اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به اخرین ورژن ios 11.0.2 اپدیت کردم اما با ایتونز که می خوام موزیک ها رو سینک کنم گوشی رو نمیشناسه اما سینک نمی کنه
    با گوشیمم اصلا موزیک رو باز نمی کنه و تا میزنم روی ایکون موزیک کرش می کنه !

نظر

• دوستان سلام
      متاسفانه مدتی ه که ساعت پیامک ها ارسالی یک ساعت عقب تر تو گوشی ثبت میشه
      کسی میدونه چرا؟

نظر

• ظاهرا توی این انجمن خیلی اهل جواب دادن به مشکلات نیستن دوستان ولی خب حالا من سوالامو میپرسم شاید کسی تونست کمکی بکنه
        من فک میکنم از وقتی به ios 11 آپدیت کردم این مشکلو پیدا کردم چون قبلش اصلا یادم نمیاد که اینجور بوده باشه الانم ios 11.1 که همین دیشب اومدو نصب کردم و بازم این مشکلو دارم
        بعضی مواقع که دارم با کسی صحبت میکنم یکدفه آنتن گوشی میپره و تماسم قطع میشه و باز بعد چند ثانیه آنتن میره سر جای اولش و باز این اتفاق میوفته نمیدونم دلیلش چیه خیلی سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم خیلی رو اعصابمه این قضیه نمیدونم مشکل چیه
        اصلا روی حالت سرچینگ و اینا نمیره یکدفه آنتن تا ته خالی میشه تماسم قطع میشه و باز بر میگرده روی حالت اولش و مجبورم باز تماس بگیرم
        ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط babakad نمایش پست ها
          ظاهرا توی این انجمن خیلی اهل جواب دادن به مشکلات نیستن دوستان ولی خب حالا من سوالامو میپرسم شاید کسی تونست کمکی بکنه
          من فک میکنم از وقتی به ios 11 آپدیت کردم این مشکلو پیدا کردم چون قبلش اصلا یادم نمیاد که اینجور بوده باشه الانم ios 11.1 که همین دیشب اومدو نصب کردم و بازم این مشکلو دارم
          بعضی مواقع که دارم با کسی صحبت میکنم یکدفه آنتن گوشی میپره و تماسم قطع میشه و باز بعد چند ثانیه آنتن میره سر جای اولش و باز این اتفاق میوفته نمیدونم دلیلش چیه خیلی سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم خیلی رو اعصابمه این قضیه نمیدونم مشکل چیه
          اصلا روی حالت سرچینگ و اینا نمیره یکدفه آنتن تا ته خالی میشه تماسم قطع میشه و باز بر میگرده روی حالت اولش و مجبورم باز تماس بگیرم
          ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه
          سلام
          از طریق همون پیام خصوصی براتون جواب ارسال شد.

نظر

• سلام خدمت تمام اعضا به یک مشکل شدید خوردم
            ظهر گوشیم هنگ کرد خاموشش کردم و دوباره روشنش کردم اما رو لوگ میمونه بعضی وقتا هم میاد بالا و رو صفح قفل میمونه و هیچ کاری نمیکنه چند دقیقه بعد ریست میشه و این قضیه ادامه داره
            متاسفانه بک آپی ندارم تا ریست کنم و اطلاعاتم خیلی برام مهمه

نظر

• سلام
              ایفون 6 اس بعد از ریست فکتوری تو مرحله اکتیو ایفون سیم کارت رو نمیشناسه
              با هر سیم کارتی تست گرفتم ، گوشی به آخرین ورژن رستور هم کردم
              باز هم همین ارور رو میده ،فایل پیوست شده

نظر

• گوشیتون لاکه

نظر

• دوستان ممنون میشم کمکی بکنین

من یه آیفون 6 اس گرفتم و متوجه شدم که مشخصات دوربین فیلمبرداریش تو تنظیمات فرق میکنه با مشخصاتی که تو سایت ها نوشته شده

