اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان امروز با پشتیبانی اپل چت کردم و این موضوع رو در مورد گوشی خودم هم پرسیدم
    تاریخ اکسپایر گارانتی 8 اکتبر هست و تاریخی که من خریدم 25 اکتبر. یعنی 17 روز اختلاف. و ازونجایی که گوشی که من خریده بودم از جای معتبری بود و سلفون اصلی بود و همه چیز پلمپ، گفتم بهتره بپرسم از پشتیبانی اپل.
    اپراتور قسمت چت آنلاین اپل گفت گوشی شما در تاریخ 9 اکتبر سفارش داده شده و گارانتی از یک روز قبلش و به مدت 1 سال محاسبه میشه.
    پرسیدم خب میشه تاریخ اولین اکتیو شدن گوشی رو هم بگید؟
    گفت تاریخ اولین اکتیو شدن گوشی 25 اکتبره.

دوستانی که توی تاریخشون اختلاف دارند و از باز نشدن پلمپ گوشی قبل از خرید هم مطمئنن، خیالشون راحت باشه و مشکلی نیست.
    ( مگر اینکه سلفون باز شده باشه و ... که احتمال داره اکتیو شده باشه و در جریانید که درصد بسیار زیادی از مردم ازین موضوعات اطلاعی ندارند و تعداد اندکی از فروشنده ها هم گوشی که قبلا اکتیو شده رو میفروشند و مبلغی حدود 50 تومن هم تحت عنوان هزینه اکتیو کردن میگیرند!)

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad021 نمایش پست ها
      دوستان امروز با پشتیبانی اپل چت کردم و این موضوع رو در مورد گوشی خودم هم پرسیدم
      تاریخ اکسپایر گارانتی 8 اکتبر هست و تاریخی که من خریدم 25 اکتبر. یعنی 17 روز اختلاف. و ازونجایی که گوشی که من خریده بودم از جای معتبری بود و سلفون اصلی بود و همه چیز پلمپ، گفتم بهتره بپرسم از پشتیبانی اپل.
      اپراتور قسمت چت آنلاین اپل گفت گوشی شما در تاریخ 9 اکتبر سفارش داده شده و گارانتی از یک روز قبلش و به مدت 1 سال محاسبه میشه.
      پرسیدم خب میشه تاریخ اولین اکتیو شدن گوشی رو هم بگید؟
      گفت تاریخ اولین اکتیو شدن گوشی 25 اکتبره.

دوستانی که توی تاریخشون اختلاف دارند و از باز نشدن پلمپ گوشی قبل از خرید هم مطمئنن، خیالشون راحت باشه و مشکلی نیست.
      ( مگر اینکه سلفون باز شده باشه و ... که احتمال داره اکتیو شده باشه و در جریانید که درصد بسیار زیادی از مردم ازین موضوعات اطلاعی ندارند و تعداد اندکی از فروشنده ها هم گوشی که قبلا اکتیو شده رو میفروشند و مبلغی حدود 50 تومن هم تحت عنوان هزینه اکتیو کردن میگیرند!)
      ممنون اقا فرزاد از راهنماييتون، من هم دقيقا همين مشكل و دارم قبل از باز كردن گوشي چك كردم اكتيو نبود، ولي بعد از اكتيو شدن تاريخ شروع وارانتي اپل ٢٠ روز قبلش بود ، بهمين خاطر با ديجي كالا تماس گرفتم و قرار شد بيان گوشي و ببرن، اگه واقعا مشكلي نداره بي خيال تعويض بشم، چون به نظرم مشكلي نداره گوشي حتي پردازنده هم ساخت tsmc هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Amini نمایش پست ها
        ممنون اقا فرزاد از راهنماييتون، من هم دقيقا همين مشكل و دارم قبل از باز كردن گوشي چك كردم اكتيو نبود، ولي بعد از اكتيو شدن تاريخ شروع وارانتي اپل ٢٠ روز قبلش بود ، بهمين خاطر با ديجي كالا تماس گرفتم و قرار شد بيان گوشي و ببرن، اگه واقعا مشكلي نداره بي خيال تعويض بشم، چون به نظرم مشكلي نداره گوشي حتي پردازنده هم ساخت tsmc هست
        خواهش میکنم
        نیازی به تعویض نیست خیالتون راحت
        ویرایش توسط farzad021 : https://i-phone.ir/forums/member/63738-farzad021 در ساعت 23-11-2015, 01:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Amini نمایش پست ها
          براي من هم مثل شماست
          الان هم تو دوره تضمين ٧ روزه است
          با iccid
          بنظرتون چكار كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان عزیز. زمان شروع گارانتی اکثر مواقع از زمان خرید از اپل استور است. حساس نشید

