اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
    میشه بهم راه دقیقشو بفرمایین ممنون میشم
    Contact support رو بزنيد و ازشون سوال كنيد.
    زبان تون بايد خوب باشه تا بپرسيد چه روزي اكتيو شده.البته نميدونم اينو ميگن يا نه چون تا به حال نپرسيدم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• والا این پارت امریکا با iccid هست و قبلیه امریکا بدون iccid و کلا شانسیه عزیزم و به جرات میگم مصرفش عالیه

نظر

• برای من با iccid و پارت آمریکا و سامسونگ هست و کامل راضیم و دوستم tsmc داره و شارژ و کارایی مشابه

- - - - - - - - - -

برای من با ICCID و پارت آمریکا و سامسونگ هست و کامل راضیم و دوستم TSMC داره و شارژ و کارایی مشابه

نظر

• بنظرم تو پلاس زیاد فرقی نمیکنه و منم رزگلد که داشتم با چیپ سامسونگ فقط بنچمارک گرفتم و با باطریش کار نکردم ببینم چه جوره در مقایسه با این که tmsc هست . ولی قبلش 6اس داشتم با چیپ tmsc به شدت بالا بود

- - - - - - - - - -

بنظرم تو پلاس زیاد فرقی نمیکنه و منم رزگلد که داشتم با چیپ سامسونگ فقط بنچمارک گرفتم و با باطریش کار نکردم ببینم چه جوره در مقایسه با این که tmsc هست . ولی قبلش 6اس داشتم با چیپ tmsc به شدت بالا بود

نظر

• تو پلاس فرق خاصي بين چيپها نيست

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

• سلام از کجا ۶ اس بخرم که مطمئن باشه و مشکلی پیش نیاد ینی مثلا هندزفریش تقلبی نباشه یا مثلا گوشی رفرش نباشه جایی هست مطمئن باشه بجز دیجیکالا چون یه تجربه ی بد داشتم گوشی مورد دار دادن پس هم نگرفتن دیگه به دیجیکالا هم اعتمادی نیست ممنون میشم اگه جایی هست معرفی کنید ؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous 87 نمایش پست ها
                سلام از کجا ۶ اس بخرم که مطمئن باشه و مشکلی پیش نیاد ینی مثلا هندزفریش تقلبی نباشه یا مثلا گوشی رفرش نباشه جایی هست مطمئن باشه بجز دیجیکالا چون یه تجربه ی بد داشتم گوشی مورد دار دادن پس هم نگرفتن دیگه به دیجیکالا هم اعتمادی نیست ممنون میشم اگه جایی هست معرفی کنید ؟

چرا از فروشگاه همین سایت خرید نمی کنید .. مطمن و مناسب
                مجتمع پایتهت ، برج a طبقه هفتم ..‌

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

در تجربه کاربری هیچ فرقی بین چیپهای سامسونگ و tmsc نیست مگر در بنجمارک که اونم خیلی فرق زیادی ندارن
                  پیروز از دی جی کالا ۶ اس خریدم
                  تاریخ ساختش مربوط به ۲ ژانویه ۲۰۱۶ بود
                  با iccid و چیپ سامسونگ و پارت امریکا
                  گوشی هیچ مشکلی تا الان نداشته و عالیه
                  هرچی از دی جی کالا خریدم عالی بوده
                  ۶ اس هم نسبت به ۶ خیلی سریع تر و بهتر شده
                  مصرف باتریشم عالیه
                  کلا از ارتقا به ۶ اس و خرید از دی جی کالا راضیم
                  ممنون

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 08-04-2016, 11:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                    در تجربه کاربری هیچ فرقی بین چیپهای سامسونگ و tmsc نیست مگر در بنجمارک که اونم خیلی فرق زیادی ندارن
                    پیروز از دی جی کالا ۶ اس خریدم
                    تاریخ ساختش مربوط به ۲ ژانویه ۲۰۱۶ بود
                    با iccid و چیپ سامسونگ و پارت امریکا
                    گوشی هیچ مشکلی تا الان نداشته و عالیه
                    هرچی از دی جی کالا خریدم عالی بوده
                    ۶ اس هم نسبت به ۶ خیلی سریع تر و بهتر شده
                    مصرف باتریشم عالیه
                    کلا از ارتقا به ۶ اس و خرید از دی جی کالا راضیم
                    ممنون

