستند
                              یکی از دوستان با سابقه و تجربه خوب که در انجمن هستند و خودشون هم تست کرده بودند این اختلاف رو تأیید کردند
                              به قول معروف تا نباشد چیزکی مردم نگوبند چیزها!
                              وقتی که اپل قرارداد های جدید رو میره با tsmc می بنده یعنی پذیرفته اختلاف و برتری tsmc رو
                              *البته از نظر تئوری ، بنده این قضیه رو که اختلاف در سری پلاس مشهود تر هست رو درست تر می دونم (بخاطر صفحه ی بزرگ تر)

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 05-09-2016, 03:31 PM

نظر

• منم دنبال پلاس tsmcهستم که متاسفانه گیر نمیاد و منم از نوع سامسونگش خوشم نمیاد و تو دلم نمیره

نظر

صبر کنید ..
                                X