اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من از اندروید میخوام کوچ کنم به آی او اس
    فقطم از اندروید سری های nexus رو داشتم
    میخواستم بدونم اگه الان 6s بخرم موقع معرفی آیفون جدید پشیمون نمیشم ؟؟؟؟
    اگه 6s بگیرم تا چند وقت ساپورت میشه ؟؟؟
    یه راهنمایی جامع بکنید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط Ashkanak نمایش پست ها
      سلام من از اندروید میخوام کوچ کنم به آی او اس
      فقطم از اندروید سری های nexus رو داشتم
      میخواستم بدونم اگه الان 6s بخرم موقع معرفی آیفون جدید پشیمون نمیشم ؟؟؟؟
      اگه 6s بگیرم تا چند وقت ساپورت میشه ؟؟؟
      یه راهنمایی جامع بکنید ممنون میشم
      یکی دوتا نکته لازمه که بیان کنم: دنیای گوشی امروز متأسفانه یا خوشبختانه هر سال و بعضی موارد هر ماه شاهد گوشی های هوشمند جدید هست، حالا شما باید به نیاز خودت نگاه کنی، خب طبیعی هست که آیفون جدید امکان نداره از سری قبلی اش ضعیف تر باشه و قطعاً برتری هایی داره ، و شما باید خودتون تشخیص بدید که آیا ارزش داره برای آیفون 7 و طبیعی شدن قیمتش صبر کرد یا نه
      ولی یک تجربه ی مهم که گفتنش بد نیست اپل همیشه در سری های معمولی، تغییرات ظاهری رو اعمال می کنه و تفاوت خیلی چشم گیری با سری s قبلی از نظر قدرت سخت افزاری و دوربین نیست، و در سری های S میاد ارتقای سخت افزاری انجام میده ولی ظاهر رو تغییر نمی ده! (البته انتقاد هایی هم به اپل در این قسمت وارده)
      شما بیشتر کاربرهای باتجربه ی آیفون رو ببینید ترجیح میدن تا اومدن سری s صبر کنن
      بنابراین حدسی که الآن میشه زد آیفون 7 از نظر قدرت سخت افزاری (که حرف اصلی رو میزنه) و دوربین تفاوت خیلی زیادی با 6s نخواهد داشت
      در نهایت از نظر بنده شما با خرید 6s ضرری نکردید و پشتیبانی هم باتوجه به سخت افزار قوی این سری قطعاً خوب خواهد بود
      ولی اینکه آیفون بعدی که معرفی میشه به اندازه ای ضعیف و بدتر باشه که سری قبلی اش برتری داشته باشه اینطور نیست!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
        یکی دوتا نکته لازمه که بیان کنم: دنیای گوشی امروز متأسفانه یا خوشبختانه هر سال و بعضی موارد هر ماه شاهد گوشی های هوشمند جدید هست، حالا شما باید به نیاز خودت نگاه کنی، خب طبیعی هست که آیفون جدید امکان نداره از سری قبلی اش ضعیف تر باشه و قطعاً برتری هایی داره ، و شما باید خودتون تشخیص بدید که آیا ارزش داره برای آیفون 7 و طبیعی شدن قیمتش صبر کرد یا نه
        ولی یک تجربه ی مهم که گفتنش بد نیست اپل همیشه در سری های معمولی، تغییرات ظاهری رو اعمال می کنه و تفاوت خیلی چشم گیری با سری s قبلی از نظر قدرت سخت افزاری و دوربین نیست، و در سری های S میاد ارتقای سخت افزاری انجام میده ولی ظاهر رو تغییر نمی ده! (البته انتقاد هایی هم به اپل در این قسمت وارده)
        شما بیشتر کاربرهای باتجربه ی آیفون رو ببینید ترجیح میدن تا اومدن سری s صبر کنن
        بنابراین حدسی که الآن میشه زد آیفون 7 از نظر قدرت سخت افزاری (که حرف اصلی رو میزنه) و دوربین تفاوت خیلی زیادی با 6s نخواهد داشت
        در نهایت از نظر بنده شما با خرید 6s ضرری نکردید و پشتیبانی هم باتوجه به سخت افزار قوی این سری قطعاً خوب خواهد بود
        ولی اینکه آیفون بعدی که معرفی میشه به اندازه ای ضعیف و بدتر باشه که سری قبلی اش برتری داشته باشه اینطور نیست!

دادا ایفون بعدی طبق خبر هایی که هر روز میاد یکی از بهترین کمرا فون های بازار گویا میشه دوربین دو تایی با 1.7 گشودگی بعد شما چطور میگی دوربین 6s با ایفون 7 فرقی زیادی نمیتونه داشته باشه !!!

روی ایفون بعدی دوربین تغییر میکنه به کل .