از دیجیکالا یه اس ۶ گرفتم دوربینش نور رو می کشید مثل حالتی که لنز کثیف میشه گوشی رو بردم پیششون گفتن بازتاب نور تو لنزه و عوض نکردن بردم فروختم یه چیزی گذاشتم روش یه اس ۶ دیگه از بازار موبایل خریدم اون مشکل رو دیگه نداشت ینی ۱۰۰ درصد گوشی باز شده بوده و لنزش کثیف شده بوده از داخل یا خود دیجیکالا این دست گل رو به آب داده یا پار مایکروتل یا موقع اسمبل شدن تو ویتنام که آخری به احتمال زیاد غیر ممکن هست

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                      چرا از فروشگاه همین سایت خرید نمی کنید .. مطمن و مناسب
                      مجتمع پایتهت ، برج a طبقه هفتم ..‌
                      چون بهشون به هیچ وجه اعتماد ندارم حتی همین فروشگاه سایت ... شرکتی نیست که وارد کنه خودشم گارانتی کنه فروشگاه داشته باشه حضوری از نمایندگیش بشه خرید کرد مثل پارس مایکروتل برای سامسونگ

ویرایش توسط Anonymous 87 : https://i-phone.ir/forums/member/168970-anonymous-87 در ساعت 08-04-2016, 11:55 PM

نظر

• سلام دوستان این وقایع گستر فارس مرکز فروشش کجاست ؟ قابل اعتماده ؟ کسی ازش مستقیم خرید داشته ؟ امکان داره بندازه ؟

نظر

• سلام دوستان شرمنده مزاحم شدم
                          من امروز یه 6 اس صفر خریدم وقتی زدمش شارژ روشن شد ولی وقتی که خاموشش کردم تا خاموش باشه شارژ شه هیچ علامتی روی صفحه نمیاد ولی وقتی روشنش کردم باز ببینم شارژ شده یا نه دیدم شارژ شده
                          میخوام بدونم گوشیم مشکل داره که وقتی تو شارژه ولی خاموشه علامت باتری یا هیچ علامت دیگه نمیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mreza0552 نمایش پست ها
                            سلام دوستان شرمنده مزاحم شدم
                            من امروز یه 6 اس صفر خریدم وقتی زدمش شارژ روشن شد ولی وقتی که خاموشش کردم تا خاموش باشه شارژ شه هیچ علامتی روی صفحه نمیاد ولی وقتی روشنش کردم باز ببینم شارژ شده یا نه دیدم شارژ شده
                            میخوام بدونم گوشیم مشکل داره که وقتی تو شارژه ولی خاموشه علامت باتری یا هیچ علامت دیگه نمیاد؟
                            درود
                            مبارکه عزیز
                            وقتی گوشی به شاژ متصل هست تا زمانی میشه عملکرد شارژ رو دید که گوشی روشن باشه
                            در زمان خاموش بودن گوشی هیچ اطلاعی از وضعیت گوشی نمایش داده نمیشه

نظر

• سلام دوستانی که گوشی6s دارند و این نکته توجشونو جلب کرده تجربه اش کردن من از نگرانی درارن من این گوشی خریداری کردم و متوجه موضوع ای شدم که ذهنم رو مشغول کرده
                              گوشی وقتی ویبره می خوره تو یه زاویه هایی صدای ویبره عادی اما وقتی گوشی بر عکس میکنم یا تکون میدم یا میچرخونی صدای ویبره تغییر میکنه صدای عادی نیست انگار قطعه ویبره حرکت داره و به بدنه میخوره صداش تغییر میکنه خواست بدونم میشه توجه کنید ببینید واسه شمام ویبره به همین صورته وقتی گوشی سایلنت و فقط صدای ویبره واضح تر شنیده میشه شمام این تغییر صدارو تو گوشیتون دارین وقتی تکون میدین یا بر عکسش میکنید گوشی رو؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط سارا آرام نمایش پست ها
                                سلام دوستانی که گوشی6s دارند و این نکته توجشونو جلب کرده تجربه اش کردن من از نگرانی درارن من این گوشی خریداری کردم و متوجه موضوع ای شدم که ذهنم رو مشغول کرده
                                گوشی وقتی ویبره می خوره تو یه زاویه هایی صدای ویبره عادی اما وقتی گوشی بر عکس میکنم یا تکون میدم یا میچرخونی صدای ویبره تغییر میکنه صدای عادی نیست انگار قطعه ویبره حرکت داره و به بدنه میخوره صداش تغییر میکنه خواست بدونم میشه توجه کنید ببینید واسه شمام ویبره به همین صورته وقتی گوشی سایلنت و فقط صدای ویبره واضح تر شنیده میشه شمام این تغییر صدارو تو گوشیتون دارین وقتی تکون میدین یا بر عکسش میکنید گوشی رو؟؟؟؟
                                خیر مشکلی نداریم . مشکل از مونتاژ کارخانه هست از شانس شما .

نظر

صبر کنید ..
                                X