اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    امروز گوشی گرفتم 6s ولی اومدم خونه گوشی از 18 روز پیش اکتیو شده و آنلاک فکنوری هم هست
    زنگ زدم فروشنده میگه از سری s بعضی ها اینطوریه
    دلیلش رو هم نمیدونست
    حرفش توجیه داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aminhaidari1372 نمایش پست ها
      سلام
      امروز گوشی گرفتم 6s ولی اومدم خونه گوشی از 18 روز پیش اکتیو شده و آنلاک فکنوری هم هست
      زنگ زدم فروشنده میگه از سری s بعضی ها اینطوریه
      دلیلش رو هم نمیدونست
      حرفش توجیه داره ؟
      قبله از این که سیم کارت بندازی باید تست کنی از داخله سایت ببینی چی نوشته اگه اکتیو نشده بود و بعد از اکتیو چند هفته قبل بزنه موردی نداره تاریخ خرید از استور هست .

نظر

• نوشته اصلی توسط kamelkon نمایش پست ها
        سلام.من دیروز یه ایفون 6s که iccid داره خریدم .تاریخ اکتیوش و چک کردم تقریبا مال 3 هفته پیش بود که فروشنده گف چون icc داره قبلش باز میشه و اکتیو میشه.امروز متوجه شدن رو کابل شارژش امضای اپل که نوشته designed by apple... نوشته نشده.یعنی کلا چیزی نوشته نشده.میخواسم بدونم کابلا 6s کلا اینجوره یا اینکه این فیکه؟در ضمن کد icc پشت جعبه با توی گوشی تفاوت داره،این مشکلی داره یانه؟در ضمن گوشی هنگام خرید پلمپ بود و پارت نامبر ll/a هست.لطفا راهنمایی کنید تا دیر نشده برم پس بدم البته اگه بگیره.در ضمن پشت گوشی علائم fcc و سطل اشغال و اینام نداره.طبیعیه؟
        دوست عزیزم شما حتما گوشی رو ببر پس بده. کلا احتمالا گوشی دست دوم به شما دادن به اسم نو!!! اینکه چون iccid داره٬ قبلا باز شده دروغ محضه! هیچ ربطی نداره اصلا. گوشی قبلا باز شده و لوازم داخلش با لوازم فیک عوض شده و مجددا پلمپ شده. اینکه کد iccid روی جعبه با گوشی فرق داره که اصلا دیگه آخرشه!!! یعنی جعبه اصلا واسه گوشی نیست.. حتما حتما حتما ببر گوشی رو پس بده و فکر هم میکنم که میتونی از دست فروشنده شکایت هم بکنی... تا دیر نشده زودتر اقدام کن

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط kamelkon نمایش پست ها
        سلام.من دیروز یه ایفون 6s که iccid داره خریدم .تاریخ اکتیوش و چک کردم تقریبا مال 3 هفته پیش بود که فروشنده گف چون icc داره قبلش باز میشه و اکتیو میشه.امروز متوجه شدن رو کابل شارژش امضای اپل که نوشته designed by apple... نوشته نشده.یعنی کلا چیزی نوشته نشده.میخواسم بدونم کابلا 6s کلا اینجوره یا اینکه این فیکه؟در ضمن کد icc پشت جعبه با توی گوشی تفاوت داره،این مشکلی داره یانه؟در ضمن گوشی هنگام خرید پلمپ بود و پارت نامبر ll/a هست.لطفا راهنمایی کنید تا دیر نشده برم پس بدم البته اگه بگیره.در ضمن پشت گوشی علائم fcc و سطل اشغال و اینام نداره.طبیعیه؟
        دوست عزیزم شما حتما گوشی رو ببر پس بده. کلا احتمالا گوشی دست دوم به شما دادن به اسم نو!!! اینکه چون ICCID داره٬ قبلا باز شده دروغ محضه! هیچ ربطی نداره اصلا. گوشی قبلا باز شده و لوازم داخلش با لوازم فیک عوض شده و مجددا پلمپ شده. اینکه کد ICCID روی جعبه با گوشی فرق داره که اصلا دیگه آخرشه!!! یعنی جعبه اصلا واسه گوشی نیست.. حتما حتما حتما ببر گوشی رو پس بده و فکر هم میکنم که میتونی از دست فروشنده شکایت هم بکنی... تا دیر نشده زودتر اقدام کن