نظر

• سلام دوستان
              گوشی بنده تاریخ اکتیو شدن مربوط به 6 ماه قبلش بود
              ولی گوشی پلمپ و کامل بدون اینکه باز بشه برگ گارانتی هم داخل جعبه نبود که مشخصه واقعا باز نشده از تاریخ که خریدم وقایع گارانتی داده
              پرسو جو کردم به این نتیجه رسیدم تاریخ اکتیو مربوط به زمانی میشه که شرکت وارد کننده از اپراتور امریکا خریده وارد کرده بازار پخش شده تا رسیده به بنده از تاریخ خرید بنده خود وارد کننده تا یکسال گارانتی کرده
              جریان درسته یا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط amookochoolo نمایش پست ها
                براي من هم مثل شماست
                الان هم تو دوره تضمين ٧ روزه است
                با iccid
                بنظرتون چكار كنم
                دوست عزیز خیالتون راحت باشه نیازی به تعویض و ... نیست اگر مشکل دیگه ای نداره
                در مورد iccid هم این موضوع دیگه باید حل شده باشه برای همه، iccid مخفف integrated circuit card identifier هست که میشه گفت شناسه ی سیم کارتی هست که داخلشه
                ولی در کل اگر بخواهید به اپل استور رسمی در استانبول یا دبی برید و خدمات بگیرید iccid مشکل ساز میشه براتون و باید برید آمریکا برای دریافت خدمات در غیر این صورت ابدا فرقی نمیکنه گوشیون iccid داشته باشه یا نه

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                سلام دوستان
                گوشی بنده تاریخ اکتیو شدن مربوط به 6 ماه قبلش بود
                ولی گوشی پلمپ و کامل بدون اینکه باز بشه برگ گارانتی هم داخل جعبه نبود که مشخصه واقعا باز نشده از تاریخ که خریدم وقایع گارانتی داده
                پرسو جو کردم به این نتیجه رسیدم تاریخ اکتیو مربوط به زمانی میشه که شرکت وارد کننده از اپراتور امریکا خریده وارد کرده بازار پخش شده تا رسیده به بنده از تاریخ خرید بنده خود وارد کننده تا یکسال گارانتی کرده
                جریان درسته یا نه
                برای اطمینان برید به قسمت پشتیبانی اپل و چت آنلاین ، اونجا از تکنسین بپرسید که First Activation date مربوط به گوشی شما چه تاریخی هست، اگر تاریخیه که خودتون اکتیو کردید گوشیو پس درسته و احتمالش هست بعد از 6 ماه از خرید توسط اپل استور به دست شما رسیده باشه
                در غیر اینصورت اگر تاریخی قبل تر از تاریخ خرید شما باشه مسلما یعنی گوشی قبلا اکتیو شده و دوباره بسته بندی شده و به فروش رسیده

نظر

• سلام دوستان
                  به نظرتون بهترين محافظ صفحه براي آيفون كدومه
                  از مدلهاي زير كسي استفاده كرده و آيا تاثير سو روي كار با گوشي و 3دي تاچ گذاشته ؟

Spigen Full Cover GLAS Screen Protector For Apple iPhone 6s

Spigen Ultra Crystal Dual Screen Protector For Apple iPhone 6s

نظر

• نوشته اصلی توسط amookochoolo نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    از مدلهاي زير كسي استفاده كرده و آيا تاثير سو روي كار با گوشي و 3دي تاچ گذاشته ؟

این خوبه Spigen Ultra Crystal Dual Screen Protector For Apple iPhone 6s

حتی با چاغو هم فشارش بدی از رو زیرش هیچی نمیشه .

3d عالی کار میکنه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amookochoolo نمایش پست ها
                    سلام دوستان

3d عالی کار میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها

3d عالی کار میکنه

- - - - - - - - - -

3d عالی کار میکنه
                      دوست عزیز به من ادرس میدین از کجا بخرم اینو

نظر

• سلام چگونه تصاویر وفیلم های اینستگرام را در ایفون ذخیره کنم با چه برنامه ای البته بدون جیلبریک<br>

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
                          سلام چگونه تصاویر وفیلم های اینستگرام را در ایفون ذخیره کنم با چه برنامه ای البته بدون جیلبریک<br>
                          Instagrab

نظر

• دوستان بزرگوار درود بر شما
                            سوالم اینه که کسی میدونه که 6s چه تعداد شماره های تماس رو نگه میداره ؟ منظورم تماس های گرفته شده و تماس های ورودی هست !

نظر

• نوشته اصلی توسط sarkari نمایش پست ها
                              دوستان بزرگوار درود بر شما
                              سوالم اینه که کسی میدونه که 6s چه تعداد شماره های تماس رو نگه میداره ؟ منظورم تماس های گرفته شده و تماس های ورودی هست !
                              تعداد در تمامی آیفون ها با نسخه ios مشابه یکسان است و این میزان ۱۰۰ تماس است.

نظر

• سلام من يه ٦s آكبند امروز خريدم وقتي سريا لشو زدم واسه تاريخ گارانتي و نو بودنش زده بود١٨ نوامبر ٢٠١٦ يعني ١٢ روز از يك سال كمتره مي شه راهنماييم كنيد اين موضوع طبيعي يا نه.در ضمن فروشنده به شرط آكبند بهم دادو خوم بسته بنديشو باز كردم

نظر

صبر کنید ..
                                X