این رو سایت ها نوشتن مث gsmarena

1080 با 60 فریم
                  1080 با 120 فریم
                  2160 با 30 فریم
                  720 با 240 فریم

ولی تو منوی من الان

720 با 30 فریم
                  1080 با 30 فریم
                  1080 با 60 فریم
                  4کا با 30 فریم

این چجوری هستش قضیه اش ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                    گوشیتون لاکه
                    سلام
                    بعد از 3 سال اپدیت و تعویض سیم کارت الان اولین باره اینطور شده ، بازم لاک هستش ؟

نظر

• با سلام
                      ورژن ios من 10.2.3 هستش
                      میخوام آپدیت کنم ولی وقتی میرم تو قسمت آپدیت checking for update...رو میزنه ولی هیچ آپدیتی نمایش داده نمیشه .
                      لطفا راهنمایی بفرمایید
                      ممنون

نظر

• سلام وقت بخیر

من امروز ک ب گوشیم دقت کردم (iphone6s)دیدم از کناره های گوشی صفحه یکم اومده بالا از دکمه پاور و تنظیم صدا ک دقیقا روبروی هم هستن تا چند سانت پایین تر صفحه نمایش اومده بالا پایین بالای گوشی درسته فقط همین وسط اومده بالا
                        تاحالا باز هم نشده گوشی ، امکان داره مشکل از ضربه خوردن باشه چون ی بار چند هفته پیش افتاد زمین بامپر داشت ، میخواستم بدونم مشکل سخت افزاری و قطعات داخلی ک نیست ، البته توی صفحه نمایش و کارش هیچ ایرادی نیست یعنی درست درسته

لطفا اونای ک میدونن مشکل چیه یا براشون همچین اتفاقی افتاده جواب بدن ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط tiktak-m نمایش پست ها
                          سلام وقت بخیر

من امروز ک ب گوشیم دقت کردم (iphone6s)دیدم از کناره های گوشی صفحه یکم اومده بالا از دکمه پاور و تنظیم صدا ک دقیقا روبروی هم هستن تا چند سانت پایین تر صفحه نمایش اومده بالا پایین بالای گوشی درسته فقط همین وسط اومده بالا
                          تاحالا باز هم نشده گوشی ، امکان داره مشکل از ضربه خوردن باشه چون ی بار چند هفته پیش افتاد زمین بامپر داشت ، میخواستم بدونم مشکل سخت افزاری و قطعات داخلی ک نیست ، البته توی صفحه نمایش و کارش هیچ ایرادی نیست یعنی درست درسته

لطفا اونای ک میدونن مشکل چیه یا براشون همچین اتفاقی افتاده جواب بدن ممنون
                          به احتمال بسیار زیاد باطری گوشیتون باد کرده

نظر

به احتمال بسیار زیاد باطری گوشیتون باد کرده
                            اره باید باتری رو عوض کنم سرعتش ب شدت اومده پایین امروز دوبار خاموش شد

میشه بگید چ دلایلی باعث باد کردن باتری گوشی میشه ممنون میشم بگید

نظر

• نوشته اصلی توسط tiktak-m نمایش پست ها
                              اره باید باتری رو عوض کنم سرعتش ب شدت اومده پایین امروز دوبار خاموش شد

میشه بگید چ دلایلی باعث باد کردن باتری گوشی میشه ممنون میشم بگید
                              استفاده بد از گوشی
                              و در ضمن باطری رو به جای معتبر بسپرید برای تعویض

نظر

استفاده بد از گوشی
                                و در ضمن باطری رو به جای معتبر بسپرید برای تعویض
                                خب این استفاده بد رو میشه بیشتر توضیح بدید ک بعد تعویض دوباره این مشکل ب وجود نیاد
                                میفرستم تهران ی جای معتبر برای تعویض

نظر

صبر کنید ..
                                X