نظر

• با سلام

من بین رنگ این گوشی موندم کدومو بگیرم بجز البته سیلور که شیک باشه تو خرید و فروش بهتر باشه تو طولانی مدت تو بورس باشه و از چشم نیافته و اینکه رنگاش کاری نداره به اینکه مرد باشی یا پسر یا دختر درسته ??

نظر

• سلام دوستان من میخوام گوشی 6s بخرم میشه لطف کنید راهنماییم کنید چه چیزایی رو هنگام oرید توجه کنم؟از بسته بندیو icc گرفته تا چیزای دیگه
            منظور از بسته بندی T وicc که میگن رو جعبه باشه یا نه چیهi

نظر

• سلام دوستان من میخوام گوشی 6s بخرم میشه لطف کنید راهنماییم کنید چه چیزایی رو هنگام oرید توجه کنم؟از بسته بندیو icc گرفته تا چیزای دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_amiri نمایش پست ها
                سلام دوستان من میخوام گوشی 6s بخرم میشه لطف کنید راهنماییم کنید چه چیزایی رو هنگام oرید توجه کنم؟از بسته بندیو icc گرفته تا چیزای دیگه
                اگه برای بار اولته خرید میکنی سعی کن از فروشگاه معتبر خرید کنی سرت کلاه نره یا ( پیسنهاد میکنم از دیجی کالا بخری )

نظر

• سلام دوستان ! من يه آيفون 6s خريدم به تاريخ 22 ماه مارچ 2016, ولي وقتي كه تو سايت اپل چك كردم اين تاريخ رو نشون داد ! ولي قبل از اكتيو كردن چك كردم نوشته بود Please Activate Your iphone

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان ایمیل اپل ساپورت چیه؟ رمز اپل ایدیم یادم رفته میرم ریکاوری کنم ولی ایمیل و نمیفرسته

نظر

• سلام و درود خدمت عزیزان ...این ایفون دوستان کی اکتیو شده و باید کدام تاریخو ببینیم که همون روز اکتیو شده ؟؟؟

http://8pic.ir/images/qlnhihrlt5nos7rzouve.png

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
                        سلام و درود خدمت عزیزان ...این ایفون دوستان کی اکتیو شده و باید کدام تاریخو ببینیم که همون روز اکتیو شده ؟؟؟

http://8pic.ir/images/qlnhihrlt5nos7rzouve.png
                        اينجا دقيق نميزنه چه روزي.فكر كنم تنها راه پرسيدن از ساپورت باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• میشه بهم راه دقیقشو بفرمایین ممنون میشم

نظر

میشه بهم راه دقیقشو بفرمایین ممنون میشم

گوشی جدیدتون دیگه چیپست سامسونگ نیست ؟ راضی هستین ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
                            میشه بهم راه دقیقشو بفرمایین ممنون میشم

گوشی جدیدتون دیگه چیپست سامسونگ نیست ؟ راضی هستین ؟

نظر

• اره خیلی راضیترم و با اون ک یک سری بالا اومد برنامه بنچمارک نصب و بهم 98 هزار امتیازداد ولی این 138 تا 128 هزار امتیاز میده

نظر

اره خیلی راضیترم و با اون ک یک سری بالا اومد برنامه بنچمارک نصب و بهم 98 هزار امتیازداد ولی این 138 تا 128 هزار امتیاز میده
                                دوست من چه مشخصاتي رو گرفتي كه چيپستش سامسونگ نيست ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X