هر چند سری S بهترین کاملترین هستن و نسخه 7S نواقص 7 را رفع میکنه .

ولی باز خرید 6s منطقی تر هست برای این دوستمون .

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
          دادا ایفون بعدی طبق خبر هایی که هر روز میاد یکی از بهترین کمرا فون های بازار گویا میشه دوربین دو تایی با 1.7 گشودگی بعد شما چطور میگی دوربین 6s با ایفون 7 فرقی زیادی نمیتونه داشته باشه !!!

روی ایفون بعدی دوربین تغییر میکنه به کل .

هر چند سری S بهترین کاملترین هستن و نسخه 7S نواقص 7 را رفع میکنه .

ولی باز خرید 6s منطقی تر هست برای این دوستمون .
          سلام به شما دوست خوبم، بنده هم در همان پست گفتم با توجه به تجربه های گذشته این چنین بوده و در پایان باز هم تأکید کردم که بدون شک آیفون جدید نسبت به سری قبل خود برتری داره-اصلاً بدیهیه
          ولی خودمونیم همیشه کلی شایعه قبل از انتشار آیفون جدید میاد ولی همیشه در سری های معمولی دیدیم که تنها تغییرات ظاهری (طراحی و اندازه صفحه) رخ داده و سخت افزار و دوربین ارتقای زیادی نداشته
          ضمن اینکه دوربین 6s به این کیفیت ، آدم دیگه چی از دوربین گوشی میخواد واقعاً!
          حالا دوربین هم اگه خیلی تفاوت کنه ولی سخت افزار اصلی رو تقریباً‌ مطمئتم ارتقای زیادی پیدا نمی کنه نسبت به 6s

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 27-04-2016, 09:26 PM

نظر

• سلام به همه دوستان و اساتید
            راهنمایی بفرمایید آیا راهی برای بک آپ گیری از آهنگ های سینک شده در رادیو جوان هست؟
            یعنی اگر گوشی ریستور یا ریست شود یا گوشی جدید خریداری شود تکلیف آهنگ های بسیاری که در اپلیکیشن رادیو جوان سینک و ذخیره شده اند چی می شه؟ آیا منتقل می شوند یا کلاً از بین رفته و باید در گوشی جدید از ابتدا همه رو دوباره سینک و ذخیره کرد؟
            اگر حالت دوم باشه که توجیه نداره حجم نت رو برای سینک کردن آهنگ ها حروم کنم و علیرغم مزایای بسیار اپ رادیو جوان ترجیح می دم آهنگ ها رو دانلود کنم و توی گوشی بریزم که بک آپ ازشون در کامپیوتر قرار بگیره.
            کلاً روشی بهتر از رادیو جوان برای مدیریت آهنگ های ایرانی هست؟
            ممنون

نظر

• خیر٬ متأسفانه نه تنها بعد از عوض کردن گوشی٬ بلکه بعد از پاک کردن اپلیکیشن رادیو جوان و نصب مجددش هم امکان دسترسی به موزیک های سینک شده وجود نداره...

به نظرم بهترین راه٬ اینه که با نرم افزارهای دانلودر با خود گوشی دانلود کنید و اونارو به کامپیوتر منتقل کنید٬ چون دقیقا همین مشکل واسه نرم افزارهای دانلود هم پیش میاد. اما خب مزیت این روش این هست که میتونید اونارو از گوشی به کامپیوتر انتقال بدید٬ اما اپلیکیشن رادیو جوان متأسفانه این امکان رو نداره

فکر میکنم به خاطر اینکه بازدید از ورسایتش بالا بره و همچنین آمار دانلود موزیک ها و ... افزایش پیدا کنه٬ دست به همچین کاری زدن. وگرنه دلیل دیگه ای واسه انجام اینکار وجود نداره

البته اینجوری که خوندم در مورد آپدیت جدید٬ اگه موزیک هارو به قسمت My Music ( بعد از لاگین کردن تو اکانت خودتون ) وارد کنید٬ اونا ظاهرا تو اکانت شما میمونه و روی تمامی دیوایس ها در دسترس هست. اما اینکه روی دیوایس های دیگه باید مجدد دانلود کنید یا نه رو نمی دونم. امتحان نکردم

نظر

• سلام میخواستم بدونم 6s شونزده گیگ چقدر فضای خالی بهم میده ؟؟ آی او اس آپش فضایی میگیره از اون شونزده تا ؟؟؟
                کلا 16 GB به صرفه هست ؟ پشیمونی نمیاره ؟؟ قابل تحمل هست آیا ؟

نظر

سلام میخواستم بدونم 6s شونزده گیگ چقدر فضای خالی بهم میده ؟؟ آی او اس آپش فضایی میگیره از اون شونزده تا ؟؟؟
                  کلا 16 GB به صرفه هست ؟ پشیمونی نمیاره ؟؟ قابل تحمل هست آیا ؟
                  سلام ، گوشی ۱۶ گیگ فقط گوشیه دیگه واسه تماس و مسیج و ....... !! با چندتا عکس و چندتا فیلم و چندتا برنامه راحت پر میشه !! قابل تحمله به شرطی که مرتب خالی بشه ، اقلا عکس ها و فیلم هارو منتقل کنی به کامپیوتر یا هر فضای دیگه !! اون اول گمونم ۱۳ یا ۱۴ گیگ فضا میده فابریک !! گوشی مادرم ۱۶ گیگه ، چون بازی و اپلیکیشن روش نیست فقط عکس و فیلم ها هستن که فضاشو پر کردن ولی خوب بازم هر چند وقت یکبار باید کلی عکس و فیلم پاک کنه !!

در کل خوبه !! واسه کسایی که میدونن گوشی برای بازی کردن و فیلم برداری و عکاسی نیست و تمام اونا دیوایس تخصصی دارن واسه خودشون ، مناسبه !! موفق باشی داداش

نظر

• سلام دوستان من قرار فردا ايفون 6sبگيرم ولي حقيقت دو دلم واسه خاطر اين قضيه cpuشون ميترسم سامسونگ از اب در بياد حالا موندم نميدونم چيكار كنم چون بعيد ميدونم فروشنده اي قبول كنه كه گوشي رو باز كني و بعد اگر tsmc نبود پس بدي ؟حقيقت واسم مهمه كه tsmc باشه دوستان راهي نيست قبل خريد بفهمي كدوم مدله؟خواهشا اگر كسي در اين مورد اطلاعاتي داره منو راهنمايي كنه .باتشكر.

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
                      سلام دوستان من قرار فردا ايفون 6sبگيرم ولي حقيقت دو دلم واسه خاطر اين قضيه cpuشون ميترسم سامسونگ از اب در بياد حالا موندم نميدونم چيكار كنم چون بعيد ميدونم فروشنده اي قبول كنه كه گوشي رو باز كني و بعد اگر tsmc نبود پس بدي ؟حقيقت واسم مهمه كه tsmc باشه دوستان راهي نيست قبل خريد بفهمي كدوم مدله؟خواهشا اگر كسي در اين مورد اطلاعاتي داره منو راهنمايي كنه .باتشكر.
                      اين ٢ مدل نهايت ٢٪‏ تفاوت داشته باشن اصلن مهم نيست
                      نه راهى نيست قبل باز كردن

نظر

• سلام میخواستم بدونم موقع خرید به جه چیزایی توجه کنم
                        یه راهنمایی کنید سرم کلاه نره یه وقت
                        ویرایش توسط Ashkanak : https://i-phone.ir/forums/member/194814-ashkanak در ساعت 08-05-2016, 01:00 AM

نظر

سلام میخواستم بدونم موقع خرید به جه چیزایی توجه کنم
                          یه راهنمایی کنید سرم کلاه نره یه وقت
                          از فروشگاه معتبر خرید کن . قبل از خرید یه گوشی دستت باشه سریالشو تو سایت چک کن ببین اکتیو نشده باشه https://checkcoverage.apple.com

از فروشگاه های معتبر اینترنتی هم بخری خیالت راحته مثله دیجی کالا

نظر

• سلام
                            دوستان ١٦ گيگ ١٠.٥ گيگش ازاده يا ١١ گيگ
                            من تازه خريدم نوشته بود ظرفيت ١١.١ گيگ ولي ١.١ گيگش پر بود
                            از همه اينطوريه؟

نظر

• با سلام خدمت شما اساتید محترم

من میخواستم ایفون 6اس بگیرم میخواستم بدونم موقع خرید به چه چیزایی دقت کنم؟و اینکه چجوری میتونم از اکتیو شدن یا نشدن موقع خرید اطلاع پیدا کنم؟؟ با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط shs87 نمایش پست ها
                                با سلام خدمت شما اساتید محترم

من میخواستم ایفون 6اس بگیرم میخواستم بدونم موقع خرید به چه چیزایی دقت کنم؟و اینکه چجوری میتونم از اکتیو شدن یا نشدن موقع خرید اطلاع پیدا کنم؟؟ با تشکر
                                سلام عزيزم
                                هنگام خريد به نحوه ي بستن سلفون روي كارتون گوشي توجه كن كه كاملا پيك باشه به كارتون
                                قبل از باز كردن سلفون imei روي كارتون گوشي را بزن تو سايت اپل و مطمن شو active نشده باشه
                                همينا كافيه

نظر

صبر کنید ..
                                X